LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Lano nevyjde až na zem, ale dole se to normálně skáče...
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Kniha Kamarád ze skal o Joskovi Smítkovi znovu vychází
Leonidio, Řecko
Gimme Kraft! AIR: 2. díl populární tréninkové bible pro lezce

Závody
SP Edinburgh (23.09)
SP Wujiang (07.10)
SP Xiamen (14.10)

Žebříček
Cesty:
1.Ondra 13922
2.Pail 11600
3.Vopat 11473
Bouldry:
1.Stráník 11450
2.Ondra 10878
3.Stráník 10875
Hory:
1.Zaoral 7062
2.Šuraba 6358
3.Skopec 5620

Výsledky
Rockmaster (26.08)
ČP Rock Point Boulderzávody 2017 (25.08)
SP Arco (25.08)

Deníčky
4361 lezců
652308 cest
Nové přelezy:
Ztracený S Xb
Bumerang 9+
No Limit 9+/10-
No Limit 9+/10-
Weltmeiste 9-
Lustikus 9-
Zeitmaschi 9-
Ročník 195 Xb
Chosé Nepř 7C
FOX Racing 7C

Stěny
Fit Studio Jitka - Slaný
SOU technického - Frýdek-Místek
DDM Domino - Hronov

Prodejny
Rock Point Vaňkovka - Brno
SAMBAR sport Kladno - Kladno - Kročehlavy
Outdoor Centrum Rock Point Letňany - Praha 9 - Letňany

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Žebříček

Klasifikační tabulka
Skály Bouldry Hory
 Počítat z deseti cest
Styl přelezu:
Pohlaví:
Rok:
Poř.LezecCestyBodyRS
1.Ondra Adam (dipsy)9c PP, 9b PP, 9b PP, 9b PP, 9b PP, 9b PP, 8c+ OS, 9a+ PP, 9a+ PP, 9a+ PP13922
2.Pail Denis (denis pail)8c PP, 8c PP, 8c PP, 8c PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b PP, 8b PP11600
3.Vopat Jan (Honzík)8b OS, 8a+ OS, 8a+ OS, 8a+ OS, 8b/8b+ PP, 9+/10- OS, 8a OS, 8a OS, 8a OS, 8a OS11473
4.Bláha Petr "Fido" (pbla4024)8c PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b PP, 8b PP, 8b PP, 8a+ PP11300
5.Volf Štěpán (stepanvolf1)11- PP, 11- PP, 10/10+ PP, 8b/8b+ PP, 10 RP, 10 PP, 8b PP, 10 PP, 8b PP, 8a+/8b PP11235
6.Adamovska Elis (Elis)8c PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b/8b+ PP, 8b/8b+ PP, 8b PP, 8b PP, 7c+ OS, 7c+ OS, 8a+ PP11156
7.Vejmolová Iva (16071995)8c PP, 8c PP, 8b+ PP, 8a OS, 8b PP, 8b PP, 8a+/8b PP, 7c+ OS, 8a+ PP, 8a+ PP11131
8.Konečný Jakub (konecnik)8c/8c+ PP, 11- PP, 10+ PP, 10- flash, 8b PP, 10 PP, 9+/10- flash, 8a flash, 10- PP, 8a PP11046
9.Reich Tomáš (killy)8b+ PP, 8a OS, 8a OS, 8a OS, 8a OS, 8b PP, 10-/10 PP, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS11029
10.Jungling Martin (Džangli)8c PP, 8b+ PP, 10 PP, XIb PP, 8b PP, 8b PP, XIa/XIb PP, 7c+ OS, 8a+ PP, XIa PP11003
11.Vopatová Edita (editka vopatová)8b+/8c PP, 8b/8b+ PP, 10 PP, 10-/10 PP, 8a+ PP, 8a flash, 8a flash, 10- PP, 8a+ PP, 10- PP10787
12.Lachman Vítek (Lachtan)8a OS, 8b PP, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 9+ OS, 8a+ PP, 8a+ PP, 8a+ PP10744
13.Pilka Tomáš (Pilkyn)8a OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 8a+ RP, 8a+ PP, 8a+ PP, 8a+ PP, 8a/8a+ PP10645
14.Nyéki Richard (Rici)8b PP, 10 PP, 10-/10 PP, 10-/10 PP, 7c+ OS, 8a+ PP, 10- PP, 10- PP, 7c OS, 7c OS10616
15.Paprsek Martin (tapir)8b+ PP, 8b PP, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 8a+ PP, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS10604
16.Nosáľ Jozef (germ)8a OS, 10 PP, 10 PP, 10-/10 PP, 8a flash, 10- PP, 10- PP, 7c OS, 7c OS, 8a PP10600
17.Lank Zdenek (zdenda)8b PP, 8b PP, 9+ OS, 8a+ PP, 10- PP, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP10456
18.Novák Honzál (hans1996)7c+ OS, 10- PP, 8a+ PP, 8a+ PP, 10- PP, 8a+ PP, 10- PP, 9 OS, 7c OS, 8a PP10428
19.Bauše Rudolf Otto (Ondra)8b PP, 8a+/8b PP, 8a+ PP, 10- PP, 10- PP, 9 OS, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP10403
20.Fajkoš Lumír (Lumir9)10/10+ PP, 8b/8b+ PP, 8b PP, 8a+ PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 7c+ flash, 9-/9 OS, 7b+ OS10390
21.Lautner Jiri (jiri lautner)8b+ PP, 8b PP, 5.13a OS, 5.13b PP, 5.13b PP, 9 OS, 9+/10- PP, 5.13a PP, Xa OS, 9+ PP10322
21.Herman Jan (trumen)5.13d PP, 5.13c PP, 5.13c PP, 5.13b PP, 5.13b PP, 5.12c OS, 5.12c OS, 5.12c OS, 5.13a PP, 5.13a PP10322
23.Brajer Radek (radous)8a+ PP, 10- PP, 8a+ PP, 10- PP, 8a+ PP, 8a+ PP, 9+/10- PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP10300
24.Nosek Štěpán (Kokeš)10-/10 PP, 7c+ OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 9+/10- PP, 8a PP10279
25.gospoš martin (gospa)10 PP, 10- PP, 8a/8a+ PP, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 9+/10- PP, 8a PP, 9+/10- PP, 8a PP10197
26.Chejn Vilda (007)10- PP, 7c OS, 9 OS, 7c OS, 7c OS, 9 OS, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 9+ flash10187
27.Genda Milan (Gendis)8a flash, 8a+ PP, 8a+ PP, 7c+/8a flash, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c flash10144
28.zedek martin (martin zedek)7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP10132
29.Krupař Matěj (Variant)8a/8a+ PP, 9 OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP10131
30.Abt Lukáš (asu)10- RP, 10- PP, 10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 9+ PP10070
31.Čech Filip (filipcech)10- PP, 10- PP, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 7c+ flash, 9+/10- PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS10069
31.Drbohlav Martin (drbic)10- PP, 10- PP, 9 OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 9-/9 OS, 7c/7c+ flash, 9- OS, 9- OS10069
33.Nováček Jan (Cokin)8a+ PP, 7c OS, 8a RP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS10066
34.Zíma Honza (honzazima)8b+ PP, 8b PP, 8a+ PP, 8a PP, 7b+ OS, 9- OS, 9- OS, 7b+ OS, 7b OS, 7b OS10032
35.Mrázek Pavel (pajamrazek)10-/10 PP, 8a+ PP, 8a PP, 9+/10- PP, 8a PP, 7b+ OS, 9- OS, 9- OS, 9- OS, 9+ PP9981
36.Slezáková Lenka (LeňaS)10- RP, 10- RP, 9/9+ OS, 9 OS, 8a PP, 9- OS, 7b+ OS, 9+ PP, 9+ PP, 7c/7c+ PP9970
37.Šindel Petr (PEN)10+ PP, 8b PP, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 9+/10- PP, 9- OS, 7c flash, Xb PP, Xa PP9969
38.Litochleb Richard (RL)9+/10- PP, 9+/10- PP, 7c+ flash, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 8a PP, 7c+/8a PP, 7b+ OS9962
39.Šofránko Peter (kepko)10- RP, 7c OS, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 7b+ OS, 9- OS, 9- OS, 7b+ OS, 7b+ OS9942
40.Večeřová Sabina (sabinavecerova)10- PP, 7c OS, 7c OS, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 7b+/7c OS, 7b+ OS, 9+ PP, 7c flash, 7c+ PP9922
41.Janošová Markéta (Maki15)7c OS, 7c OS, 8a PP, 9-/9 OS, 9-/9 OS, 9- OS, 7b+ OS, 9- OS, 7b+ OS, 9- OS9898
42.Lukášek Tomáš (tomas.lukasek)7c OS, 7c OS, 8a PP, 7c+ flash, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 9- OS, 7c+ PP, 7c+ PP9897
43.Růžičková Petra (P.)10-/10 PP, 7c+ OS, 8a flash, 9+/10- PP, 7b+ OS, Xa OS, 7b+ OS, 9/9+ PP, 7b OS, Xa flash9872
44.Hrabec Lukáš (Gibous)10- PP, 8a PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9- OS, 9- OS, 9- OS, 9+ PP, 9 flash, 9+ PP9837
45.Záplava Martin (alefff)8a+ PP, 8a PP, 8a PP, 7c+/8a PP, 7b+ OS, 9- OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP9797
46. (Blem)7c OS, 9 OS, 9+/10- PP, 7b+ OS, 9- OS, 9- OS, 9- OS, 7c flash, 7c flash, 7c+ PP9794
47.Vlk Vojta (vojta (vlčák))10- PP, 7c OS, 8a RP, 8a PP, 8a PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c flash, 7c RP, 7c PP9769
47.Dlabola Jiří (Dlabis)7c OS, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 9- OS, 9- OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 9 flash, Xc PP9769
49.Hyžný Jozva (jozva)10- PP, 9 OS, 9 OS, 9+/10- PP, 9- OS, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP9766
50.A P (Andy)8a PP, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP9744
51.Jeliga Marek (Marin)8a+/8b OS, 8a OS, 10- PP, 10- PP, 9+/10- PP, 8a PP, 9 PP, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS9741
51.mikuš miroslav (mimi)8a+ PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 8a PP, 9+/10- PP, 7c+ RP, 9+ PP, 7c+ PP, 9/9+ PP, 9 PP9741
53.Kotrbová Daniela (Danča)7c OS, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7c+ RP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 9+ PP, 7c flash9737
54.Klemsa Martin (Martin)7c OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7b OS9698
55.Zedník Miloslav (Miláno Z)7c OS, 7c+ flash, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c flash, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7b OS9694
56.Šimek Martin (orbit)10- PP, 8a PP, 7c+/8a PP, 7c+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 9+ PP9687
57.Šimek Michal (Beedee)10- PP, 8a PP, 9- OS, 7c+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 7c+ PP9684
58.Hronek Karel (Karlito)7c OS, 9+/10- PP, 9- OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c flash, 9+ PP, 7c+ PP, 9/9+ PP9672
59.Janecek Michal (miskis)8a+ PP, 7c OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS9660
60.Štalmach Jan (jan2)9+/10- PP, 9+/10- PP, 9- OS, 9- OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS9654
61.Zaoral Filip (zaoralf)9+/10- PP, 7b+ OS, 9- OS, 9- OS, 9- OS, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP9644
62.Cottage George (tasmansky.cert)7c OS, 7b+ OS, 9- OS, 7b+ OS, 9- OS, 7b+ OS, 7c+ RP, 7b/7b+ OS, 7c/7c+ PP, 8+/9- OS9642
63.Kohout Honza (relic)8a PP, 9- OS, 9- OS, 9- OS, 9- OS, 9 flash, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 9+ PP9641
64.Janovský Adam (AdamJanovsky)10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9- OS, 9- OS, 9- OS, 9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP9634
64.S R (Rschneider)8a PP, 8a PP, 9+/10- PP, 7b+ OS, 7c+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 7c+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP9634
66.Fiala Aleš (Aleš Fiala)8a PP, 9+/10- PP, 8a PP, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 9/9+ PP, 7b OS9625
67.Holík Rostislav (RosťaHolík)9+/10- PP, 8a PP, 8a PP, 9 flash, 9+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 9/9+ PP, 7c/7c+ PP9609
68.Kupka Petr (Ory)9+/10- PP, 7c+/8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 9 flash, 9+ PP, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS9584
69.Straka Jan (Stračena)10 PP, 8b PP, 10-/10 PP, 10- PP, 9+/10- RP, 9- RP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- RP9565
70.Jurča Lukáš (Lukaj)9+/10- RP, 9+/10- RP, 9+/10- PP, 9+ PP, 7c+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 7c RP, 9 PP, 9 PP9558
71.Rychtrmoc Tomáš (rychtrmoc)8a PP, 9+/10- PP, 8a PP, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 9/9+ PP, 7b OS, 9 PP, 7c PP9537
72.Winter Lukáš (gomez)7c+/8a PP, 9- OS, 7b+ OS, 7c+ RP, 7c flash, 9 flash, 7c+ PP, 7b/7b+ OS, 7b+/7c flash, 7c/7c+ PP9535
73.Horák Jan (Horákos)7c+/8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS9485
74.Keprt Pavel (Kepo)7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c flash, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 7b OS, 7b OS, 7c RP9477
75.Burgoon Andrew (Andrew)5.13b PP, 5.12c OS, 5.12b OS, 5.12d PP, 5.12d PP, 5.13a RK, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12c RP9469
76.Dědek Vojtěch (vjato)9+/10- PP, 9+ RP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP, 8+/9- OS9457
77.Hatle Josef (darklord)7c OS, 8a PP, 7b+ OS, 7c+ PP, 7b/7b+ OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 9 PP, 7c PP9447
78.Šauli Vláďa (Laco Šaolin)10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9- OS, 9 PP, 9- flash, 9- flash, 7c PP, 7c PP, 9 PP9434
79.Běhounek Michal (Grenvy)8a+ PP, 8a PP, 9+/10- PP, 7b OS, 7c PP, 7b+ flash, 9- flash, 9- flash, 9 PP, 9 PP9387
80.Richter Tom (Schreiner)8a PP, 7c+ PP, 7c flash, 9+ PP, 7b OS, 8+/9- OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 9 PP9375
81.Malčík Zdeněk (zdenous)7b+ OS, 7b+ OS, 9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7c RP, 9 PP9355
82.Votoček Radek (Radegast)8a PP, 7b+ OS, 9+ PP, 7b OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 7c PP9354
83.Měřička Matěj (Měřák)7c OS, 8a PP, 8a PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7b OS, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 8+ PP9318
84.Pelíšek Václav (pelda)9+/10- PP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 8+/9- OS, 9- flash, 9 PP, 9 PP, 9 PP9306
85.Žítek Jakub "kub" (kub)5.12b OS, 5.12b OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12c PP9304
86.Griger David (Komíňák)XIa PP, 8a PP, 7b OS, 7c PP, Xb PP, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 7c PP9278
87.Křivánek Jan (johndys)10- PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP9255
88.Franc Richard (Richard)9+/10- PP, 9+ PP, 7c+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 7c PP, 9 PP9250
89.Jeliga Jan (burt)Xa OS, Xc PP, Xc PP, Xc PP, 9+ PP, Xb PP, Xb PP, Xb PP, IXc OS, IXc OS9240
90.Mika Pavel (butcher)9+ PP, 9 flash, 9+ PP, 9+ PP, 9 PP, 9 PP, 7b+ flash, 9- flash, 9- flash, 9 PP9230
91.Ondrášek Lukáš (ondrasl)9 OS, 9- OS, 9+ PP, 9/9+ PP, 8+/9- OS, 7c PP, 9 PP, 9-/9 PP, 8+ OS, 7a+ OS9216
92.Růžička Honza (ruza)7b+ OS, 7b+ OS, Xc PP, 7b OS, 7c PP, Xb PP, Xa flash, 7c PP, 7c PP, 7a+ OS9203
93.Smetanová Michaela (Miška)8a PP, 7b+ OS, 7c flash, 7b OS, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 7b+/7c PP, 7a+ OS9200
94.Sika Jirka (jirkas)9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 8+/9- OS, 9 PP, 9- flash, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP9181
95.Kulheim David (davu)7b+ OS, 9+ PP, 7b OS, 7b OS, 9- flash, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 9 PP, 9 PP9169
96.Vrona Michael (Brepta)7b+ OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7b OS, 7c PP, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS9166
97.Hovorka Tomáš (hovis)7c+ PP, 9/9+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 9- flash, 9 PP, 9 PP, 9 PP9150
98.Vašková Jana (blondajzna)7c flash, 7c+ PP, 7b OS, 7c PP, 7c PP, 9- flash, 7b+ flash, 7b+ flash, 9- flash, 9 PP9149
99.Křivánek Ondra (Bivoj)5.12b OS, 5.12b OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12b flash, 5.12c PP, 5.12c PP, 5.11d OS, 5.12b RP9145
100.Urbášek David (urbasekd)10- PP, 9+/10- PP, 7c PP, 7c PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 8+ OS, 9- RP, 9- RP9142
101.Bohuněk Pavel (PavelB)9+ PP, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, Xb RP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 7c PP, 9-/9 PP9129
102.Kužel Jirka (Zajda)7c OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b flash, 7b flash, 7b flash, 7b flash9122
103.Řezníček Martin (Řízek)7c+ PP, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 9 PP, 7c PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS9103
104.Mrnuštík Jan (Mrnda)10- PP, 7b+ OS, 9/9+ PP, 7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP9085
105.Gendová Karolina (Karolinka)8a PP, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b+ flash, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP9069
106.Šolc Jan (jeremy_jenda)9+/10- PP, 9/9+ PP, Xb PP, Xb PP, 9 PP, Xb PP, Xb PP, IXc OS, IXc OS, IXc OS9059
106.Svítek Vladimír (siska)7b+ OS, 7b+ OS, 7c/7c+ PP, 7b OS, 7b+ flash, 7c PP, 7b+/7c PP, 8+ OS, 7b+ PP, 9- PP9059
108.Fejgl Michal (Mihal)9/9+ PP, 9 RP, 9 RP, 9 PP, 7c PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP9057
109.Mrnka Pavel (PavelM)9/9+ PP, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 9 PP, 7c PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP9044
110.Byrtus David (David Byrtus)7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 9 PP, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS9004
111.Domanský Jiří (dom)7b+ OS, 9+ PP, 7c PP, 9 PP, 7c PP, 7c PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP9003
112.Balabán Jakub (blabos)9+ PP, 9+ PP, 9-/9 flash, 9- flash, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 8+ OS, 8+ OS, 9- PP9000
113.Mlejnek Honza (Mlejnis)XIa PP, Xc PP, Xb RP, Xb RP, Xb PP, Xa RP, Xa RP, Xa PP, Xa PP, IXb OS8978
114.Hladík David (david94)7C+ PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 7c PP, 7c PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 7b flash8971
115.Kocián Kuba (kokuba)9- OS, 9 PP, 9 PP, 9- flash, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 8+ OS, 8+ OS, 9- PP8968
116.Drahota Jakub (draKubas)7c+ PP, 9 PP, 9 PP, 9- flash, 7c PP, 7c PP, 9 PP, 8+ OS, 8+ OS, 9- PP8965
117.Drátek Marek (Drat3k)7c flash, 7c flash, 7b OS, 7b OS, 7a+ OS, 8+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 7b+ PP8950
118.Procházková Barča (barcza)9- OS, 9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 8+ OS, 8+ OS, 9- PP8947
119.Slavík Martin (Deathpulse)7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7c PP, Xa flash, Xa flash, 7a+ OS, Xa RP, 7b flash, 7b+ PP8941
120.Dzík Jan (Jan Dzík)7b OS, 7b OS, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP8922
120.Šifra Martin (martinsifra)8a/8a+ PP, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 7b flash, 7a OS, 7a OS8922
122.Vašíček Martin (Martas)9/9+ RP, 9/9+ PP, 7b OS, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 9- PP8919
123.Kubíček Jan (honza k.)9+/10- PP, 9/9+ PP, Xb RP, Xb PP, Xb PP, Xa PP, Xa PP, 9- PP, Xa PP, Xa PP8885
123.horáček vondřej (vondřej)7b OS, 7b OS, 7c PP, 7b+ flash, 7a+ OS, 8+ OS, IXc OS, 8+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS8885
125.Maršík Jarda (jardamarsik)7b OS, 7b OS, 7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS8870
126.Ulmonová Simona (sim)9+/10- PP, 9+ PP, 7c PP, 7c PP, 9 PP, 9 PP, 9- PP, 7b+ PP, 8+ flash, 8- OS8861
127.Novotná Eliška (Elík)8a PP, 8a PP, 8a PP, 9- OS, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8+ flash, 8+ flash, 7b PP8850
128.Chvojková Katka (antarctica)9+/10- PP, 9+ PP, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 7b+ PP, 9- PP, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS8844
129.Burišin Michal (Buri)9/9+ PP, 7b OS, 7c PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 7b+ PP, 8+/9- flash, 9- PP, 9- PP8843
130.Šimandl Jiří (Šimi)7b OS, 7b OS, 7b OS, 7a+ OS, 8+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 8+ OS, 9- PP, 7b flash8835
131.Doleček Lukáš (Lukasdolecek)7b+ OS, 9+ PP, 8+ OS, 8+ OS, 7a+ OS, 8+ OS, 8+ OS, 9- PP, 9- PP, 7a OS8816
132.Karko Jan (Karkoš)7b OS, 7c PP, 7b+ flash, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 7b+ PP8803
133.Šlapák Josef (Pepa)8a+ PP, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7b RP, 7a+ flash, 7a/7a+ flash8801
134.Maly Jiri (8b)5.12c flash, 5.12b flash, 5.12c PP, 5.12c PP, 5.11d OS, 5.11d OS, 5.12b RP, 5.12b PP, 5.12a flash, 5.11c OS8791
135.Doskočil Vilém (Vidla)7b OS, Xb RP, Xb RP, 9 PP, IXc OS, 8+ OS, 8+ OS, 9- RP, 9- PP, IXb OS8790
136.Damašek Jan (Damajda)7b OS, 9- flash, 9 PP, 8+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 8+ OS, 8+ OS, 9- PP, 9- PP8785
137.Rak Kuba (krab)8+/9- OS, Xb RP, 7c PP, Xb PP, Xa RP, Xa RP, Xa RP, Xa RP, Xa RP, Xa PP8782
138.Kopecká Markéta (Maky)7b OS, 7c PP, 9 PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ RP, 7b+ PP, 7b+ PP8773
139.Heger Mikuláš (Mikundulas)9/9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9- RP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP8772
140.Lebeda Kryštof (abvdah)7c+ PP, 9- flash, 7c PP, 7c PP, 9 PP, 7a+ OS, 9- PP, 7b+ PP, 7a OS, 7b PP8765
141.Liškutin David (Liškut)7b OS, 7b OS, 9- flash, 7b+/7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 8 OS8760
142.Jirásková Markéta (Markéta)7b+ flash, 7b+ flash, 9-/9 PP, 8+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 9- PP8753
143.Bartoš Michal (Bárty92)7c OS, 8+/9- OS, 8+ OS, 8+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS8748
144.Polčin Milan (tulipan)9+/10- PP, 9+ PP, 9+ PP, 7b OS, 8+/9- flash, 7b+ PP, 7b+ PP, 7a OS, 8- OS, 7a+ RP8739
145.Semrád Ivo (ivoš)9+/10- PP, 9/9+ PP, 7c PP, 9 PP, 8+ OS, 9- PP, 7b+ PP, 7a OS, 8+/9- PP, 8+/9- PP8737
146.Sazimová Lidmila (Lidmila)9 PP, 9 PP, 7c PP, 9 PP, 9 PP, 7a+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 6c+/7a OS8719
147.Štumpf Jaroslav (-Šakalík-)7c OS, 7c flash, 7c PP, 7c PP, 7a+ OS, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 7b PP, 7b PP8713
148.Kalvas Michal (Kropáček)8a PP, 9+/10- PP, 7b+ flash, 8+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 7a+ flash, 8-/8 OS8703
149.Groš Ján (Grošák)7b+ OS, 9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 8 OS8698
150.Pintíř Miloš (milos)9 PP, 9 PP, 7c PP, 8+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP8684
151.Hodeček Mirek (drtiMIR)9+/10- PP, 9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 8- OS, 6c+ OS8660
152.Gálet Michal (Bratr Gal)7b OS, 7c PP, 7c PP, 7b+ PP, 9- PP, 9- PP, 7b+ PP, 7b+ PP, 7b+ PP, 7a OS8644
153.Nyč Marek (majahukkataival)Xa OS, 7c PP, 7c PP, Xa RP, Xa PP, Xa PP, Xa PP, IXb OS, 7b RP, 7b PP8630
154.Mangel Aleš (Alesh)9 PP, 9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7a OS8622
154.Píchal Miroslav (Hvězdář)9 PP, 9- flash, 9 PP, 9-/9 PP, 8+ OS, Xa PP, 9- PP, 8 OS, 7a OS, 8 OS8622
156.Hlávka Radim (králíík)9+/10- PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 8+/9- PP, 7a+ flash8578
157.Lučanský Patrik (Jumper)9-/9 PP, 8+ OS, 8+ OS, 8+ OS, 9- RP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8/8+ OS, 8 OS8576
158.Berger Martin (macekt)7b OS, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 7b+ PP, 8 OS, 7a OS, 7a OS, 8 OS8554
159.Širůčková Tereza (terous)8a PP, 7c PP, 7c PP, 7b+ PP, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 7b PP, 7b PP8550
160.Jecelínová Verča (feu)9 PP, 9 PP, 7a+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 7a OS, 7a OS8544
161.Polášek Jan (Polda JPPP)7b OS, 9 PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 8 OS, 7a OS, 7a OS8532
162.Lazar Petr (Petricek)9/9+ PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 9- PP, 9- PP, Xa PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8510
163.Marek Jakub (Fly)9+ PP, 9/9+ PP, 9- PP, 7b+ PP, 7b+ PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 7b PP8505
164.Líbalová Helena (zagorka)9- flash, 9 PP, 7c PP, 7a+ OS, 7b flash, 7b+ PP, 7a OS, 7a+ flash, 7b PP, 7b PP8503
165.Pavlu Petr (speed)9+ PP, 9 RP, 9- RP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- RP, 8+/9- RP, 7b PP, 7b PP8494
166.Pelikán Martin (Maartaas)10 PP, 10 PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 8-/8 OS, 8- OS, 8+ RP8485
167.Ilenčíková Tina (Tínka)9- flash, 9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 8 OS, 8-/8 OS8482
168.Kral Mirek (laurot)7b OS, 7b OS, 7a+ OS, 9- PP, 7a OS, 7a OS, IXb OS, 8 OS, 8 OS, 6c+/7a OS8473
169.Kohout Milan (Mildak)7b OS, 7b OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8470
170.Samková Růža (Růža)7b+ OS, 9- PP, 9- PP, 7b+ PP, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a+ flash8463
171.Nycz Aleš (animal)9+/10- PP, 8a PP, 9/9+ PP, 9 PP, 9- PP, 7b+ PP, Xa PP, 7+/8- OS, 8 PP, 8- RP8461
172.Paděra Martin (Paďas)7b OS, 7a+ OS, 7b+ PP, Xa PP, 9- PP, IXb OS, 7a OS, IXb OS, IXb OS, 7b PP8444
173.Zdráhal Adam (AdamFS)9+/10- PP, 9- flash, 7a+ OS, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 8 OS, 7b PP, 6c+ OS, 8- OS8441
174.Sýba Vašek (vaasyk)9 RP, 9 PP, 7a+ OS, 9- PP, 8 OS, 7a OS, 7b RP, 8+/9- RP, 8+/9- PP, 8- OS8368
175.Ponomarev Jiří (George-JP)9 PP, 7a+ OS, Xa PP, Xa PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS8354
176.Kobrle Ondra (Ohne M)9-/9 PP, 8+ OS, Xa RP, 9- PP, Xa PP, 8 OS, 8 OS, 8 OS, IXc flash, 8- OS8352
177.Soldán Pavel (sodík82)9-/9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 6c+ OS, 8- OS8351
178.Čáň Vašek (Vasek)9 PP, 8+ OS, 7b+ PP, 7a OS, 8 OS, 7a OS, 8 OS, 7a OS, 7b PP, 8+ flash8347
179.Havlík Marek (wana)9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP8344
180.Šuraba Vladimír (vladoŠur)7b OS, 9- flash, 7a+ OS, 7b flash, 7a OS, 7a OS, 8+ flash, 7b PP, 8- OS, 6c+ OS8341
181.Ištvánek Jan (Jeník V.)9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+ PP, 8 flash8340
182.Šauer Max (max)7b OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 7a OS, 7a OS, 8-/8 OS, 8- OS8335
183.Štefan Honza (stefic)7b flash, 7b+ PP, 7b+ PP, 8/8+ OS, 8 OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8332
184.Karel Jaroslav (JaraK)7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, IXb OS, 7a OS, IXb OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 7b PP8326
184.henych ondra (andy90)7a+ OS, 7b+ PP, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8326
186.Pavouk Kuba (Pavouk Kuba)9+/10- PP, 9 PP, 7b+ PP, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8+ RP8324
187.Jančáry Mylan (majlaan)7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 8 OS, 7a OS, 7a OS8320
188.Prejza Zdeněk (FISA)7c PP, 7b+ PP, 7b+ PP, 9- PP, 7b+ PP, 7b PP, 7b PP, 7b PP, 7b PP, 8+/9- PP8312
189.# Miki (Miki)9- OS, 7c PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS, IXb OS, 7a+ flash, IXa OS, IXa OS, 7a+ PP8297
190.Maňourová Anna (annis)7a+ OS, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 7a+ flash, 7a+ flash8250
190.Vávra (Ramir)9-/9 PP, 7a+ OS, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 7a+ flash, 7b PP, 7b PP, 8+/9- PP8250
192.Heger Krystof (Gaga)9 PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8-/8 OS, 6c+ OS8235
193.Skoupil Vojtěch (kvetak)9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 7b RP, 7b PP, 7b PP, 7b PP, 8+ flash, 8+ flash, 8+/9- PP8221
194.Kopůnec Ivo (-Ivoš-)7c RP, 9- PP, 8 OS, 7a OS, 7a OS, 8 OS, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8/8+ flash, 8- OS8198
195.Janoušková Nikola (špagetaa)9-/9 PP, 7b flash, 9- PP, 9- PP, 7a OS, 7A+ flash, 7a+ flash, 7b PP, 8- OS, 7a flash8187
196.Rojko Andrej (stepnyvlk)7a+ OS, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8+/9- PP, 8-/8 OS, 8- OS, 8- OS8179
197.Kuprin Nikita (Nikita)7a+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7b PP, 7b PP, 8+/9- PP, 7b PP, 8- OS, 8- OS8178
198.Slavíček Ondřej (Mican)9 PP, 7b flash, 9- PP, 7a OS, 8+ flash, 7a+ flash, 8+/9- PP, 7b PP, 6c+ OS, 8- OS8175
199.Jursa Petr (berťa)7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 8- OS8170
200.Vaňkát Adam (Vankadam)7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 7a OS, 8+/9- RP, 8+/9- PP, 7b PP, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS8148
200.Páteček Tomáš (Friday)8+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 7a OS, 8 OS, 8 OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS8148
202.Houška Martin (Feld)9 PP, 8+ OS, 7b+ PP, 9- PP, 8 OS, 8+/9- RP, 8+/9- PP, 8- OS, 8/8+ PP, 6c OS8133
203.Sobotka Ondřej (OS)7c PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a+ flash, 7a+ flash, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS8110
204.Švihálek Jiří (svihalek)9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 7a OS, 8- OS, 7a+ PP, 7a+ PP, 7a+ PP8096
205.Hampejs David (Dejv)7a+ OS, 7b flash, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a+ flash, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS8082
206.Stehlík Marek (Listy)9+/10- PP, 7b OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 7b PP, 7a+ RP, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6b+ OS8058
207.Černý Adam (blacks)9-/9 RP, 8+ OS, 8+/9- RP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS8055
208.Černý Lukáš (Lukš)9 PP, 9-/9 PP, Xa PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8+ RP, 8+ PP, 8 RP8051
209.Kobza Michal (Cend)9- RP, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8+ flash, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 8- OS8045
210.Němec Petr (nemec.p)9- PP, 8 OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 7b PP, 7a+ PP, 7a flash8043
211.Kuhn - Gaberová Monika (monca)9 PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 5.12a flash, 9- PP, 9- PP, 8 PP, 8- flash, 8- flash, 8- flash8036
212.Kratochvíl Vláďa (WoKo)7c+ flash, 9+/10- PP, 7c PP, 7b+ flash, 8+ OS, 7b+ PP, 7b+ PP, 7a OS, 7b PP8024
213.Vak Tomáš (Hadrburg)8 OS, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8+/9- PP, 8- OS, 6c+ OS, 8- OS, 8- OS7998
214.mareš mates (mates m.)9- PP, 7a OS, 7a OS, 8+/9- PP, 7a+ flash, 8-/8 OS, 8- OS, 6c+ OS, 8- OS, 8- OS7988
215.Čížek Pavel (pavelll)7a+ OS, 7a OS, 8 OS, 6c+ OS, 8- OS, 8- OS, 6c+ OS, 8- OS, 6c+ OS, 6c+ OS7920
216.Kuba Ondra (ondras)8 OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 8- OS, 8- OS, 6c+ OS, 8- OS, 6c+ OS, 8 flash7901
217.Křováček Martin (Křovák)9- PP, 9- PP, 9- PP, 7b RP, 8- OS, 7a+ PP, 7a flash, 7a flash, 7a flash, 7a flash7900
218.Kocis Fero (Fero)7a OS, 8 OS, 8 OS, 7b PP, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS7898
219.Hlavová Veronika (ViviHl)7a+ OS, 7b+ PP, 7b+ PP, 7a OS, 7a+ PP, 7a+ PP, 7a flash, 7a+ PP, 7a+ PP, 6c OS7881
219.Holec Standa (Standa)7c PP, 7a+ flash, 7a+ flash, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+ RP, 8 flash, 7a flash, 8 flash, 7a+ PP7881
221.ZORORO ZORORO (zorooo)9 PP, 9- PP, 9- PP, 7b PP, 8- OS, 8+ RP, 7a+ PP, 7a+ PP, 8 PP, 8- flash7853
222.K Petr (Kortys)9 PP, IXa OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, IXa OS7848
222.Procházka Jan (easy)8 OS, 8 OS, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS7848
222.Resl Martin (Martin Resl)7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a PP, 6b+ OS7848
225.Horňák Lukáš (joHny237)8+/9- flash, 8 OS, 8+/9- PP, 8+ flash, 8+ flash, 8- OS, 8- OS, 8+ RP, 8-/8 flash, 7+/8- OS7845
226.Wefersova Marina (Marinka)7b OS, 7c PP, 9 PP, 7b PP, 7a flash, 6c OS, 6c OS, 8 PP, 7a PP, 7a PP7843
226.Zvěřina Petr (zve.pe)9- PP, 7a OS, 8+ flash, 8+ flash, 8- OS, 8- OS, 7a+ PP, 7a flash, 8 flash, 7a flash7843
228.koman filip (filipkoman)8+ OS, 8 OS, 8+/9- RP, 8+/9- RP, 8+ RP, 8+ RP, 8+ RP, IXc PP, IXc PP, 8/8+ RP7837
229.malinkej Votíšek (v)7a+ OS, 7a OS, 8+/9- PP, 8-/8 OS, 6c+ OS, 8- OS, 8- OS, 8+ PP, 8+ PP, 8-/8 flash7835
230.Lenc Láďa (LadaL)9-/9 PP, 9- PP, 8-/8 OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 6c+ OS, 8+ PP, 7+/8- OS, 7+/8- OS7804
231.Stehlík Petr (petan)7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 8- OS, 7a+ PP, 8+ PP, 7a+ PP, 6c OS, 6c OS7800
232.Kliger ml. Petr (petr kliger)7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, IXb RP, 7a RP7796
233.Majtán Juraj (JuM)9-/9 PP, 7b+/7c PP, 7a+ OS, 7a OS, 7a+/7b PP, 6c+ OS, 7a flash, 7a/7a+ PP, 6c+ flash, 6b OS7794
234.Týčr Břeťa (Bublina)8 OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 7a flash7751
235.Klimešová Alena (AK)7a+ OS, 7a OS, 8 OS, 7a OS, 8+/9- PP, 8 flash, 6c OS, 6c OS, 6c+ flash, 8 PP7738
236.Zachariášová Hanka (Hanka Zachariášová)9- PP, 8+ flash, 7a+ flash, 8+ PP, 8 flash, 7a flash, 7a flash, 7a flash, 7a flash, 7a+ PP7727
237.Sedlacek Jozef (juzek)8+/9- PP, 8-/8 OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 8- OS, 8- OS, 6c+ OS, 7a+ PP, 8+ PP, 8+ PP7725
238.Hruban Ota (otahruban)9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8+ PP, 8 RP, 8 PP, 8-/8 PP, 7+/8- RP7716
239.Hazdra Ondrej (O-Jay)5.12b RP, 5.11c OS, 5.12a RP, 5.11b OS, 5.11b OS, 5.11d RP, 5.11c flash, 5.11a OS, 5.11b flash, 5.10d OS7650
240.Sekyra Daniel (Danny)9- PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8+ PP, 8+ PP, 6c OS, 6c OS, 8- flash, 8 PP7637
241.Burkotová Petra (Malá Péťa)7c PP, 7b+ PP, 7b PP, 7a+ flash, 7b PP, 7a flash, 8 flash, 6c+ flash, 6c flash, 6b+ flash7624
242.Zach Michael (misakcz)7a OS, 8+/9- PP, 6c+/7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS7623
243.Capanda Filip (DDEX)7a+ flash, 7a+ flash, 7b PP, 8+/9- PP, 7a flash, 8 flash, 8+ PP, 7a+ PP, 8 RP, 8 PP7622
244.Pleticha Jeník (Jenik)7a+ OS, 7a+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS7620
245.Válek Martin (Valmar)9 PP, 9- PP, 8+ RP, 8+ PP, 8/8+ PP, 8/8+ PP, 7+/8- OS, 8 PP, 8 PP, 8- flash7569
246.Ladin Ladis (aladin)7a+ OS, 7a OS, 8- OS, 8- OS, 7+/8- OS, 6c OS, 8 PP, 7a PP, 8 PP, 6c+ flash7503
247.Brich Milan (mibr)7a OS, 8- OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS7470
248.Solanská Míša (Soli)7c+ PP, 7b+/7c PP, 7b PP, 7b PP, 7a+ PP, 6c+ flash, 8 PP, 6c flash, 6b+/6c flash, 6b+ flash7468
249.Záveský Radek (rxdek)7a OS, 7b PP, IXb flash, 7a+ PP, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS7457
250.Ondruška Jan (arny)7b+ PP, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a+ PP, 7a+ PP, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6b+ OS7454
251.Turčani Miloš (Turky)9- PP, 8+/9- RP, 8- OS, 8+ RP, 8+ PP, 8 RP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP7452
251.Neuwirth Petr (Inža)9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+ PP, 8/8+ PP, 8 RP, 8 RP, 8- flash, 8 PP, 8 PP7452
253.Šindelářová Eli (esindelarova)9- PP, 8- OS, 8+ PP, 8+ PP, 8 flash, 8+ PP, 8 PP, 8- flash, 6c+ flash, 8 PP7449
254.Podmela Karel (Kara)7a OS, 6c+/7a OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 7a RP7433
255.Skřivan Filip (observer)7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS7420
256.Nevělíková Karolína (Karolína52)7c PP, 7b+ PP, 9- PP, 6c+ OS, 8 PP, 8 PP, 7+ OS, 8- RP, 8- RP, 7 OS7418
257.Kubiena Roman (fredos)7a OS, 7a OS, 7a flash, 7a flash, 7a flash, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS7413
258.Novák Aleš (ClimbologAleš)7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 7a RP, 8 RP7400
259.Liška Martin (Gray)9 PP, 9- PP, 8+ RP, 8 flash, 8 RP, 8 PP, 8 PP, 7+ OS, 7+ OS, 8- RP7377
260.Ebrová Veronika (Hamnish)8- OS, 8- OS, 8- OS, 6c+ OS, 7+/8- OS, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 8 PP, 7a PP7372
261.Trojanová Lucie (ilias)8- OS, 8 flash, 8+ PP, 8+ PP, 8+ PP, 7a+ PP, 8 PP, 8 PP, 8- flash, 8- flash7343
261.Kica Eda (Edynho)8+/9- PP, 8 flash, 8+ PP, 8+ PP, 8+ PP, 7+/8- OS, 7a PP, 7a PP, 8- flash, 6c+ flash7343
263.Souček Jakub (Kubys88)8 OS, 8- OS, 8- OS, 8 flash, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 8- flash, 7+ OS, VIIIc OS7332
264.Brzobohatý Tomáš (Rygar)6c+ OS, 6c+ OS, 7+/8- OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS7320
265.Jelínek Jan (jelucha)8 OS, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8 PP, 7+ OS, 7 OS, 7+ flash7313
266.Tichý Aleš (Sumec)Xa PP, IXa OS, IXa OS, IXc PP, IXc PP, IXb PP, VIIIc OS, VIIIc OS, VIIIc OS, IXa RP7280
267.Patera Martin (Ru-XAc)7b PP, 7a flash, 7a flash, 7a flash, 7+/8- OS, 7a PP, 8- flash, 7a PP, 8 PP, 7+ OS7268
268.Vinklát Libor (Libor V)6c+ OS, 8- OS, 7a+ PP, 7a flash, 6c OS, 7+/8- OS, 6c OS, 8 PP, 6b+ OS, 7+ OS7263
269.Coubal Michal (Bobeš)8- OS, 8+ RP, 8/8+ RP, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 8 RP, 8 RP, 8- flash, 8- flash7259
270.Smolka Marek (MáraS)7a OS, 8- OS, 8- OS, 8+ PP, 7+/8- OS, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 7+ OS7248
271.Tauchman Jan (draken)7a OS, 7b PP, 7a+ flash, 7a flash, 6c OS, 6c+ flash, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c flash, 6b OS7228
272.Grečnár Jura (Jura)9+/10- PP, 8a PP, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 7a+ OS, 7b+ PP, 8 flash7225
273.Sosnová Petra (sosa)5.11c OS, 5.11b OS, 5.11d PP, 5.11a OS, 5.11a OS, 5.11a OS, 5.11c PP, 7+ OS, 5.10d OS, 5.11a flash7207
274.Průcha Šimon (kimulin)9- PP, 8 OS, 8+ flash, 8- OS, 6c OS, 8 RP, 8- flash, 7/7+ OS, 7 OS, 7 flash7204
275.Dlask Pavel (dlaskp)8- OS, 6c+ OS, 8- OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, IXa flash, VIIIc OS, 6b+ OS, 7+ OS7201
276.Brožová Veronika (verca)6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 8- flash, 8 PP, 7a PP, 7a PP, 7a PP, 7a PP7191
277.Šebestíková Anča (garbina)7a OS, 7b RP, 8+/9- PP, 6c OS, 7+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS7186
278.Bayer Honza (bayer.honza)7b RP, 6c+ OS, 7a+ PP, 7a+ PP, 7a RP, 8 PP, 8-/8 RP, 6b+ OS, 6b+ OS, 8- PP7183
279.Pavlíková Petra (Deetroit)7a+/7b PP, 8- OS, 6c OS, 6c OS, 7a RP, 7a RP, 8 PP, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS7171
280.Kuběnová Barbora (barboucha)8 OS, 7a OS, 8- OS, 8- OS, 7+/8- OS, 8 PP, 7+ OS, 8- PP, 7 OS, 7+ flash7157
281.Šajgal Štefan (Stewo)9-/9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 8- flash, 8-/8 PP, 7+ OS, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7+/8- PP7156
281.Polák Marek (marena)8- OS, 6c+ OS, 6c OS, 7+/8- OS, 8 RP, 8 RP, 8 PP, 8 PP, VIIIc OS, 7+ OS7156
283.Stuchlíková Olga (Olga(Kolouch))6c+ OS, 7a flash, 7a flash, 7a PP, 7a PP, 6c+ flash, 6c+ flash, 8 PP, 7+ OS, 6b+ OS7140
284.Požár Michal (mifo)8+/9- PP, 7a+ PP, 8+ PP, 8- flash, 7a PP, 7a PP, 7a PP, 6c+/7a PP, 8-/8 PP, 7+ OS7137
285.Siegelová Eva (Kudrlinka89)8+ PP, 8+ PP, 8 PP, 7a PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP7124
286.Michovský David (Ještěrka)7a OS, 8- OS, 6c OS, 6c+ flash, 7a PP, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS7107
287.Mahovsky Milan (Mahy)8-/8 OS, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 8 PP, 7a PP, 7a PP, 8 PP, 6b+ OS, 6b+ OS7103
288.Čech Peter (peco)9-/9 PP, 7b PP, 7a+ PP, 8+ PP, 7a+ PP, 6c flash, 6c flash, 8- PP, 6b+ flash, 6c PP7090
289.Hampl Honza (honza7260)8+ PP, 8+ PP, 8/8+ PP, 7+/8- OS, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 7+ OS, 8- RP7089
290.Hroch Tomas (hrocht)6c+ OS, 8+ PP, 8- flash, 7a PP, 8 PP, 8 PP, 7a PP, 7a PP, 6c+/7a PP, 7+ OS7072
291.Smrčka Jan (wolfun)9- PP, Xa PP, 8/8+ OS, 8 flash, IXc PP, 7+ flash, VIIIc flash, 7+ flash, 7+ flash, 7+ flash7071
292.Šrámek Jiří (Franky)7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS7070
293.Sýkorová Katka (mariona)7a OS, 7a+ flash, 7a+ flash, 7b PP, 7b PP, 7a+ RP, 7a+ RP, 7a flash, 7a flash7054
294.Kočvara Petr ("Pítr")8- OS, 8- OS, 7+/8- OS, 8 RP, 8 RP, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS7050
295.Barok Libor (liborbarok)7a flash, 7a flash, 8/8+ PP, 6c OS, 6c+ flash, 7a PP, 8-/8 PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS7047
296.Pražák Zbyňa (Gragen)8- OS, 8- OS, 8- OS, 7+/8- OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 8- RP, 7/7+ OS7037
297.Kruliš Jiří (Krulda)6c+/7a OS, 6c+ OS, 7a+ PP, 6c OS, 7a PP, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, VIIIb OS7029
298.Trkal Fanda (kaaak)8+ PP, 8+ PP, 8/8+ RP, 6c OS, IXb RP, 6b+ OS, 7+ OS, 8- RP, 8- RP, 8- PP6987
299.Pipiska Rastislav (eRPe)8 flash, 8 flash, 8 flash, 6c OS, 8 RP, 8 PP, 6b+ OS, 8- PP, 8- PP, 6b OS6985
300.Štumpolt David (Dempsi)9+/10- PP, 9-/9 PP, 8- OS, 8 flash, 8- flash, 8 PP, 7+ OS, 7+ flash, 7 PP, 6+ flash6981
301.Rezna (eatme)8- OS, 8- OS, 8 flash, 7a PP, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7 OS6979
302.Maroldo Maroldo (maroldo)7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS6970
303.Sučík Radko (Suco)8 OS, 8 flash, 7a flash, 6c+/7a flash, 8- flash, 6c+ flash, 7+ OS, 7 OS, 6c RP, 7+ flash6969
304.Skalicky Jakub (JS2000)7a OS, 7a OS, 7a OS, 6c OS, 7a PP, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS6948
305.Štěpánek Jára (jari kuri)8- OS, 8+ PP, IXb flash, IXc PP, 8 RP, IXb RP, 7+ OS, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIa OS6943
306.Rybář Martin (rrr)6c OS, 7a RP, 8 RP, 7a PP, 7a PP, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 7+ OS6936
307.Dočekalová Barča (Hujirek)7a flash, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 8-/8 PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS6932
308.Bernard Michal (berny)8- OS, 8+ PP, 8+ PP, 8 RP, 7+ OS, 6b+ OS, 7+ OS, 8- RP, 6c+ PP, 7 OS6930
309.Sedlačík Jan (Jenys)8+/9- flash, 8- OS, 8 flash, 8 PP, 8- flash, 7/7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS6922
309.Klemsa Martin (M7)8 OS, 7a OS, 8- OS, 8- OS, 6c OS, IXb RP, 7 OS, VIIIc RP, VIIIc RP, VIIIc RP6922
311.Sedlák Martin (m.sedlakk)8- OS, 8 flash, 8- flash, 7+ OS, 7+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 7+ OS, 6b+ OS, 8- PP6916
312.Melich Marián (majoo)9- PP, 7a+/7b PP, 7a+ PP, 6c OS, 8 PP, 8 PP, 6c+ PP, 6b+ flash, 6c PP, 7 flash6909
313.Brouzdova Katerina (punkaca)7a+ flash, 8 flash, 7a+ PP, 8- flash, 8- flash, 7+ OS, 6c flash, 7 OS, 7 OS, 7 OS6903
313.Dörr Dominik (dorrdo)8- OS, 8 RP, 8 RP, 8- flash, 8- flash, 7a PP, 7+ OS, 8- RP, 7/7+ OS, 7 OS6903
315.Kelnar Pavel (Dyk)7a+ PP, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c flash, 6b OS, 6b OS6885
316.Pražák David (dejvi)6c+ OS, 8 flash, 6c OS, 8 PP, 7+ OS, 7+ OS, 6c+ PP, 8- PP, 8- PP, 7 OS6875
317.Martikán Jiří (krtka chovatel)6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 7 OS, 6b OS6870
318.- - (dede!)8 OS, 6c+/7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6c+ flash6854
319.Cerny Michal (Muycle)9- PP, 9- PP, 7a OS, 8 OS, 7b PP, 7a+ PP, 8 PP, 6b+ OS, 7 flash6819
320.Matoušková Inka (Inka)8+ flash, 8+/9- PP, 7a+ PP, 8- flash, 8 PP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS6816
321.Čechová Jiřina (jirina)7a flash, 7a flash, 7a flash, 8- flash, 6c+ flash, 8- PP, 6c flash, 7 OS, 6b+ flash, 6b+ flash6802
322.Nepustilová Klára (Klárouš)7a flash, 7a PP, 6c+ flash, 8 PP, 7+ OS, 8- PP, 6c flash, 6c flash, 8- PP, 6c+ PP6796
323.Vrtílek Luděk (loudys)7a PP, 7a PP, 8 PP, 7a PP, 8 PP, 8- RP, 6c+ PP, 8- PP, 8- PP, 6c flash6793
324.Vašek Otakar (Otik)7c flash, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 7b+ PP, 7a+ flash, 7a flash, 6c OS6787
325.Koudelka Honza (Honza Koudelka)8+/9- PP, 7a flash, 8- flash, 8 PP, 8 PP, 8- PP, 8- PP, 7 OS, 6b+ flash, 7- OS6753
326.jester v (v.jester)7a OS, 6c+ OS, 6c OS, 7a RP, 6b+ OS, 6b+ OS, 7 OS, 6b OS, 7- OS, 6b flash6739
327.belas jan (belina)8 PP, 6c+ flash, 8-/8 PP, 7+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 8- RP, 6c+ RP, 6c+ PP, 8- PP6730
328.Leher (Ležák)6c+ OS, 6c OS, 7a PP, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6c RP6718
329.F Radim (Kwikwi)7a+ PP, IXb RP, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 7+ OS, 8- PP, 6b OS, 6b OS, 6b OS6698
330.Mikuš Rosťa (Rosťa)9- flash, 8-/8 OS, 8- OS, 8 flash, 8 PP, 7 OS, 7- OS, 7+ PP, 7 PP, VIIIa flash6690
331.Štefela Pepa (skuc)8- flash, 8- flash, 8-/8 PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP6673
332.Werbitzky Karel (Thorin)8 OS, 8- OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS6670
333.Rozsypalová Katka (Kaca)8 PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP6668
334.Mikosik Mateusz (Mikos)8a PP, 8+ OS, 7b+ PP, IXc/Xa PP, IXa OS, IXa/IXb PP, 6a OS, VIIb OS, VIIb OS, VI OS6657
335.Kadlec Honza (jan.kadlec)9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8-/8 PP, 6b OS, 7 OS, 7- flash, 7- flash, 7- flash6656
335.Marek Lukáš (photo)7a+ flash, 7b PP, 7a flash, 8+ PP, 7a+ PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP6656
337.Plhon Frantisek (Frap)8- OS, 7+/8- OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 8- PP, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7+/8- PP6654
338.Novotný Pavel (Bobr6)8+ PP, 8/8+ PP, 8 PP, 7+/8- flash, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7 OS6644
339.Najman Karel (najmankm)8- OS, 8-/8 RP, VIIIc OS, VIIIc OS, 7+ OS, 8- RP, VIIIb OS, 7 OS, 7 OS, VIIIb OS6625
340.Čermák Martin (Čermy)7b+ solo, 6c OS, 6c+ flash, IXb PP, 6b+ OS, 6b OS, 6b+ flash, 6b+ flash, 6a+ OS, 6a+ OS6623
340.Edr Martin (Edros)8 OS, 8 OS, 8- RP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+/8- PP, 7+ flash6623
342.Cibulka Pavel (Ciba)IXa OS, VIIIc OS, VIIIc OS, 7+ OS, VIIIc OS, VIIIc OS, 7 OS, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIb OS6620
343.Sk Roman (romisak)6c OS, 6c OS, 8- flash, 6b+ OS, 6b+ OS, 7 OS, 7 OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS6601
344.Vais Honza (Vaisik)6c OS, 8 PP, 6b+ OS, 5.10d OS, IXa RP, 6c+ PP, 8- PP, IXa PP, VIIIb OS, 7- OS6582
345.Jiroušek Martin (Norwell)8/8+ PP, 8 RP, 8 RP, 8 PP, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+/8- RP, 7- OS6569
346.Hobzová Eliška (Eliška)7c PP, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 8+/9- PP, 7a flash, 8 PP, 8 PP6565
347.Ridzoňová Simona (samica)6c+ flash, 7a PP, 7a PP, 7a PP, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS6535
348.Šramota Míla (Melman)8 PP, 8 PP, 8- RP, 8- RP, 8- RP, 8- RP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS6532
349.Špás David (Spasik)8- OS, 6b+ OS, 7+ OS, 6b+ OS, 8- PP, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6c+ RK6525
350.Krejčí Václav (vašek k.)8+ PP, 8 PP, 8- flash, 8 PP, 8- PP, 8- PP, 7 OS, 7+ flash, 7+ PP, 7+ PP6502
351.Střelcová Lucie (Lucoušek)8- OS, 8 PP, 8- flash, 8 PP, 8- PP, 8- PP, 7+/8- PP, 7- OS, 7- OS, 7+ PP6499
352.Leblochová Macek (kitie)6b+ OS, 6b+ OS, 7+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 8- PP, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS6498
353.Dichtlová Marie (eiram)8 PP, 6b+ OS, 8- PP, 8- PP, 6c flash, 8- PP, 6c+ PP, 6c+ PP, 6c PP, 7+ flash6496
354.Kulajta Martin (Artie)8- OS, 8-/8 RP, VIIIc OS, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+/8- PP, 7+/8- PP6489
355.Orálek Petr (kletr)8/8+ PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 6b OS, 7 OS, 6b OS, 7 OS6473
356.Makuša Michal (tah-sha-tunga)8- OS, 7+ OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS6470
357.Pešicová Anežka (Anežka )8 PP, 7+ OS, 7+ OS, 8- PP, 8- PP, 7/7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+/8- PP6457
358.Kurasová Irena (Irena)7a+ PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS6454
358.Rauch Tom (fumac)6c+ OS, 6c OS, 6c+ flash, 6b+ OS, 6c flash, 7 OS, 6b OS, 7+ RP, 7+ RP, 7+ RP6454
360.Audes Šimon (Audi)8- flash, 8- flash, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7/7+ flash, 7- OS6438
361.Vitásek Tomáš (chemik)8 PP, 7+ OS, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 6b OS, 6b+ flash6437
362.Hůla Pavel (Pard)8- OS, 8 RP, 8-/8 RP, 7+ OS, 8- RP, 8- RP, 7+/8- flash, 7- OS, 6+/7- OS, 6+/7- OS6428
363.Skopec Václav (VS)9+/10- PP, 7b+ OS, 9+ PP, 9+ PP, 7c PP, Xb PP, 7a+ PP6422
364.Trhlík Tomáš (Quikoliver)8+/9- RP, 8- OS, 8+ RP, 8- flash, 8 PP, 7 OS, 7 OS, 7 flash, 6+/7- flash, 6+ flash6398
365.Kolomazník Vít (Rezo)8 PP, 7+ OS, 7+ OS, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS6388
366.Dlouhán Verdy (Verda)8- flash, 8- flash, 8- flash, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 7+/8- RP, 7+ flash, 7+ PP, 7/7+ PP6371
367.Tegelhof Ján (Tegy)7a OS, 6b+ OS, 6c+ RP, 7 OS, 6b OS, 7 OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS6358
368.Kkk Sebastian (sebastian)6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6c PP, 6b+ flash6335
369.Kovařík Radim (radimkov)8 RP, 8 PP, 7+ OS, 8- PP, 8- PP, 7 OS, 6c RP, 7+/8- PP, 7+ PP, 7+ PP6330
370.Zímová Kateřina (KaczkaZ)7b PP, 6b+ OS, 6c+ PP, 6c+ PP, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS6304
371.Podškubka Radek (podskubkar)6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c+ RP, 6b OS, 6b OS, 6c RP, 6a+ OS, 7- OS, 6a+ OS6296
372.Caha Lukáš (Scirocco)8+ PP, 7+/8- OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7-/7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6273
373.Došla Jan (Došlík)8+ PP, 8 RP, 8 PP, 8- PP, 8- PP, 7 OS, 7- OS, VIIIc PP, 7+ PP, 7 RP6264
374.Drobek Jan (drobo)6b+ OS, 6b+ OS, 6b/6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b+/6c PP, 6a+ OS6254
375.Vrána Miloslav (havran)6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS6220
376.Jedlička Marek (tulak)7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7+ flash, 7+ flash, 7+ flash, 7- OS, 7- OS6213
377.Suchopár Martin (suchoš)6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 8- RP, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS6208
378.Korous Honza (HonzaKorous)6c OS, 6c OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b+ flash, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS6201
379.Mayer Martin (mmayer)8 PP, 7+ OS, 8- PP, 7/7+ OS, 7 OS, 7+/8- PP, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6179
380.Skála Lukáš (zeros)8+ OS, 8- OS, 8- flash, 8- RP, 8- solo, 7+ flash, 7+ flash, 7- flash, 6+ flash, 6+ flash6176
381.Nešveta Jakub (Kuba86)6b+ OS, 7+ OS, 6b OS, 6b OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 6a+ OS6170
381.Toupal Jan (Toupis)6c OS, 6b OS, 6b OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 6b OS, 6a+ OS, 7- OS, VIIIa OS6170
383.Kačmařík Michal (kaci)8-/8 PP, 7+ OS, 6c+ PP, 7 OS, 7 OS, 6b OS, 7- OS, 6a+ OS, 7- OS, 7- OS6151
384.Laciok Kryštof (Štofin)7+ OS, 7+ OS, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 7+ RP6132
385.Raja Satya (Satya)7a RP, 6b+ OS, 7 OS, 6c RP, 7+/8- RP, 7+/8- RP, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS6130
386.R. Venda (:-))7a OS, 8- PP, 6b OS, 6b+ flash, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS6129
387.gendová alexandra (saša)7c PP, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 9-/9 PP, 7b+ PP, 7b PP6125
388.Exner Radek (exak)7a RP, 7 OS, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIb OS, 7+ flash, 7-/7 OS, 7/7+ flash, 6a+ OS, 7- OS6124
389.Lukášová Jana (Janiluk)9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- PP6100
390.Černý Aleš (xaos75)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7-/7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6095
391.Mynarčík Petr (hrobař)5.11d PP, 5.11b PP, 8- PP, 8- PP, 5.10c OS, 7 OS, 5.10d PP, 5.10a OS, 5.10a OS, 5.10a OS6072
392.kimi (kimi)8- RP, 8- PP, 8- PP, 6b OS, 7-/7 OS, 7-/7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6070
392.Kapitán Zdenek (Zalud)VIIIc OS, 7 OS, 7 OS, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIa OS, 7- OS, VIIIa OS, VIIIa OS6070
394.Zembol Radim (Vendy)8- flash, 8- RP, 8- PP, 7 OS, 7+/8- PP, 7- OS, 7- OS, 7+ PP, 7+ PP, 7 flash6060
395.Rais Jan (Johník)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+ flash, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6051
396.Habeš Dominik (petzlplast)7+ OS, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP6046
396.Roupec Jakub (kube951)8 RP, 7 OS, 7 OS, VIIIb OS, 7 OS, VIIIa OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP6046
398.Švec Martin (sstteekk)10 PP, 8a+ PP, 8a RP, 9+/10- PP, 7c+ PP, 7b+ flash6023
399.rorschach (rorschach)6b OS, 7 OS, 7 OS, 6b OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS6020
400.Večeřa Jirka (Véča)7b+ OS, 7b OS, 9 PP, 7a+ OS, 7a OS, 7b PP, 6c OS6016
401.Reich Lukáš (Looky)6c+ PP, 7 OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 7-/7 OS, 6a+ OS, 7- OS, 7- OS, 7+ PP6001
401.M Ondra (Bat)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+ flash, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6001
403.Krejčí Filip (Filip_k)7+ OS, 6c+ RP, 7 OS, 7 OS, 6c RP, 7- OS, 7+ RP, 7+ RP, 7+ RP, 7+ RP5998
404.Jandáček Ondřej (Slayer)8- RP, 8- RP, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 7+ RP5984
405.Nachtigal Jakub (JNachtigal)9- RP, IXc PP, IXc PP, IXc PP, IXb PP, VIIIc OS, VIIIc PP, VIIb OS, VIIc RP, V RP5974
406.Baláž Michal (Queek)6b+ OS, 7 OS, 7+ flash, 6b+ flash, 7- OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS5932
407.Plaček Michal (Vasekdegamma)8+/9- PP, IXa PP, IXa PP, IXa PP, 7 OS, 7+/8- PP, 7-/7 OS, VIIIb PP, 6+ OS, 6- OS5931
408.Soukupová Tereza (soukuter)6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS5920
409.Beňadik Vláďa (vladabeny)8+ PP, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7/7+ flash, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- flash, 6+ OS5913
410.Šp. Jirka (Špicál)7a PP, VIIIb OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, VIIIa OS, VIIIa OS, 6b RP, VIIc OS5892
411.Trojan Petr (pierre)8-/8 RP, 7 OS, 7+ flash, 7+ flash, 6b+ flash, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7 flash, 7- flash5888
412.Kalenda Ondřej (Ondřej Kalenda)7a PP, 8 PP, 6b OS, 6a+ OS, 7- OS, 7 flash, 7+ PP, 6a OS, 6a OS, 7 RP5829
413.voves Tomáš (Soja)8+ PP, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS5826
414.Pukulan Mr. (peacman)6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS5820
415.Janulíková Jana (Janulik)6b+ OS, 7+ OS, 7 OS, 6b+ flash, 7- OS, 7- OS, 6b+ RP, 7 flash, 6b RP, 6+ OS5812
416.Stránský David (davson)8- OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 6+/7- OS, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS5808
417.Hrdlička Vojtěch (Kopytník)8 PP, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7+ RP, 7+ PP, 7 RP, 7- flash, 6+ OS5765
418.Eš Martin (tiburo)8+ PP, 8- PP, 7/7+ flash, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7 flash, 7 RP, 7- flash, 7- flash5763
419.drbohlav adam (kneedle)9- RP, 7b+ PP, 8+ PP, 8- PP, 7 PP, 7 PP, 7- RP, 7- PP, 6+ RP, 6+ RP5740
420.Fraňková Kateřina - Alexandra (Alex98)6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6c PP, 6a+ OS, 6b flash, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS5729
421.Filip Ondřej (Ryzek)6b OS, 6c PP, 6c PP, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b+ RP, 6b flash, 6a OS, 6a OS5701
422.Koza Olda (ziege)8 PP, 8- flash, 8- flash, 8- flash, 8 PP, 8- PP, 8- PP, VIIIa PP, VIIb OS5699
423.Málek Jiří (Jirka M.)8- RP, 8- PP, 8- PP, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 7+ PP, 7 RP, 7 PP, 6+ OS5696
424.Smejkal Petr (vrabcak01)9-/9 PP, 8- OS, 8- OS, 8 PP, VIIIc OS, VIIIc OS, 8- RP, VIIIc RP5695
425.Chyla Roman (peki)8- RP, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7+ RP, 7+ RP, 7+ RP, 7+ PP, 7 RP, 6+ OS5692
426.Dušánková Martina (Martanka)6c+ PP, 8- PP, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS5676
427.Fajstová Alena (alenie)6b OS, 7 OS, 6b OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7 flash, 6a OS, 6a+ flash, 7- flash5663
428.Kalamar Matus (flavour)7a PP, 6b OS, 6b OS, 6c RP, 6c PP, 6b flash, 6a OS, 6a OS, 6a flash, 6a flash5657
429.Skapa Jan (ing.jenik)6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b flash, 6a OS, 6a OS, 6a OS5651
430.Pavlík Radek (Jeff76)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7+ PP, 6a OS, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 7 RP5622
431.Bobek Aleš (boban)6b+ OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 7- OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS5620
432.Davidová Vendula (Wendy)8-/8 PP, 8- PP, 7 OS, 6c PP, 7 flash, 6b+ PP, 6b PP, 7- flash, 6+ OS, 7- PP5605
433.Tomsus (tomsus)7+/8- OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 7 RP, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS5588
434.Jelínek Petr (jelen)7 OS, 7 OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS5570
435.Černý Patrik (Paprick)8- OS, 7+/8- OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7 RP, 6+ OS, VIIb OS, 6 OS, 6 OS5558
436.Straka Ondřej (str.o)9-/9 PP, 8+ PP, IXc PP, IXa flash, VIIIb OS, VIIIb RP, VIIIa RP, VIIb OS, VIIb OS5520
436.Hodoušek Matěj (pomalík)6b+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c OS5520
438.Ličko (Velkej Vojta)10+/11- PP, 10/10+ PP, 10 PP, 9+/10- flash, 10- PP5515
439.Mothejzík Ondřej (mothy)7+/8- OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5512
440.Zbranek Jan (JanZbranek)8b OS, 8b RP, 8b PP, 8a+ PP, 7c+ flash5491
441.Pavlovič Patrik (militant)7-/7 OS, 7- OS, 7- OS, 7+ PP, 7 flash, 7 flash, 7-/7 flash, 6+/7- OS, 7 RP, 7 RP5477
442.Zahradnik Pavel (Vivaista)6b OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ PP, 6a OS, 7 PP, 6+ OS, 6+ OS5476
443.Konrádová Lucie (Luc_Ky)7+ OS, 7+/8- PP, 7- OS, 7+ PP, 7/7+ PP, 6a OS, 7 PP, 7 PP, 6b PP, 7- flash5474
444.Fliegl Ondřej (fondra)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ PP, 6+/7- OS, 6a OS, 6a OS, 6a+ flash, 7 PP5457
445.Nakládalová Lucka (Nakyna)9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, Xa PP, 7 OS, 7+ PP5446
446.Berry Loukast (loukast)7 OS, 7 OS, 7+ flash, 8- RK, 7- OS, VIIIa flash, 7- flash, VIIIa flash, VIIIa PP, VIIb OS5399
447.F Petr (sun7dots)6c PP, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6b RP, 6b PP, 6b PP5392
448.Vaculová Lenka (Vacule)6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6b PP, 6a+ flash, 5c OS5385
449.Koníček Jakub (Konev)7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ PP, 7 RP, 7- flash, 6+ OS, VIIIa RP5365
450.Černý Jan (Cipis)6b OS, 7 OS, 7-/7 OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 7- RP, 6a flash, 5c OS5364
451.Laňková Sabina (Sabinalanka)7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5358
452.kacena ondra (okacena)6b OS, 6c PP, 6a+ OS, 6b flash, 6b flash, 6a OS, 6b PP, 6b PP, 6+ OS, 6a flash5353
453.Remeš Jan (siovni)7+ OS, 7+ OS, VIIIb OS, 7- OS, 7- OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIb OS, VIIb OS, VII OS5320
454.Vyhlídal Martin (Marťas26)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7 RP, 7- RP, VII OS, VII OS, 6 OS5296
455.Kubeček Jeňa (tatka)8- RP, 7+/8- RP, 7+ RP, 7+ RP, 7+ PP, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 6 OS5280
456.Novák Martin (handycraftsman)7- OS, 7+ RP, 7 flash, 7 flash, 7 RP, 7 RP, 7- flash, 7- flash, 7- flash, 7- flash5274
457.Grünwald Lukáš (LukasG)VIIIb OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIc RP, VIIIb flash, VIIIa flash, VIIc OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIIa PP5248
458.Šimková Verča (veruŠ)8b/8b+ PP, 10- PP, 8a+ PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP5225
459.Šťastný Jiří (Happy)6b+ OS, 7- OS, 7- OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6+ OS, 5c+ OS, 5c+ OS, 5c OS5220
460.Tesárek Jan (tesil)7+/8- OS, 7- OS, 7- OS, 7 RP, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 7- RP5215
461.motl dalibor (moták)8- OS, 7- OS, 7/7+ RP, 7-/7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, VIIc OS, VIIc OS, 6+ OS5196
462.Kolek Martin (K0Lc0)8 PP, 7- OS, 7 RP, 7 PP, 7- flash, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5188
463.Trčka Vojta (mag)6a+ OS, 7 flash, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 7 RP, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS5177
464.Májsky Michal (Majcolo)7 OS, 7- OS, 7+ PP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 7-/7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5175
465.Veselý (Maser)7- OS, 7+ RP, 7+ RP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5148
466.Krútek Petr (Krocan)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7 RP, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP5142
467.Lojda Jiří (Jirrik)6b OS, 6b OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c+ OS, 5c+ OS, 5c+ OS, 6a+ PP, 6a+ PP5126
468.homolka david (davidek)6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS5120
469.Bílková Karina (Karina)VIIIb OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIa OS, 7- flash, VIIc OS, VIIc OS, 6+ OS, VIIb OS, VIIb OS5101
469.Zlámalík Radek (Jezkec)6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a flash, 5c OS, 5c OS5101
471.Drozda Jiří (drozdik)8- RP, 7- OS, 7- OS, 7/7+ PP, VIIc OS, 6+ OS, VIIc OS, 6+ OS, 7- RP, 6 OS5099
472.Boudova Misa (MisaB)6b OS, 7 flash, 6b+ PP, 7-/7 flash, 6b RP, 6a+ flash, 6a+ flash, 6a flash, 6a flash, VII OS5097
473.Sedláček Jiří (jsedl)9 PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 8+/9- PP5091
474._ _ (Matik)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 6a OS, 6 OS, 6+ flash, 6- OS, 6 RP5089
475.Faltus Lukáš (lukyfa)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 6 OS5084
476.Mašková Eva (Evík)6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c+ OS, 5c+ OS, 5c+ OS, 5c OS5070
477.Šmíd Radim (Raadim)7- OS, 7- OS, 7- OS, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5062
478.Šnopl Ondra (Ondra85)Xa flash, IXa OS, IXc PP, IXc PP, 7 OS, VIIIb PP, 6 OS, 5 OS5041
479.Černý Tomáš (tomtom)7- OS, 6b+ RP, 6a OS, 6+/7- OS, 6a OS, 7 RP, 7- RP, 7- RP, 6a flash, 7- PP5035
480.Klášterka Milan (klasterka)7- OS, 6a OS, 6+/7- OS, 6a OS, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5001
481.Němec Zdeněk (Fábera)VIIIc OS, VIIIc OS, VIIIb OS, VIIIa flash, VIIIa RP, VII OS, VII OS, VII OS, VIIb OS, VIIa OS4989
482.Horký Petr (para)7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c+ flash, 7c RP4983
483.Černohous Zbyšek (Zbyšek)10- PP, 8a PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9 RP4960
484.Hrabě Daniel (Danhrabe)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS4948
485.Slunečková Karin (rusalkarin)7+/8- PP, 7+ PP, 7+ PP, 6b PP, 6b PP, 7 PP, 7- PP, 7- PP, 6a PP, 6+ flash4945
486.Svoboda Vlastimil (Svob)8- PP, 8- PP, 7+ PP, 6a OS, 7- flash, 7 PP, 6+ OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS4938
487.Solanský Pavel (soliér)7+ OS, 7+ OS, 8- PP, 7 OS, 7 RP, 7 PP, 7- flash, 6+/7- RP, 6- OS4925
488.Kynčl Jakub (3443)VIIIb OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIb RP, VIIc OS, VIIIa RP, VIIb OS, VII OS, VII OS, VIIb OS4896
489.Tučka Martin (martan)6a+ OS, 6a+ OS, 7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 6 OS, 6 OS4888
490.Brůna Aleš (Aldaa)VIIIb OS, VIIIa OS, VIIc OS, VIIc OS, 6+ OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIb OS, VIIb OS4870
490.Rotrekl Josef (galen)6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 5c+ OS, 6+ OS4870
492.Péša Eman (Péša)8 RP, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 6 OS, 6 OS, 6+ RP4862
493.Kubeček Václav (1603)7- OS, 7- OS, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 7- PP, 6 OS4850
494.Turzík Vladimír (laco)7 OS, 7- OS, 7+ PP, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS4835
495.Kozel Jan (jkozel)8+ PP, 8- RP, 6b OS, 6a+ OS, 6b PP, 7 PP, 6a PP, 6a PP, 6a PP4834
496.Kučová Lucie (Kučka)8 flash, 7+ flash, 7 flash, 7 flash, 6b PP, 7- flash, 7- flash, 7- flash, 6+ PP4833
497.Strejc Jakub (Hukahonoruy)7- OS, 7 PP, 7 PP, 7 PP, 7-/7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS4817
498.Ordelt Jaroslav (feferon)7- OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a+ RP, 6a flash, 6a flash, 6a flash, 6a flash, 6 OS, 5c OS4782
499.Posekaný Lukáš (Lukýno)7+ OS, 8- RP, 7 OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 6- OS, 6- OS, 6+ RP4781
500.Čeřovský Jan (HONZA75)8 OS, 8+ RP, 8 RP, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7+ RP4772
500.Žofka Pavel (zofin)6b OS, 6b OS, 6b+ flash, 6b flash, 6b flash, 6b flash, 5c OS, 5c OS, 5c OS4772
502.Dražan Jaroslav (ChronicMan)8- OS, 7/7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 6 OS, 6 OS, 6+ RP, 5 OS4765
503.Šefl juráš (juras)8a OS, 7c OS, 7b+ OS, 7a+ OS, 6c+ OS4760
504.Šťastný Daniel (Dany)VIIIb OS, 6b OS, 7- OS, 7+ RP, VIIc OS, VIIb OS, 6 OS, VIIa OS, VIIa OS, VI OS4758
505.Cigánková Hana (Ciganče)7 OS, 7+ flash, 7 flash, 7- flash, 7- flash, 7 PP, 6 OS, 6 flash, 6 flash, 6 RP4722
506.Škrobák Jakub (jakubs)6a OS, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 5c+ OS, 6a+ RP, 6 OS, 6 OS4704
507.bures vojta (atjoV)7 OS, 7- OS, 7 flash, 6+ OS, VIIb OS, VII OS, 6 OS, VIIb OS, VII OS, 6- OS4701
507.Burgr Lionel (Lionel)IXb OS, IXc RP, IXb PP, IXb PP, VIIIc OS, VIIIa OS, VIIc OS, VIIIa AF, IXb AF, VIIc AF4701
509.mateju jakub (kubajs)7 OS, 7- flash, 7- flash, 7- flash, VIIc OS, 7- PP, 7- PP, VII OS, 6+ flash, 6- OS4700
510.Polák Martin (Belgi)7-/7 OS, 6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS4687
511.Vízner Tomáš (Vizly)8 flash, 8/8+ RP, 8 RP, 8- RP, 8- RP, 7- OS, 7- OS4674
512.Kramoliš Ondřej (Eda)VIIIa OS, VIIIa OS, 7- OS, VII OS, VII OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, VII OS4670
513.Hloušek Martin (Hluchonen)VIIIb flash, VIIIa flash, VIIIb PP, VIIc OS, VIIIa RP, VIIIa PP, VIIIa PP, VIIIa PP, VIIc flash, VIIc flash4644
514.Zámečník Jan (Slymak)9 PP, 8- flash, 8- flash, 8- PP, 7+ flash, 7 flash, 7- flash4627
515.Joukl Lukáš (l.u.k.i.n)7+ RP, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS4618
516.Liner Lukáš (Coyot)9- PP, 8- OS, 8 PP, 8- PP, 8- PP, 7 OS, 5+ OS4603
517.Gola Vítězslav (Víťas Gola)7- OS, 7- flash, VIIc OS, 6+ OS, VIIIa RP, VII OS, VII OS, VIIb OS, VII OS, VIIb OS4589
518.Hostinský Josef (TujboPefa)9+ PP, 9- flash, 8+ flash, 8- OS, IXa PP, VIIIb PP4578
519.Nocar Jiří (tuffgong1)7 OS, 7 OS, 7- RP, 7- RP, VIIb OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6 flash4577
520.Fait Petr (Taifun)7 OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 6- OS, 6- OS, 5+ OS4576
521.Končírová Šárka (Sarkon)6a+ OS, 7- OS, 7 PP, 6 OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 6 OS, 6+ flash, 5c flash4510
522.Homolka Pavel (Ufňa)7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- PP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS4504
523.tarwac bt (tarwac)8a PP, Xc PP, 7c+ PP, Xa PP, IXc PP4500
524.*** *** (t3mp)7+ RP, 7-/7 RP, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 6- OS, 6- OS, 6+ RP4461
525.Bednár Filip (béďo)8- solo, 7+ RP, 7+ PP, 7 RP, 7- RP, 6- OS, 6- OS, 6+ PP, 5- OS, 5- OS4422
526.Kohut Martin (zoro)8- PP, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- PP, 7- PP, 6+ flash, 6- OS, 6+ PP4403
527.Daehne Tomáš (tdaehne)8/8+ PP, 7+/8- PP, VIIc OS, 7- RP, VIIIa PP, 6 OS, 6+/7- PP, 6 flash, VI flash, VI flash4398
527.Vertikalni Rybanasutru (Rybanasutru)7 OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- PP, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS4398
529.Imrich Kamil (kamil.imrich)7 OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, VII OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 6+ RP4396
530.Hynk Dnaeil (Hnykda)7+/8- RP, 7- OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS4377
531.Feigl Stanislav (cb784953)9 PP, 9- PP, 8 solo, 8-/8 RP, 8- RP, 7- OS4371
532.Matoušková Jana (Jana)8- flash, 8- PP, 7+ flash, 7+ flash, 7- OS, 7+ PP, VII flash, VI OS4368
533.Siffel (koudelník)6a+ OS, 6a OS, 5c+ OS, 6a flash, 6a flash, 5c+ flash, 6+ flash, 5b OS, 5c flash, 5c flash4356
534.Vít Honza (Honzís)7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 6 OS, 5 OS, 4 OS4346
535.Ježek Tom (Jezza)7 OS, 7- OS, 7+ RP, 7+ RP, 6+ OS, 6+ PP, 5c RP, 5b flash, 5c PP, 5b RP4309
536.Janata Petr (petr.vht)6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS4308
537.Růžičková Pavla (paflinka)9- flash, 9 PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- PP4303
538.Nehasil Michal (tenis)8 PP, VII OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VII OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIc RP4286
539.Hejdanek Ondra (Hejdanek)7- OS, 6+ OS, 6+ OS, VIIb OS, VII OS, VIIb OS, VIIa OS, 6- OS, 6- OS, VIIa OS4270
539.Vondra Kuba (Jcop)6+ OS, VII OS, VIIb OS, VIIb OS, VII OS, VIIb OS, VII OS, VIIb OS, VII OS, VII OS4270
541.Spálenka Miloš (Smáža)7- OS, 6+/7- OS, 7 RP, 6+ OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS4262
542.Drahota Jan Jiří (Draajea)8- PP, 7- OS, VIIc OS, 7- PP, VIIb OS, VIIa OS, VIIa OS, VI OS, VI OS, VII PP4254
543.Dinda Heřman (H.Dinda)7 flash, VIIIb RP, VIIIb RP, VIIIa RP, VIIb OS, VIIb OS, VIIa OS, VIIa OS, VI OS, VII RP4253
544.Polanský Štěpán (KrTTeK)7- OS, 6+ OS, VIIc OS, 6 OS, VIIb OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS4220
544.Eflerová Nela (NelkaEf)6a+ OS, 6+ OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, VIIa OS, VIIa OS, 5a OS4220
546.Křovák Jakub (xixao)IXa OS, IXb flash, VIIIb OS, VIIIc flash, VIIIc flash, VIIIa flash, VIIb flash4209
547.Pešák Petr (Wilda_CZ)7 PP, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 6 OS, 6+ flash, 6+ flash, 6+ RP, 6+ RP, 6+ RP4188
548.Bezděk David (bezda)8- RP, 7-/7 OS, 7- OS, 7+ RP, 6+/7- OS, 6+ OS, VIIb OS, VIIa OS4181
549.Vostal Lukáš (vosty)7- OS, 7- flash, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS4176
550.Slavík Martin (Martin297)6+ OS, 7- RP, 5c OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 5c OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS4158
551.Pintar David (badboy)7+ RP, 7 flash, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6 flash, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS4133
552.Zámečník Pavel (Pájos)7 OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- PP, 6 OS, 6 flash, 6+ PP, 5+ OS, 5 OS, 5 OS4132
553.Tůmič Martin (bingosh)7a flash, IXa flash, 7a PP, VIIIc OS, VIIc OS, VIIb OS, VIIa OS4094
554.Krček Majkl (RedBull)6b OS, 6b OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c+ OS, 5c OS, 5b OS4076
555.Vacek Ondra (vaca34)6a flash, 5c OS, 5c OS, 6 OS, VII OS, 5b OS, 5b OS, 5b OS, 5b OS, 6- OS4001
556.Babinec Petr (Bejbs)9 PP, 8 PP, 7+ PP, 7/7+ PP, 7 RP, 6- OS, 5 RP, 5 PP3983
557.Podušková Barča (Baru96)VIIIc PP, 7 RP, 7 PP, 7- PP, VIIIa RK, VIIc PP, 6+ PP, VII RP, 6 PP, 5 RP3977
558.Kárník Michal (sipas)8a RP, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS3954
559.Heinitz Bernard (Bernytendruhy)6c+ PP, 6c+ PP, VIIIb RP, VIIIa RP, VIIIa RP, VIIb OS, VIIb OS, VIIc RP3946
559.suk martin (suk martin)6+ OS, VIIc OS, VIIb OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIc RP, 6+ RP3946
561.Eliáš Petr (elicz)10- PP, 9 PP, 8+ PP, 7+ OS, 7- OS3944
562.Šplichal Milan (BikerM)6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5- OS3920
563.age Zor (Gimi)9- RP, 8- RP, 7- OS, 7 RP, 6+ OS, 7- RP, 6- OS3918
564.Fukatko Petr (Fukorfin)6c+ OS, 7a PP, 6c+ flash, 6c flash, 6b flash, 6a OS3909
565.Karlík Petr (Karlipet)9- PP, 8- OS, 8- OS, 7+/8- PP, 7- OS, 5 OS, 8+/9- AF3889
566.Přech Aleš (alsoa)7- OS, 7- OS, 7 PP, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 5+ OS, 4- OS, 7 AF3883
567.Baráth Tomáš (tb)8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7c PP3872
568.Cabalka Martin (CábaM)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS3870
569.šottník Lukáš (luso1)6a flash, 5c OS, 5c OS, 6a RP, 5c+ flash, 5c flash, 5c flash, 5c flash, 5c flash, 5b flash3829
569.Da climber Tom (glin)6 OS, 6 OS, 6 OS, 5c OS, 6- OS, 6- OS, 6+ PP, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS3829
571.Kolářský Petr (PetrK)5c OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 5b OS, 5b OS, 5b OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS3820
572.Malý Pavel (Paffka)6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS3795
573.Netík Martin (Martinnetik)8+ PP, 8- flash, 8-/8 PP, 8- PP, 7 PP, 7 PP3778
574.PA Iv (IP)7 OS, 7 OS, 6+ OS, 7- RP, 5- OS, 5+ flash, 5+ flash, 4+ OS, 5 flash, 4 OS3776
575.Janda Petr (Jandee)VII OS, VII OS, VII OS, VII OS, VII OS, VIIc RP, VI OS, VI OS, VI OS, VI OS3758
576.Plaček Ladislav (placa)VIIb OS, VII OS, 6 OS, VIIb OS, 6- OS, VIIa OS, 6 flash, VI OS, VI OS, VI OS3751
576.Scháňka Martin (Konja)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS3751
578.Hošek Jan (Hoša)7- RP, 6 OS, 6- OS, 6+ RP, 6+ RP, 6 flash, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS3719
579.Hoffmann David (jerome)6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 6+ RP, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS3708
580.Kremer Martin (kremca)9- OS, 9- OS, 7c PP, 9- PP3700
581.Kábrt Lukáš (LKabrt)7- OS, VIIIa PP, 6 OS, 6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, V OS, V OS, VIIa PP3676
582.Hulín Radek (hulinrad)VIIIa RP, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, 6- OS, VIIa OS, VI OS, VI OS, V OS, V OS3658
583.Bortlíček Aleš (Aleš Bortlíček)6a+ OS, 6a OS, 6a flash, 6a flash, 6a flash, 6a flash, 6a PP, 6+ PP3656
584.Kudlík Prokop (kukin)6+ OS, 6 OS, 6- OS, 6+ solo, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS3652
585.Havelka Jan (ianwight)7a OS, 6c+ OS, 6c+ flash, 8 PP, 8- PP3647
586.Ilkanič Lukáš (LukasBuk)7 RP, 6+ OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, V OS3633
587.Stejskal Libor (Skřítek)VIIIa flash, VIIIb RK, VIIc RP, VIIc RP, VIIc PP, VIIc PP, VII RP, VIIb RP, VII RP, VIIb RP3620
588.Buchtová Dagmar (Dáša)6a OS, 5c OS, 5b OS, 5b OS, 5c flash, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5c RP, 4c OS3589
589.Hovorka Petr (Švejk)7 OS, 7- OS, 7- OS, 6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 5+ OS, 7- AF3580
590.Pražáková Marťa (Marťucha)6a OS, 5c OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5 OS, 5 OS3545
590.Nováková Eva (Efka)7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS, 5- OS, 4 OS, 4- OS, III OS3545
592.Kubečka Libor (nahatch)6+ OS, 6- OS, 6- OS, 6+ PP, 5+ OS, VI OS, VI OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS3523
593.Šimek Pavel (Pavsi)6+ OS, 5c OS, 5b OS, 5b OS, 5a OS, VI OS, 5 OS, VI OS, 5a OS, 4c OS3520
593.D I (Iren)5c OS, 5c OS, 5c OS, 5b OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 4c OS3520
595.Krysta Michal (mishan)6c OS, 6b+ OS, 6c PP, 6a+ OS, 6a OS, 6a RP3498
596.Nývltová Veronika (v.erca)6+ OS, 5c OS, 6 OS, 6 flash, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS, 6- RP3489
597.Š Dino (Dino)6+ OS, 7- PP, 6 OS, 6 flash, 5 OS, 5 OS, 6- flash, 5- OS, 5+ flash, 5 flash3478
598.Brožek Jiří (jirka.brozek@hotmail.com)6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS3470
598.Válka Vojtěch (Vojtik)6a+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS3470
600.Kyselka Pavel (kiksa)7 RP, 7 RP, 7- RP, 6 RP, 6 RP, 6 RP, 6 RP, 6- RP, 6- RP, 4 OS3462
601.Janků Tomáš (zip)6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 6- flash3451
602.Koudelka (Ulmewix)7+ OS, 7+ OS, 7- OS, 6- OS, 5 OS, 6 RP, 4 OS, 5 solo, 4 solo3450
603.Mašát Martin (Maso)6+ OS, 6+/7- PP, 6+ RP, 6+ RP, 6+ RP, 5 OS, 5 OS, 6 RP, 4+ OS, 6- PP3428
604.Valenta Jiří (mrclimber)7+/8- OS, 8- flash, 7+ OS, 7 flash, V OS, IV OS, III OS, I OS3423
605.Čechová Martina (Máťa)7 PP, 7- PP, 7- PP, 6 OS, 6- OS, 6 flash, 6 PP, 6 PP, 6- PP3397
606.Hořák Matěj (Matty Hořák)9- PP, 8-/8 RP, 7 OS, 7 RP, 6- OS, 6 flash3396
607.Urban Venca (amidi)7+ RP, 7+ PP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 5+ RP3385
608.Ondřejová Jana (xjano)7c PP, 7c PP, 8-/8 OS, 7a+ PP3353
609.Václavík Jan (jvaclavik)6- OS, 6 flash, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS3326
610.Mikeska Erik (Eržik)6+ OS, 5 OS, VI OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 5- OS3320
611.Miklošová Gabriela (Brusla)6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4 OS3270
612.Mašek Jan (JanMasek)7- flash, 6 OS, 6+ flash, 6 flash, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS, VIIIa RC3266
613.Hedgehog Mika (jez4)8- OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS3260
614.Hyr Filip (Filips)7- OS, 7- PP, VII OS, VII OS, VI OS, 6 PP, V OS, VIIa RP, VI RP3246
615.Jánský Michal (MikeCZ)7+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS3245
615.Machatý Ondřej (machy)VII OS, 6+ flash, 6+ RP, VI OS, 5 OS, VI OS, 5+ flash, V OS, V OS, 4+ OS3245
617.Vesely Jozef (jove)8+ OS, 8+/9- PP, 7b PP, 8+ PP3222
618.Vejchodová Pavlína (Pavča)7 flash, 7 flash, 7- flash, 7- PP, 6+ flash, 6+ flash, 6 flash3218
619.Váchal Tomáš (Tomajko)6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 5+ RP3212
620.Votrubec Vlastimil (vlasta)VII OS, VII OS, VIIa OS, VIIc RP, VIIc RP, VI OS, VIIb RP, VI RP, VI RP, VI RP3198
621.skorvaga (roman.skorvaga)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- flash, 6+ OS, 7- PP3197
622.llaenka L (llaenka)6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5+ flash, 5+ flash, 5 flash3188
623.Lavička Karel (Karel Lavička)9 PP, 8+ PP, 7+/8- flash, 7- flash, 6 flash3171
624.Šlechta Pavel (draco)7 RP, 7 RP, 6+ OS, 7- RP, 6+/7- RP, 6+ flash, 6+ flash3168
625.Wondráček Ivo (Ádr)7+ OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIc OS, 6 OS, VIIb OS3132
626.Gray Dorian (Dorian)9- PP, 9- PP, 8- OS, 7/7+ OS3125
627.Calda Vladimír (Juha)6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c OS3082
628.Pelikánová Tereza (Tereza Pelikánová)8- flash, 8-/8 PP, 8- PP, 7+ PP, 7 PP3078
629.Janča Jan (ČAJAN)5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 6- flash, 5- OS, 5- OS, 5+ flash, 5+ flash3063
630.Šauli Honza (Sup)6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5- OS, 4- OS3051
631.Kawecki Ondra (kavaaaa)7+ RP, 7 PP, 6 OS, 6+ RP, 6 flash, 5+ OS, 5+ flash, 5 solo3038
632.vavřík jan (jankoUP)9-/9 PP, 8+ flash, 8+/9- PP, 7 flash3037
633.Plecháč Pavel (Plechy)8-/8 OS, 8+ RP, 8+ RP, 8 RP3031
634.Claussova Katharina (SantaClauss)6+ OS, 6 OS, 5 OS, 6 PP, 5- OS, 4+ OS, 6- RP, 5- flash, 5- flash, 4 OS3023
635.Zachrdlová Kateřina (katkazachrdlova)7a OS, 6c+ OS, 6c OS, 6b+ OS2988
636.LEW PETR (MATTERHORN)7+ OS, 7 OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS, 4 OS2982
637.Quaiser Jan (Trabky)VIIIb PP, VIIc OS, 6 OS, VIIa OS, VIIc RP, VIIc PP, V OS, VI PP2970
637.Chochola Ondřej (arklee)5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS2970
639.Švecová Ivana (Ivanka)6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6a OS, 6a OS2960
640.Chomová Mária (Majušidlo)6 OS, 6 OS, 5 OS, 6 RP, 4+ OS, 4+ OS, 6 RK, 5+ RP, 4 OS, 4 OS2952
641.T Sváťa (sved)7+ RP, 7 RP, 6 OS, 5 OS, 6 PP, 5- OS, 6- RP, 6- RP2931
642.chrdle (chrdlic)9+/10- PP, 9- OS, 9+ PP, 10- AF2923
643.Hanuš Karel (ViperaLaurenti)5c OS, 5c OS, 6a RP, 5b OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS2914
644.Marcinek Daniel (marcajs)6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 5+ OS, 6- flash, 5- OS, 4+ OS, 7- AF2908
645.Loučím Jarda (jardal)8 OS, 8- OS, 8- PP, 8- PP2894
646.Dvoulety Jakub (Jakub Dvoulety)8 OS, 7+/8- OS, 7+ OS, 7+ OS2888
647.Ustohal Zdenek (mot0rka)8a PP, 7b+ OS, 7c PP2884
648.Hons Vojta (DarthCedr)7a OS, 6c OS, 7a PP, 6b OS2866
649.Novák Jan (sparrow)7- flash, 6+ OS, 6 OS, 6+ flash, 6- OS, 5+ flash, 5 flash, 4 flash, 7 -, 6- -2856
650.Křivinka Filip (Papouš)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, V OS, V OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS2845
651.Vávra Miloš (milky)7+ OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 7- RP2844
652.Fuchsová Ivana (Coletta)7+ OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6- PP, 5+ PP, VI RP, 7+/8- AF2840
653._ Honza (jeniknula)7- RP, 6 OS, 6+ RP, VI OS, 6 RP, V OS, IV OS, V RP, V RP, III OS2835
654.Košťálek Pavel (hobbit)7- OS, 7 RP, 7- RP, 7- RP, 7- PP, 6+ RP2834
655.Vidlak Tomas (tvidlak)7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS, 4 OS2829
656.Founě Michal (foune@seznam.cz)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS, 1 OS2814
656.Vitek Jan (sartori)5c OS, 5b OS, 5b OS, 5b OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5c RP2814
658.Burian Jarda (buracek)6c OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a OS, 5b OS, 6c AF2811
659.Kyjonková Barbora (Baarbucha)5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS, 4+ OS, 5+ RP, IV OS, 4 OS2808
660.Skočdopole Jakub (JakubSkočdopole)8a PP, 7c+ PP, 7b flash2803
661.+ Marek (mnicky)5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 5 flash2801
662.Libor Zajíček (Zajíček)8+ RP, 8 RP, 7 RP, 7 PP, 6 RP2790
663.Čermák Petr (citrus A)8a PP, 7c PP, 7a+ OS2784
664.Hapala Martin (Hapik)8+/9- PP, 8- RP, 6+/7- OS, 6 OS, 6- OS2780
665.Čepička Martin (cepec)IXc PP, IXb PP, IXa PP, IXa PP2750
666.Šulgan Martin (sulgy)7- RP, 7- RP, 6- OS, 6+ RP, 5 OS, 6 RP, 4 OS, 5 RP, 6 AF, 7- AF2738
667.Lukáš Honza (Luky)7b PP, 6c+ flash, 6b OS, 6b+ flash2728
668.Svoboda Radek (26,11)9 PP, 9 PP, 9 PP2718
669.Bureš Martin (jackalpackal)VIIIc PP, VIIIb PP, VII OS, VIIa OS, VIIc RP, VIIa RP, VIIa PP2714
670.Tomašíková Sabina (Sabina)VIIIa OS, VIIb OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VI OS, V OS, VIIa AF, VIIa AF, VIIa AF2707
670.B Radim (Suxik)5.10d OS, 5.10a OS, 5.9 OS, 5.8 OS, 5.8 OS, 5.7 OS2707
672.Urbánek Matouš (Choorbie)6 OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, VI OS, 5 OS, 6 RP, 5+ RP2702
673.Schwarz Radek (Švara)8 OS, 8+ RP, 6+ OS, 5+ OS, 5- OS2698
674.Nebeský Jan (Nebe)6c OS, 6b+ OS, VIIIc OS, 6b OS2688
675.Sinkule Petr (Kulík)7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS, 5 OS, 5 OS2682
676.Šilar Adam (A.Šilar)VIIa OS, VI OS, VI OS, VI OS, VI OS, V OS, IV OS, VI RP, V RP, II OS2674
677.:) R (shlosinka)6a OS, 6a+ flash, 5c OS, 5c OS, 5a OS, 5b PP, 5a RP, 6b+ AF, 6c+ AF, 6c+ AF2654
678.Fichna Jakub (Mamlas91)6 OS, VIIa OS, 6+ RP, 6+ RP, 5 OS, 6 RP, VIIa RP, IV RP, IV solo, II solo2644
679.Hlaváč Michal (xciko)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6- OS, 6- OS, 7 -2632
680.Hale Lindsay (Lindsay)5.12a PP, 5.10b flash, 5.10a flash, 5.10a flash, 5.9 OS2631
681.Královec Lukáš (kralis)7- OS, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6- RP, 5+ RP, 5- RP, 7/7+ AF2623
682.Byrtus Matěj (Mates Byrtus)Xa PP, VIIIc OS, VIIIc RP, VIIIa flash2589
683.Čejka Vojtěch (Vojtěch )5b OS, 5+ OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS, 4b OS, 4 OS, 4 OS, 3+ OS, 3 OS2585
684.Černička Martin (dedo)8 PP, 7+ OS, 8- PP, 7 flash2581
685.URBANEC ALEŠ (also)5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS2576
686.Straka Josef (Straka)8 RP, IXc RK, IXa PP, 7 RP2569
687.Gejza Gano (ficugejza)7- OS, 7+ RP, 7- flash, 6+ OS, 7- RP, 8 AF2568
688.Lezečková Kristina (Kristina)7c+ PP, 7b+ PP, 7a flash2565
689.Vítová Kateřina (Kaccii)5b OS, 5+ OS, 5 OS, 5b flash, 5- OS, 4 OS, 5 RP, 4a OS, 4+ RP, 3+ OS2562
690.Daněk Petr (arsike)5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 5+ RP, 5+ PP, 4 OS, 4 OS2539
691.Fliegl Tomáš (Tomaf)7- RP, 6 OS, 6 OS, 5+ OS, VI OS, VI OS, 5+ RP2530
692.Olšarová Jana (Olše)8 OS, 8 PP, 7- flash, VIIIa flash2528
693.Muráň Dalibor (Dalas)9+ PP, 8 OS, 8+ PP2522
694.Zlutak Petr (zlutak)7a+ OS, 6b+ OS, 6a OS, 6a+ solo2520
694.Uherek Tomáš (UHETOM)5a OS, 5a OS, 4c OS, 4c OS, 4b OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4b OS, 4b OS2520
696.Blackhippo Mike (saxnot)6 OS, 5c OS, 5b OS, 5+ OS, 5 OS, 5a OS, 5c RP2517
697.Špiller Petr (smelina)7- OS, 7 RP, 7 RP, 7- RP, 7- RP2512
698.Groulík Zdeněk (Zdendyš)9- PP, 8 OS, 8 OS2500
699.Stach Vašek (vasa)IXb PP, VIIIc OS, VIIIb OS, VIIIa flash2497
700.Jedlička Míra (Jedla)VIIc OS, VII OS, VII OS, VIIb OS, VII OS, V OS, III solo2461
701.Pekař Roman (zebro)7- OS, 7- OS, 7- OS, 6- OS, 6- OS2460
702.Boček (bocin)5+ OS, 5- OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4- OS, 4- OS, 4+ RP2458
703.Patka Tomáš (Paťák)6b+ RP, 6a OS, 6a+/6b PP, 5c+ OS, 5c OS2451
704.Balcarová Kateřina (Kateřina)7a OS, 7a OS, 7b PP2444
705.Buček Dalibor (Bukr)7-/7 OS, 7- OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS2435
706.Šikola Jakub (Cubeer)6- OS, 6+ RP, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4 OS, 5 RP2427
707.Sukup Jaromír (yarrica)7a RP, 6b OS, 6a+ OS, 6a OS2426
708.Šuba Daniel (Oris)7a PP, 7a PP, 6b+ PP, 6a+ PP2424
709.Havel David (dhavel)7 OS, 7- flash, 6+ OS, 6 OS, 6+ flash2422
710.Semenská Simona (ssisa)VI OS, VI OS, VI OS, V OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, IV OS, III OS, III OS2420
711.Doby Martin (matryks)5 OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 3+ OS, 3 OS, 3 OS2415
712.Vilkus David (Davoš)7+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS2410
713.D David (DavidD)6a OS, 5c OS, 5c OS, 6a RP, 5 OS, 5c RP, 3 RC2408
714.s c (732253968)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 5+ OS, 6 RP, 4 OS, 5 RP, 6+ AF2406
715.Klempera Vojta (Klempi)6+ OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 4 OS, 4 OS2404
716.Preiningerová Gabriela (Gabriela)6 RP, 4+ OS, 4+ OS, 5+ PP, 5+ PP, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 5 RP2402
717.Pilátová Renata (Renča)5c OS, 5c OS, 5c OS, 5b OS, 5b OS, 5b OS2382
718.Kučera Petr (Kučera1988)6 OS, 6 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS2376
719.Snášelová Martina (sunday)7- flash, 6+/7- flash, 6 OS, 6- OS, 6 flash, 4+ OS2375
719.Stráník Martin (noo noo)10+ flash, 10- OS2375
721.Daněk Radek (R.Daněk)VI OS, VI OS, VIIb RP, V OS, V OS, VIIa RP, VI RP, III OS, II OS, IV RP2367
722.Trojan Miroslav (sensei)6 OS, 6 OS, 6 OS, 5 OS, 6 RP, 5+ RP, 4 OS2363
723.Zálešák Jakub (Tellchar)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5 OS2357
724.K Jakub (Stuba)8 RP, 8- RP, 7 OS, 6+ RP2352
725.Stinca Nicu (niku84)9- PP, 8+/9- PP, 8 PP2350
726.Jungwirth Matěj (MaJung)8+ PP, 7+/8- RP, 7 RP, 6+ OS2342
727.Kříž Karel (bolek)6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a OS2338
727.Horák Jiří (sir.Lucky)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS2338
729.Mazanec Daniel (n0x)6+ OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS2332
730.Korčák Štěpán (střep)9- PP, 8- OS, 8+ RK2327
731.Havlickova Klara (jalkhed)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS2310
731.Vaněček Michael (Michael)6 RP, 5- OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 5 RP, 5- RP, 5- RP, 5- RP2310
733.Renthova Petra (spr)9- PP, 8 flash, 8- flash2306
734.ctor (ctor)7+ RP, 7 RP, 7- RP, 6 OS, 5+ OS2299
735.Nedbal Dalibor (Dalibor)6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 6- OS2298
736.Tichý Jarda (Járin)7 OS, 7+ PP, 6 OS, 6- OS, 5 OS2294
737.Opice Plešatá (lysoop)6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS2288
738.Goll David (Okurka)IXc/Xa RP, IXc RP, IXb RP2280
739.Hlaváček Kuba (Lahvon)10+/11- PP, 10 PP2275
739.Caban Martin (CABi)6A solo, 5 OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, V RP, 3 OS, 3 OS, III OS2275
741.Klement Tomáš (klemi)7a+ PP, 6a+ OS, 6a OS, 5c OS2266
742.Keller Mikuláš (topchord)9+ PP, 7+ OS, 7 OS2244
743.Uherek Michal (ex-man)8-/8 flash, 7 flash, 7- flash, 6+/7- flash2237
744.Belko Miroslav (MiroBelko)6+ OS, 6+ flash, 6- flash, 5+ flash, 4+ OS, 6- RP, 5- flash2220
745.Pavlíčková Markéta (Markéta Pavlíčková)7+ flash, 6b+ PP, 6b+ PP, 7 PP2203
746.Coubalová Annička Nikita (Andulka)7- flash, 7 PP, 7 RK, 6 OS, 5 OS2196
747.Macharáček Jan (Ozzy2013)7+ RP, 7 RP, 6+ PP, 6 RP, 5+ PP, 5 RP2193
748.Matějů Daniel (danmateju)8- PP, 7 OS, 7 RP, 6+ flash2185
749.Čuma Honza (Mek)9- PP, 8+/9- PP, 6A OS2178
750.dejdar richard (elcapitan)8 PP, 7+ PP, 7- RP, 7 RK2175
751.Čechová Michaela (Michaela)5 OS, V OS, IV OS, 4 OS, IV OS, IV OS, IV OS, V RP, 3+ OS, 3 OS2173
752.Rakovič Tomáš (Rak)6c+ OS, 6c OS, 6b+ OS2166
753.Lapáček Tomáš (Tomek)6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 5 OS, 5 OS, 3 OS2162
754.Polák Robert (r0bin)6a+ OS, 6a+ flash, 5c OS, 5c flash, 5b flash2153
755.Vejmola Mirek (Míra.V)8- OS, 8 PP, 7+ OS2150
756.Bednar Mira (miroviny)5.11a OS, 5.11a OS, 5.11b flash2147
757.Žalud Štěpán (Zaludny)7- PP, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 6+ PP, 5- flash2144
758.Klicnik Vaclav (Vach)8 PP, 7 OS, 6+ OS, 5+ OS2141
759.Hrůša Honza (Con5)7- OS, 6+ OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS2135
760.Stach Pepa (pepek)6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 5 OS, 4 OS, 7- AF2133
761.herman (adam34)6+ OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 5+ RP, 5- RK2119
762.Dostal Radek (dasty)5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS, 4 OS, 3+ OS, 3 OS2116
763.Červenka Jakub (wormek)6c OS, 7a PP, 6b+ OS2100
764.Sokol Filip (sóča)6c+ PP, 6a+ OS, 6a OS, 5+ OS2097
765.Halbrštat Petr (petrh)6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS2088
766.Chorobová Eva (Ewulka)6 OS, 6- OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 5 RP, 4+ RP, 4+ solo, 5- AF2085
767.Charvát Jakub (Ch0rvi)6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5- OS, 5- OS, 5- OS, 3 OS2084
768.Smrček Jakub (Snowi)7 flash, 6+ flash, 5+ flash, 5+ flash, 5+ flash, 5+ flash2068
769.trvalac (trvalac)6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS2066
770.Marášek Jan (j. Marášek)7 OS, 6 OS, 6 OS, 6+ RP, 5+ RP2061
771.Soural Adam (beano)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 5 OS2060
772.Osvald Jaroslav (ozzy)7+ PP, 7+ PP, 6- RP, 6- RP, 6- solo, 5- RP2059
772.Oliva Martin (Shivoo)8+ flash, 8- flash, 7 flash2059
774.Hulata Alexandr (Sasin)8- RP, 7- OS, 7- RP, 6+ RP2052
775.Štefánek Rosťa (RostaS)10- PP, 9+/10- PP2050
775.Baryl Jan (Honz)8/8+ PP, 7- flash, 6 OS, 6+/7- PP2050
777.Horák Rudolf (rudyss)VIIb OS, VIIa OS, VIIa OS, V OS, III OS, III OS, III OS, II OS, II solo2045
778.Gombár Matúš (matus.gombar)7 OS, 7- OS, 6 OS, 6 OS2038
778.Kasse Tomas (sotek)5.11a OS, 5.10b OS, 5.8 OS, 5b OS2038
780.Voda Jirka (Selpok)8+/9- PP, 7 OS, 7+/8- PP2034
781.Kuta Jan (Kutik)7 OS, 7- flash, 7- flash, 6+ flash, 8- AF2032
782.Kubák Roman (spilmer)5c OS, 5c OS, 5b OS, 5a OS, 5b RP, 4b OS2020
783.D. Petr (pener_jack)6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 5+ OS, 6- flash2016
784.L Jano (flying)6+ OS, 6+ OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS2010
785.Rovenský Milan (Milanomafiano)7+/8- OS, 8- RP, 7 OS2008
785.Martinovsky Vaclav (Nook preveliky)7+/8- OS, 8- RP, 7 OS2008
787.Pražan Martin (mprock)10- PP, 9+ PP2006
788.Balcarová Káča (Káča82)4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4- OS, 4- OS, 4- OS, 3+ OS2005
789.markro (markro)VI OS, VI OS, VI OS, VI OS, V OS, IV OS, IV OS2004
790.Růžička Michal (roseman)8 PP, 8- PP, 8- PP2000
791.Vambera Jiří (vambik)4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 3+ OS, 3+ OS, 3+ OS, 3+ OS, 3+ OS1995
792.-_-_-_-_ Luba (albatros)7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6- OS1988
792.Kohoutová Erika (Eriška)6a+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS1988
792.j Jarda (silent)6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 5b OS1988
795.Greskovic Peter (grepe)5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 6- PP, 4 OS, 5 PP, 5 PP, 4+ PP1987
796.Štěpán Matěj (Kravator)7-/7 OS, 6+ OS, 5+ OS, 5- OS, 4+ OS1985
796.Beneš Jakub (JaFy)7- OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS1985
798.Vaněčková Běla (Běla)5 OS, 4+ OS, 4 OS, 5- RP, 5- RP, 4- OS, 3+ OS, 3+ OS, 3+ OS, 3 OS1981
799.Smejkal Lukáš (smejkall)8a+ PP, 7c/7c+ PP1975
800.Dajčová Pavla (Pašina)5b OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5c RP1970
801.Rakovský Lukáš (Lukash)8- OS, 7 OS, 7- OS1966
801.Novak Daniel (Dandyn)6c OS, 6b OS, 6b OS1966
801.Žabenská Lada (Ladaque)7+/8- OS, 7 OS, 7 OS1966
804.Tesař Filip (Hilfák)8 PP, 8- PP, 7+ flash1959
805.Kozubík Vojtěch (voko)6- OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS1957
806.Horský Baron (M@ra)V OS, V OS, VI flash, IV OS, IV OS, IV OS, VI RP, II OS, IV solo, III solo1948
807.Ungerová Věra (vjeura)7- PP, 6+ PP, 6 PP, 6 PP, 6- RP, 6- PP1940
808.Štambachr Honza (860622)9- PP, 7 OS, 6+/7- flash1931
808.Stejskalová Lenka (beruskaKju)7+ flash, 7- flash, 6 OS, 6+ flash1931
810.Muránsky Kubko (Murko)7- OS, 7 RP, 6+ OS, 6- OS1926
811.Hora Jiří (jiri.hora)7- flash, 6+/7- flash, 6 OS, 5 OS, 4 OS1922
812.Grepl Jan (Gaba)5 OS, VIIa flash, V OS, IV OS, 4 OS, III OS, II OS, IV solo, IV solo, 3 flash1921
813.orlikova agatha (orlici agi)7+ OS, 7 OS, 7 OS1916
814.Kovaříková Radka (radka)6a OS, 5c OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS1910
814.Michna Jan (Michňák)VIIb OS, VIIb OS, VII OS, VIIa OS, V OS1910
816.Mázl Luboš (Majzlík)9 flash, 9+ PP1903
817.Berka Martin (malej džajl)6a+ OS, 6a OS, 6a+ RP, 5+ OS1901
818.Pelikán Leoš (Leošák)7b+ OS, 7b OS1894
819.Paštyka David (Pášťa)7 OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS1888
819.Protiva Jaroslav (Banks)7 OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS1888
819.Bartoš Michal (bartom18)VIIIa OS, VIIc OS, VIIb OS, VII OS1888
819.Maslák Tomáš (tomik123)7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS1888
819.Er David (David Eret)7- PP, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS1888
819.Eret Lukáš (Lukáš Eret)7- PP, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS1888
825.Volf Štěpán (stepanvolf)8a RP, 7a+ OS1882
825.Húserka Ondro (Onndro)8+ PP, 7 OS, 7 RP1882
825.Růžička Milan (ruzmi)8- RP, 8- PP, 7- OS1882
828.Hermann Martin (hermish)6+/7- OS, 6+ OS, 5+ OS, 4+ OS, 6- RP1877
829.Pokorný Petr (foton)7a flash, 6a+ OS, 6b+ PP1875
830.Mašek Karel (Musado)7c+ PP, 7b OS1872
831.k. jakub (1785)7+ OS, 7 OS, 7- OS1866
832.Šalanský Ondřej (Sayid)7- OS, 6+ OS, 5+ OS, 5 OS, 3 OS1865
833.J. Michal (shatterhand)7- OS, 6+/7- OS, 6 OS, 5+ OS1863
834.Bouška Zdeněk (zdenekbouska)8 PP, 7+/8- flash, 7- flash1862
835.Kocián Jirka (Mr.Freezer)6 OS, 6 OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS1860
835.Cejp Jan (Kayakero)6a+ OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5A OS1860
837.F. V. (V.F.)IXa flash, VIIIc flash, VIIIb flash1859
838.Choutka Jan (chouťák)8- RP, 6b OS, 6a+ OS1858
839.Balko Radek (koule)7 RP, 6+ RP, 6+ PP, 5 OS, 6 RP1852
839.Jurčík Adam (Adik)7 RP, 7 RP, 6+ OS, 6+ RP1852
841.Straková Monika (Monča S.)5a OS, 5a OS, 4b OS, 4b OS, 4a OS, 4a OS, 4b PP, 4b PP, 4a flash, 4a flash1850
842.Janda Pavel (ing.rizek)7- flash, 6 OS, 6+ flash, 6- RP, 5 flash1845
843.robert (aiix)7c OS, 7a OS1844
843.güttner ondra (gitti)7+/8- flash, 7-/7 RP, 6+ flash, 6- flash1844
843.Zdebski Vilém (Vilas)7b OS, 7b OS1844
846.Maggi Tomáš (maggi)7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS1838
847.Horych Ondřej (Bobr_747)7- OS, 6+ flash, 6 flash, 6- flash, 4+ flash1834
848.Smrž Michal (Rocco)8a PP, 7b/7b+ PP1831
849.Beger Michal (miklez)6- OS, 6 flash, 5 OS, 5 OS, 5+ RP, 4 OS1826
850.Bláha Lukáš (Luky:-))9+/10- PP, 8 OS1822
851.Votoček Zbyněk (ZV)7 OS, 7 OS, 7- OS1816
851.Margetín Jakub (crazy.chaz)6b OS, 6b OS, 6a+ OS1816
853.Katka Švecová (Švecová)6a RP, 6a RP, 5b OS, 5c RP, 5c RP1812
854.Ulrichová Zuzana (Zuzka Kuldovka)7c PP, 7c PP1806
855.Svatoň Tomáš (cmtom)VIIIa OS, VIIIa PP, VIIb OS, VIIc RP1804
856.D. Fanda (fana)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6- OS1788
857.Ježek Jaroslav (JAR.)7+ OS, 7+ flash, 7 RP1785
858.Martinko Jakub (jake.endel)6+ flash, 5 OS, 6- flash, 6+ RK, 5+ RP, 4 OS1784
859.M vlada (vláďa!)7+ OS, 7+ OS, 5c OS1766
859.Michalčuk Vladimirek (ladyk)7+ OS, 7+ OS, 6 OS1766
861.Veselý Martin (Martin Vesely)7 RP, 7- RP, 6 OS, 6- OS, 7 RC, 7+ RC, 7 RC1764
862.Jánský Ivan (Jai)7+ OS, 6+ OS, 5 OS, 5- OS1763
863.Fanderlik Tomáš (fanderlik)7+ OS, 7- OS, VIIIb RP1758
864.Petrouš František (Freson)6- OS, 5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS, 4- OS1757
865.Jakubčiak Ján (yanco)7 OS, 7 OS, 7 RP1754
866.Lameček Blbeček (Alby)7 OS, 7 OS, 7- flash1747
867.Skywallker Look (notorik)8+ PP, VI OS, VI OS, VI OS, III solo1745
868.Černošek Martin (coko182)7b OS, 7a OS1744
868.čáp Lukáš (čápik)7a+ OS, 7a+ OS1744
870.Šedivec Petr (Šéďa)7 OS, 6+ OS, 5+ OS, 5- OS1738
870.Dvořák Marek (EdDy1647)7- OS, 6+ OS, 5+ OS, 5+ OS1738
872.Stalmach Tomáš (Disaurus)6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS1735
873.Michal Zbyněk (bibin)7b+ flash, 7a OS1725
873.Zahrádecký Jan (Zahrádka)6c+ PP, 6b OS, 6a flash1725
875.Šarapatka zdenek (zdenal.sary)7 RP, 6 OS, 6- OS, 5+ RP, 5- RP1724
876.Talavašek Kamil (panda)6b OS, 6a+ OS, 6a OS1716
877.Tichy Jaroslav (Krema)8- PP, 7 flash, 7- flash1712
878.t milan (blondacek)6 OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 5+ AF1711
878.Krejčí Lenka (Krejčí Lenka)6 OS, 6 OS, 5 OS, 6 RP, 5+ PP1711
880.Trojan Filip (f.trojan)7 OS, 7- OS, 7 RP1708
881.Brokeš Tomáš (Brokboj)5 OS, 5 OS, 5- OS, V OS, 4+ OS, 4 OS1707
882.Sušil Zbyněk (ZbysekUB)7b+/7c PP, 7a OS1703
883.Klívar Marek (Manrong)9- PP, 9- PP1700
883.Jurečka Jan (Grommet)9- PP, 9- PP1700
883.Bradáč Matouš (Mabra)9- PP, 9- PP1700
886.Steininger Honza (HonzaS.)6+/7- OS, 6+ RP, 6 RP, 4+ OS, 5+ RP, 7- -, 7- -1699
887.Belas Martin (mbe)7- OS, 7 PP, 6- OS, 6- PP1694
888.Vermach Josef (pepan)7- OS, 7 PP, 5 OS, 5- OS, 7- AF, 6 AF1693
889.Durr Daniel (apachedan)7+ RK, 6 OS, 7- RK, 6- OS1692
890.Czerny Pavel (Jespak)6+ OS, 6 OS, 6 flash, 4 OS, 4 OS1691
891.Nyplová Petra (Artep)6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS1685
892.ChK_ ChK (ChK)8+/9- PP, 7 flash, 5 OS1681
893.Němá Pavlína (Pavlinka)7- OS, 7 flash, 6b flash1678
894.Chládková Karolína (Kája Chládková)6- OS, 5+ OS, 5 OS, V OS, 4 OS, II OS, VIIa RC, VIIa RC, III RC1677
895.Steklý Aleš (Alíša)VI OS, V OS, VI RP, VI RP, V RP, V RP, V RP, V RP, VIIa AF1675
896.Padůče Květoslav (kvepad)8/8+ OS, 8 OS1669
896.Blažek Jaroslav (blaza93)5 OS, 5- OS, 4 OS, 3+ OS, 3 OS, 3 OS, 2 OS, 2 OS, 3 flash1669
898.Lapacek Tomas (Tomko)7 OS, 7- OS, 6+ OS1666
899.Francová Jana (Janča)7- OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS1663
900.Moravčíková Gabika (Strakapoud)5 OS, 5- OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS1657
901.Mikanová Marta (martamikanova)7b flash, 7a+ flash1656
902.Huang I-Chiau (algclimber)7- flash, 7-/7 PP, 6- OS, 5- OS1653
902.Kutín Ondra (AcmE)6+ flash, 6 flash, 5 OS, 5 OS, 5 flash1653
902.Daňa Drnek (René Daňa)7b flash, 7b PP1653
905.Gelová Emilie (emča)9- PP, 8+/9- PP1650
906.Švecová Marcela (veverka)6b OS, 6a+ OS, 6a+ PP1644
907.Jiroušek Adam (osma)5.10a OS, 6- OS, 5.8 OS, 6- OS1638
908.Mašek Petr (máša)5c OS, VI OS, 4c OS, IV OS, 4b OS, III OS, III solo1636
909.Sec Filip (PhilipLeSec)5+ OS, 5+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4- OS1632
910.Pešík Marek (marekpesik)7b+ PP, 6c+ OS1628
910.Szentesi Martin (FSH)7- OS, 7 flash, 7- flash1628
910.Němeček Jiří (Něma)VIIIa OS, VIIIb flash, VIIIa flash1628
910.Vodrážka Ondra (ondr vodr)7- RP, 6 OS, 6+ RP, 5 RP, 4+ RP1628
914.Mec Milan (kimiczech)6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 6- RP1627
915.Kala Matěj (Majek)7- OS, 6 flash, 5+ OS, 5+ OS1619
916.Gaudl Lukáš (Guláš)7- flash, 7- PP, 6+ RP, 6 PP1613
917.Beneš Tomáš (tříska)7c PP, 7a PP1612
918.Vlach Pavel (Fagol)6b+ flash, 6b flash, 6a flash1609
919.macek kuba (8410045325)7 OS, 5+ OS, 5 OS, 6 RP, 9- AF1606
919.Elster Petr (Peťř)8+/9- PP, 8+/9- PP1606
919.Špeta Pavel (spetapavel)5 OS, 5- OS, 6 RK, 4 OS, 4 OS, 3 OS, 2 OS, 5 RC, 6 RC1606
922.Pecharová Aneta (Gallardo)V OS, V OS, V OS, V OS, IV OS, III OS, III OS1604
923.Pátík Marek (Páťa)7b+ PP, 7a flash1603
924.Musil Jirka (JirkaM)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 5- RP1601
924.Hartman Tomáš (sovaaa)7- flash, 6+ OS, 6 flash, 4+ OS, 6+/7- AF1601
926.Pavlíček Radek (Radjo)9 PP, 8 PP1600
927.Faltus Jakub (woodag)6+ RP, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 4 OS1598
928.Müller Petr (Inja)7a OS, 6c+ OS1594
929.Kudrna Tomáš (Tom Brko)6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5- OS, 5 RP1577
930.Beran Jan (Ram77)6- OS, 5- OS, 5 flash, 4 OS, 4 OS, 5 RP1576
931.Mišejka Andrej (andrejmis)5 OS, 5+ flash, 4+ OS, 5 flash, 5- flash, 4 OS1575
931.C Jirka (jiricz)8 OS, 8 flash1575
933.Binter Tomáš ml. (ca366359)8a PP, 6a+ OS1572
933.Prouzová Kateřina (Kachna1206)8 OS, 8+ PP1572
935.Kolinger Vojtěch (Wiki)6- flash, 6- flash, 5+ flash, 5+ flash, 5 flash, 4 flash1568
936.Pirkl Martin (MartasCT)8+/9- flash, 8 RP1567
937.Belza Jiří (Steebe)8- OS, 6+ OS, 5 OS1566
937.Voráčková Eva (13121312)6a OS, 6a OS, 6a OS1566
937.Šedivý Roman (krys)6a OS, 6a OS, 6a OS1566
937.Poláčková Alžběta (polackovabety)6a OS, 6a OS, 6a OS1566
941.R T (TR)6 OS, 5- OS, 5+ RP, 5 RP, 5- RP, 5- PP, 3 RP, 5+ AF1565
942.Novák František (frenkee)6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS1563
943.Primasová Hedvika (Hedu)6+/7- PP, 6- OS, 5 OS, 5+ PP, 5+ PP1562
944.Kašíková Petra (péťa)7 flash, 7- flash, 7- flash1559
944.Štenclová Lenka (LenkaS)6b flash, 6a+ flash, 6a+ flash1559
946.Novák Michal (Enemy007)IXc flash, IXc PP1553
946.Pacult Tom (Tom Pacult)9+ PP, 7+ flash1553
948.Kováčik Matúš (Kvakoo)7+ RP, 5+ OS, 5 OS, 5 OS1551
949.Scerba Tomas (matej)Xa PP, IXb PP1550
949.Pail Leoš (enzo)8 PP, 7 PP, 6+ PP1550
951.Hradil Tomáš (Yanya)8-/8 OS, 8+ PP1547
952.France Lubos (milos777)6 RP, 6- RP, 6- RP, 6- RP, 6- RP, 5- RP, 6+ RC, 6+ RC, 6 RC, 6- RC1535
952.TKLP Jirka (masrecht)6 OS, 5+ OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS1535
954.Šístek Václav (Pisek)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 5+ RP1527
955.Chrástek Jiří (chrasjir)IXb OS, IXa flash1525
956.Jarynovič Jaryn (jaryn)4 OS, 4 OS, 4+ RP, 4+ RP, 4+ RP, 4+ RP, 4 RP, 4 RP, 4 RP, 4 RP1524
957.Wolfik (Wolfik)6 OS, 6- OS, 6- OS, 5 flash, 4 solo1523
957.Kuna Alois (Alois88)7- PP, 6+ flash, 6+ RP, 6 RP1523
959.Havlíček Svata (jezek)9b OS1522
960.Vaňous Lukáš (Casidy)6b RP, 5c RP, 5b RP, 5a RP, 5a RP, 6- AF1521
961.Dračice Velká (Baletkaskal)IXc RP, IXc RP1520
961.P. P. (Simča)IXa RP, VIIIc PP, VIIb RP1520
963.Cudzik Polda (biggles)6 flash, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 4 OS1516
963.Pícha Tomáš (piki)7 OS, 6+ OS, 6 OS1516
963.Proft David (profator)VIIIb OS, VIIc OS, VIIb OS1516
963.Wikouš Wik (Wik)7- OS, 7- OS, 6- OS1516
967.Homola Michal (mihomola)6 OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS1513
967.Podařil Eugen (Eugenius)6 OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS1513
967.Hock Aleš (Makak)7- OS, 5+ OS, 5 OS, 4+ OS1513
970.Haken Tomáš (haky)VII OS, VI OS, V OS, V OS, IV OS1510
970.kovar Jiri (JiriKovar)5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS1510
970.Šimůnek Jirka (SimunekJirka)VI OS, VI OS, VI OS, V OS, V OS1510
973.Hlaváček Matěj (M Lahvon)8+/9- PP, 8- flash1509
974.Fiala Ondra (ondra fiala)7b PP, 6c+ flash1503
975.Jandík Petr (skritek)7- PP, 7- PP, 6 PP, 6 PP, 7 AF1501
975.Šafařík Jan (Safik)6a+ OS, 6a OS, 6a PP, 6b AF1501
977.chudacek jan (choodi)9- PP, 8- PP1500
978.Vančura Jiří (Yuler)6 OS, 6 OS, 6 flash, 6+ RK1496
979.Štilip Jan (Jéňa)IXa PP, VIIc OS, VIIa OS1494
980.Bernard Tomáš (SirBerný)6+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS1488
980.Šibor Jakub (sibu33)7 OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS1488
982.Mihola Ondrej (miholak)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4 OS, 4 RC1485
983.Novák Jiří (Novakos)8+ PP, 7+/8- OS1478
983.Procházka Mates (ProchyM)8- OS, 8 PP1478
985.Kratochvil michal (krupson)4 OS, 4 OS, 4 OS, 5 RP, 5- RP, 3 OS, 3 OS, 4 RP1475
986.dsgdg asdasd (Ed0us)7+ RP, 7 flash, 6+ RP1473
987.novák (Hajzl)9a+ OS1472
987.Ja Jakub (ja)7b PP, 6b+ OS1472
987. (Lenkas2000)8 OS, 8- PP1472
990.Brown Bobby (moudrej)5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS, IV OS, III RP, 5 AF, 5 -, 6- -, 5 -1471
991.Herodes Martin (herodes)8-/8 OS, 7+ OS1469
992.Mazúchová Pavlína (Pavlína)7- OS, 7/7+ RP, 6+ RP1467
993.Chmelířová Petra (Petkapetule)7b PP, 6c+ RP1464
994.Hráský Zdeněk (biko)6+ OS, 6- OS, 5 OS, 5- OS, 7 RC1463
995.Bojar Petr (Feldathor)6+ RP, 6 RP, 6 RP, 5 flash, 5 RP1459
996.Hlaváček Radek (RH74)7a flash, 6c+ flash1456
996.Hebelková Máka (makulka)8 flash, 8- flash1456
996.uzlik uzel (uzlicek)8+ PP, 8 PP1456
999.Vondráček Lukáš (wondris009)6 RP, 6 RP, 6 RP, 6 RP, 5 RP, 6 AF1455
1000.Koska Jan (H0NZIK)6+ flash, 6- OS, 6- OS, 5- OS, 6- AF1445
1001.Pfalzerová Katka (zzzKata)7- OS, 6+/7- OS, 6+ PP1444
1002.Brázda Jan (Edy123)6 OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS1438
1002.Černocká Míša (micubishi)5c OS, 5b OS, 5a OS, 5a OS1438
1004.Orel Jan (kureci)7 RP, 6 flash, 5+ OS, 4 OS1436
1005.polivmi1 (polivmi1)VII OS, VI OS, V OS, V OS, II OS1430
1006.Mareček Martin (GapiCZa)6b OS, 6b flash, 5a flash, 7b+ AF1429
1007.Lev Jan (JiiLii)11 OS1422
1008.Bischof Jakub (Žížala)9- RP, 7+ RP1420
1009.Košťál Tomáš (Kosta)IXb RP, IXa flash1417
1010.Uhlíř Jan (Janeg)7- OS, 6+ OS, 6- OS1416
1010.Holan Ondřej (gumaczek)6b OS, 5c OS, 5b OS1416
1010.Pulpitel Martin (roland)7- OS, 6 OS, 6 OS, 7+ -1416
1010.Bílková Jája (Jajka)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS1416
1010.Šancová Lucie (Lucca)6a+ OS, 5c OS, 5c OS1416
1015.Bereščák Vojtěch (Berescak)VII flash, VII flash, VIIa flash, VI flash, IV flash1415
1016.holy jakub (holykuba)6 OS, 6 OS, 6 RP, 6- RP1414
1016.Šimko Miroslav (mat3s)7- RP, 6+ PP, 6+ PP, 6- PP1414
1018.Soldan Johanes (johanes)8+ PP, 8- PP1406
1019.Kučera Petr (anonym)9b PP1400
1019.Grasserová Alena (Alča)6b+ PP, 6a+ PP, 6a PP1400
1021.Mika Tomáš (timony)6- OS, 6+ PP, 5+ OS, 5 OS1397
1022. (Žebřík)6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ flash1394
1022.Majer Jirka (Georgeos)6c OS, 6b+ OS1394
1024.jansa petr (jansen)7+ RP, 6 OS, 6+ RK, IV RP, 5 AF, VIIc AF, 5+ RC1393
1025.Spaß liebend (Trottel)6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5- OS1388
1026.Rác Josef (JosefRac)VI RP, VI RP, VI RP, V RP, V RP, V RP, V RP, IV RP1380
1026.Obermann David (obrvapno)IXb RP, VIIc RP, VII RP1380
1028.Šilha Daniel (Wofer357)6 flash, 6 flash, 5- OS, 4 OS, 4 flash1378
1029.Bernášek Jan (Jendík)6 OS, 6+ flash, 5+ OS, 5 solo, 5+ RC1376
1030.Brešová Lucie (Wokataa)6c OS, 6c flash1375
1030.Karhánek Jan (hany.info)8- flash, 7+ OS1375
1030.Rychlík Jakub (JakubRychlik)8 PP, 8-/8 PP1375
1033.buhak (coho)11-/11 OS1372
1033.kraťas petr (krta)5+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 3+ OS, 3 OS1372
1035.Dupalová Dominika (Dominika)7+ RP, 7 RP, 6 PP1370
1036.Riha Honza (Chuck)6+ OS, 6 flash, 5 OS, 4 OS1369
1037.Vojtík Lukáš (djim)6+ OS, 6+ OS, 6 OS1366
1037.Novotný Milan (Milan_1966)7- OS, 6+ OS, 5 OS1366
1037.Azoramyšová Maruška (Azorka)7- OS, 6 OS, 6- OS1366
1037.Macourek Lukas (Maca21)7 OS, 6- OS, 6- OS1366
1041.Faldus Jaroslav (Sax)VII OS, V OS, 4 OS, 4 OS, IV OS1360
1042.Meluzín Vojtech (jungledmnc)6 OS, 6+ PP, 5+ OS, 5+ RP1358
1043.Gerža Pavel (Pa8age)7 RP, 6+ OS, 6- OS, 8- AF, 7+ AF, 8- AF1357
1044.Kaštovský Ondřej (koumik)6- OS, 6+ RP, 5 OS, 5- OS1351
1044.hanak pavel (hanny)6+ RP, 5+ OS, 5 OS, 5 OS1351
1046.Jarník Jonáš (frudgy)8- OS, 7- OS1344
1046.Hladík Tomáš (tomashladik)6c OS, 6b OS1344
1046.Dušátko Jan (dusa)7+/8- OS, 7 OS1344
1046.Slavíčková Veronika (vslavickova)7+/8- OS, 7 OS1344
1046.Marek Lukáš (lukaz)8- OS, 7- OS1344
1046.konečný jakub (kony)8- OS, 7- OS1344
1052.Dara (Dara)7 RP, 6+ OS, 6+ RP1342
1053.Petrová Ivana (Ivčí)7- OS, 6+ OS, 5- OS1341
1053.Halaš Jakub (Natural)6+/7- OS, 6+ OS, 5+ OS1341
1055.Janatová Klárka (medvědice)6- OS, 5+ OS, 5- OS, 4- OS, 3 OS1340
1056.mrtvý tomáš (climbadr)6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 4 OS1338
1056.Vařeka Martin (archeropterix)6+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS1338
1056.Jirak Ales (Ajaj)6 OS, 6- OS, 5 OS, 4 OS1338
1059.Soldát Milan (soldatm)6+ OS, 5- OS, 4+ OS, 3 OS, 2 OS1335
1059.Kalous Jiří (HD1903)5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4 OS, 4- OS1335
1061.Adamcová Dominika (DominikaA)7- PP, 6 flash, 5+ flash, 5 flash1334
1062.Louda Petr (loudin)6c OS, 6c RP1332
1063.Klicpera Jakub (hodny kuba)VII RP, V OS, V OS, IV OS, VI PP, III solo, II solo, VI AF, VI AF, VIIb -1331
1064.Hruška Tomáš (lomazga)5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 6 RP1326
1065.Mylková Petra (petrita)6a OS, 6a+ flash, 5c PP1325
1065.Korčák Tomáš (tomkor)8- OS, 7 flash1325
1067.Trantina Marek (rahab15)VIIIb OS, VIIa OS, VI OS1316
1067.Vlk Mikuláš (Deravabota)6+ OS, 6 OS, 6 OS1316
1069.Rovenský Dáša (Daginka)7 PP, 7+ RK, 6 PP1305
1070.urban jakub (buba)VII OS, VII RP, VII RP, VIIa RP1302
1071.Uher Radek (Radošek)6+ RP, 5+ OS, 5- OS, 5- OS1301
1072.Moc Martin (Mocík)7- OS, 6+/7- OS, 4+ flash1297
1072.Kašpar Pavel (xpalko)5 OS, 5 OS, 5- flash, 4 OS, 4+ flash1297
1074.Bárta Jiří (Jiřík PH)5+ RP, 5+ RP, 5 PP, 5- PP, 4+ RP, 4 RP, 4- RP, 4- RP, 4- RP1295
1075.Olšan Petr (pepeolsi)7+/8- OS, 7- OS1294
1075.Knedla Dalibor (DaK)7+ OS, 7 OS1294
1075.člověk cizí (Kubš)6c OS, 6a+ OS1294
1075.Nouzak Dan (None87)7+ OS, 7 OS1294
1079.Vránová Petra (Petulka23)6 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS1288
1079.Patik Tom (trik)6- OS, 5 OS, 5- OS, 5- OS1288
1081.Mrázek Jiří (Jiriskooo)8- RP, 7 OS1282
1082.Srholcová Veronika (niki92)6+ flash, 6- OS, 5 flash, 5 flash1281
1083.Souralová (Laděnka)7- flash, 6+ flash, 6- OS1278
1084.Hejsková Simča (Simhejsková)VIIa OS, VI OS, VII RP, V OS, VII AF, V -, V -, V -, VIIc -, VII -1277
1085.Elis Luděk (elda)7- flash, 6 OS, 6+ PP1275
1085.Melichárek Tomáš (buda.tom)6 OS, 5 OS, 5+ flash, 5 flash1275
1087.Holko (Ondra H)6c+ PP, 6b OS1272
1088.Gregora Jakub (gregoraja)8 RP, 7+ RP1270
1089.Němec Miroslav (Mikeš)VIIb OS, VII OS, VIIa OS, III solo, II solo1269
1090.Šťastný Daniel (Dan!el)6+ OS, 6+ OS, 5 OS, 7 AF1267
1091.Vavruša Marek (vavrusa)6+ OS, 6 OS, 6- OS1266
1091.Zeman Jan (Honza)6+ OS, 6 OS, 6- OS, 3 RC1266
1093.Lukeš Martin (Martin Lukeš)VIIb OS, VI OS, VIIb RP, VI RP, VIIb AF1265
1094.Hermann Pavel (Hermi)5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 4 OS1263
1094.Hrubec Přema (evilFace)6 OS, 5+ OS, 4+ OS, 4 OS1263
1096.Zumr Vladek (jeckill)7a PP, 6b+ PP1262
1097.Laňková Kateřina (Katkalanka)5 OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS1260
1098.Šárniková - Petrlíková Yarka (Yarka)5c OS, 5c OS, 6a RP1254
1099.Váňa Robert (rob76)6 OS, 5 OS, 5 flash, 5 flash, 6 AF, 6 AF1252
1100. (brecka6)6b RP, VII RP, V RP, V RP, IV RP, IV AF1251
1101.Müller Jiří (Jurysh)5+ OS, 5+ OS, 6- flash, 5 flash1250
1101.Zapatero Jan (Jan Zapatero)8c+ PP1250
1103.Paseka Miloš (nec)VI OS, VI OS, V OS, IV RP, IV RP, IV RP1246
1104.Hančil Lukáš (sakullic)7 OS, 6b OS1244
1104.Nevrlý Leoš (Nevy)7 OS, 7 OS1244
1104.Kroupa Michal (Michal Kroupa)7 OS, 7 OS1244
1104.Žambera Jan (honza.z)6b OS, 6b OS1244
1104.orlikova amelia (orlici ami)7 OS, 7 OS1244
1104.Wloch Přemysl (Přemo)7 OS, 7 OS1244
1104.Grabska Gosia (Gosia)VIIIc OS, VIIIa OS1244
1111.Veselý Ondra (Olly)6+ solo, 6+ solo, 6 solo, 5+ solo1241
1112.Blahnik Miroslav (Mira)5 OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 3 OS, 5+ RC, 6+ RC, 6- RC, 5+ RC, 5+ RC1240
1113.Fiala Roman (Redman)6- OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS1238
1114.Pánek Karel (Karlik)6 RP, 5+ RP, 5 RP, 5 RP, 4+ RP, 4 RP, 7- -1235
1114.Nováková Peťa (Pietra)7 RP, 6 OS, 6- flash1235
1116.Šváb Karel (karelsv)VIIIc OS, VIIIc RP1232
1116.Barchánek Michal (michbar)8- RP, 7- OS1232
1118.vystavel (jara)6- flash, 5+ flash, 5+ PP, 4 flash, 4 PP, 3+ flash, 3 flash1230
1118.Jirásek Roman (rm.jirasek)5+ RP, 5+ RP, 5 RP, 5 RP, 5 RP, 4 RP1230
1120.Jaskal Evzen (Eugen)7+/8- RP, 7+/8- RP1228
1120.Sadloňová Adriana (Adri)6c+ PP, 6a+ OS1228
1122.Michalka Radek (radekmichalka)5b OS, 5a OS, 4c OS, 5b RP1226
1123.Mastik Honza (flashstorm)7+ OS, 7 flash1225
1124.Blisa Adam (manniax)7- OS, 6- OS, 4+ OS1216
1124.M. Radka (ramos)6 OS, 6 OS, 6- OS, 7- -1216
1126.orel jan (xorel)7 RP, 6 flash, 5+ OS1214
1126.XXX Andrea (špajda)5+ OS, 5- OS, 5- OS, 4+ OS, 6+/7- AF1214
1128.Plhák Marek (marda)5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS1213
1128.Karlík Petr (Karlipet3)8 flash, 7- RP1213
1130.Havlicek Martin (x00x)8- flash, 7- flash1206
1130.Wick Thor (Wikkthor)6 flash, 5 OS, 5+ flash, 5 flash1206
1132.Kaňa Vojtěch (kanour)8 PP, 7- flash1203
1133.Martinec Petr (Peters)VIIb OS, VIIb RP, VIIa RP, VI RP1202
1134.Repčík Juraj (JuroR)8c PP1200
1135.Tesař Jirka (megalodon)5 OS, 5- OS, 4+ OS, 3 OS, 3 OS1195
1135.Žákovský Petr (zakys)7 OS, 7- OS, 8 AF1195
1137.Procházka Jirka (prochy)6b OS, 6a+ OS1194
1137.Bozdech Petr (maka)7 OS, 7- OS1194
1137.a a (a)7 OS, 7- OS1194
1137.kura jura (jurakura)7 OS, 7- OS1194
1137.Bartošek Stanislav (sttanda)6b OS, 6a+ OS1194
1137.Rouspetr David (Adventure)7+ OS, 6+/7- OS1194
1143.Marko Kuba (Umpalumpa)6 OS, 6 OS, 5+ OS1191
1143.Studeny Petr (Apex)6 OS, 6 OS, 5+ OS1191
1143.Zahálka Karel (brucháček)6 OS, 6 OS, 5+ OS1191
1146.Přemyslovský Martin (martinekx)5 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS1188
1146.S Micha (Misia)5a OS, 5a OS, 5a OS, 4b OS, 5c RC, 5a RC, 5c RC, 5c RC, 4c RC, 4a RC1188
1148.Vosecky Ondra (kazishuk)7 OS, 7+ RP1182
1149.vychlopen tomas (tomasek)5+ OS, 4 OS, 4 OS, 4+ flash, 3 OS, 3 solo, 4 RC, 5a RC, 5- RC, 5- RC1180
1149.Mareš Jan (JanMar)5 OS, 5 OS, 6 RP, 4 OS1180
1151.Procházka Lukáš (proch008)8- flash, 6+ OS1175
1152.Vlk Jaro (jarovlk)7 flash, 6 RP, 6 RP1173
1153.Mrázek Tomáš (tmrazek)8a+ OS1172
1153. (SPIDERRICO)10- OS1172
1153.Karešová Eliška (elis.kar)8a+ OS1172
1156.Hora Pavel (Kopecek)6 OS, 4 OS, 4 OS, 3 OS, 3 OS1170
1156.Franková Radka (Raduš)5.11c PP, 5.10b RP1170
1158.Franc Tomas (baryk2003)VIIb OS, VIIb OS, VI OS1166
1158.Angrešt David (Angrešt)VIIc OS, VIIa OS, VI OS1166
1158.sobros (j.sobros)6 OS, 6 OS, 5 OS1166
1158.Šimandl jun. Jiří (Inspektor Šikula)5c OS, 5c OS, 5A OS1166
1162.Ćmiel Standa (Gorol)5 OS, 5 OS, 5- OS, 4 OS1163
1163.Lochman Petr (Jojo)7 flash, 6- OS, 5+ RP1160
1163.Šišák Mira (MiraUH)8- PP, 7 RP1160
1165.Štěpán Matěj (votchi)6+ OS, 7- RP, 4 OS1158
1166.Kunt Pavel (LOBO)6- PP, 5+ RP, 5+ RP, 5+ PP, 5 RP1155
1167.Resch Petr (Petr Resch ml.)8b+ PP1150
1167.Kabrnová Ida (idak)6- RP, 5+ RP, 5+ RP, 5 RP, 5 RP1150
1167.Tytková Marie (Maru)5c OS, 6a RP, 5c RP1150
1170.BELIAL (Belial)7- OS, 7- OS1144
1170.Pfeifer Pavel (Pfeifer Pavel)VIIIa OS, VIIIa OS1144
1170.Bergrová Zuzana (zua)6+ OS, 6 OS, 6- PP1144
1170. Schliková Rita (HraběnkaLKP)6a+ OS, 6a+ OS, 6c RC1144
1170.Mazouch Stanislav (mazouchs)7 OS, 6+/7- OS1144
1170.Lochman Zdeněk (-beda-)6a+ OS, 6a+ OS1144
1170.Moravec Tomáš (TomášM.)VIIIc OS, VIIc OS1144
1170.Martynková Aneta (atlata)6a+ OS, 6a+ OS1144
1170.J. Zuzka (zuzaa)6b OS, 6a OS1144
1170.xxx xxx (tomike)7- OS, 7- OS1144
1170.Macek Ondřej (om)7- OS, 7- OS1144
1181.Žižkovský Jiří (Robin)6 OS, 6- OS, 5+ OS1141
1181.Kruty Kraken (qkwe)6+ OS, 5+ OS, 5 OS1141
1183.Hosek Lukas (LukaDolar)6- RP, 6- RP, 5+ RP, 5 RP, 4 RP, 4- RP1135
1184.vyšata libor (lumir)VIIIb OS, VIIIb RP1132
1184.Macharacek Tomas (sushi)7 PP, 5 OS, 6 RP1132
1186.Loula Jakub (jakee)6+ RP, 6- RP, 6- RP, 6- PP, 7+ AF1131
1187.Pašek Jan (Honza.p)7- RP, 6+ RP, 6 RP1130
1187.byrtus filip (filipbyrtus)7- RP, 6+ RP, 6 RP1130
1189.Blass Martin (Joe_Pike)6 OS, 4+ OS, 6- RP, 4- OS1126
1190.janák dušan (stoupa)8b/8b+ PP1125
1190.Rajfová Silvie (Silva)8b/8b+ PP1125
1190.Matúš Eduard (edo)6+ PP, 6+ PP, 5+ PP, 5 PP1125
1190.Oliva Jirka (Oliváč)10/10+ PP1125
1190.Gofroj Petr (goffy007)5+ OS, 5 OS, 5 flash, 4+ flash1125
1195.Hanáček Roman (Hany)IXa PP, VIIc OS1122
1195.vítkovič boris (boris)8a OS1122
1195.kotas petr (kotik)7- OS, 7+ PP1122
1195.Leskovjan Martin (Lesko)6 OS, 6 OS, 5+ flash1122
1195.Svojtka Matěj (Riky Brož)8a OS1122
1200.Šnýdr Jirka (georg)6c RP, 6b RP1120
1200.Maryška Jiří (Jiží)7+ RP, 7+ RP1120
1202.Dezort Jan (cert)6b+ RP, 6b flash1117
1202.Svoboda Ondřej (svoboďák)VIIb OS, VII OS, V OS, VIIIa AF1117
1204.Bendová Martina (Ailin)VIIb OS, VIIa OS, VI OS, VII -1116
1204.Novotný Jakub (lechugino)6 OS, 6- OS, 5 OS1116
1204.Šedivý Michal (Koumák)6+ OS, 5 OS, 5 OS1116
1207.Silvička Martin (Silvis)6+ OS, 4 OS, 5 RP, 5 RP1114
1208.Keclík Zdeněk (Sitcom)5+ OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS1113
1208.Myslivec Marek (Tremolos)5+ OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS1113
1210.Malinovská Lenka (mlnk)6 flash, 5 flash, 5 flash, 5 flash1112
1211.Solnický Petr (solnac)8b RP1110
1211.Hroza Libor (liborh)8b RP1110
1213.Laštovka Jakub (Lašty)VII OS, VIIa OS, VIIb RP, VIIIb AF1105
1213.Dancisak Erik (Erik-irbis)7 RP, 6+ RP, 5+ RP1105
1215.Kekrt Lukáš (Lukas K)6a RP, 5b OS, 5a OS1104
1216.Mika Dominik (dodo)5+ OS, 6 PP, 5 flash, 4+ flash1103
1217.Neustupný Štěpán (Štěpán Neustupný)10 PP1100
1217.Lipenská Helena (HelčaL.)8b PP1100
1217.Sharma Chris (Chris)8b PP1100
1217.Vítek Ondra (Viki)10 PP1100
1217.Cihlář Vojtěch (Cihla)10 PP1100
1217.Rydval Tomáš (*tom*)10 PP1100
1217.Spilka Martin (mat)8b PP1100
1224.Raška David (Postman)5.13a OS1097
1225.Juračková Jana (janďule)5.10b OS, 5.10a OS1094
1225.Medvídek a Sluníčko (slunicko)6b+ OS, 5c OS1094
1225.ahepjuk ivan (kml)7 OS, 6+ OS1094
1225.Tomanová Andrea (andrejka)5 OS, 5- OS, 6- PP, 5+ PP1094
1229.Kejst Jíří (jiri.kejst)6+ RP, 6+ RP, 6+ RP1092
1230.Gottwaldová Markéta (Holly)6+ OS, 5 OS, 5- OS1091
1230.Mašek Michal (Medy)6 OS, 5+ OS, 5 OS1091
1230.Pfeiferová Zuzana (Zuzik)6 OS, 5+ OS, 5 OS1091
1233. (SPIDERMANPAVOUK)10-/10 RP1089
1234.. . (zlobr)7- OS, 7 RP1086
1235.Zderadíček Tomáš (Tomaso)6 OS, 6 OS, 5+ RP1083
1236.Skuhravý Martin (skuhra)6b+ RP, 6a OS1082
1236.Moravec David (T-Dave)7- OS, 7 RP1082
1238. Lachman Pavel (durbagh)6 RP, 5- OS, 5 RP, 3 OS, 4 RP1079
1239.Jambor Lukáš (lukas.jambor)VI OS, VI OS, V OS, V RP1076
1240.kašpárek Kašpik (ivo)10-/10 PP1075
1240.Vodička Václav (wasser)XIa/XIb PP1075
1240.Eichmeier Aleš (Kala)10-/10 PP1075
1240.Kubalíková Marie (majkka)7- OS, 7- flash1075
1240.Šáňa Jiří (Šanis)6b flash, 6a OS1075
1240.Strnad Tomáš (foxR)8a+/8b PP1075
1240.Romanovský Jiří (Jirka)10-/10 PP1075
1247.Vostřel Petr (jericho)VIIIb RP, VI solo, VI solo, V solo, VIIb AF1073
1248.Šulc Jakub (Jakub Šulc)7- OS, 7 PP1072
1248.Salaš Milan (Sally)8- PP, 6 OS1072
1250.Mrázek (Jirisko)7 RP, 5- OS, 6- RP, 7- AF1068
1250.Korunka Petr (Diabolusss)5+ OS, 5+ OS, 4 OS, 3 OS1068
1252.Dvořák Ondra (Ondra.D)6+ flash, 6 flash, 6- flash1059
1253.Nešťák Matěj (Maaty)7- PP, 5+ OS, 6- RP1057
1254.Novák Honza (novakja)10- PP1056
1255.Svidrnochova Zuzana (zsvidrnochova)5a OS, 5b flash, 4c OS, 3+ OS1054
1256.Dus Milan (midus)7+ flash, 7- PP1053
1257.Frič Jakub (cuba)8a+ PP1050
1257.Janačík Petr (janis)10- PP1050
1257.Klinger Tomáš (skafundr)10- PP1050
1257.Zeman Michal (Majki)8a+ PP1050
1257.Procházka Ondra (Kuna)10- PP1050
1257.Rákosníček ondra (křemílek)8a+ PP1050
1257.Chudobová Katka (KatkaCh)10- PP1050
1257.Sejk Jan (šejk)10- PP1050
1257.Novák Víťa (ViNo)7+ PP, 7 PP1050
1257.Vlčková Eliška (BětkaVlčková)8a+ PP1050
1257.Schaffer Mára (Shappy)10- PP1050
1257.Jeřábek Lukáš (Luky:o))10- PP1050
1257.Rottenborn Marek (Azbest)10- PP1050
1257.Bradáč Jirka (nitro)10- PP1050
1257.kašpárek ivo (ivo kašpárek)10- PP1050
1272.Procházka Dominik (Prochazka127)4+ OS, 5 flash, 5+ PP, 5 PP, 4+ RK1049
1273.Šatanek Dávid (meny)7c/7c+ OS1047
1274.Džmuráň (mdzmuran)7- OS, 6+ OS1044
1274.Míša Dalibor (Dalis)6a OS, 6a OS1044
1274.Sajgalik Pavol (PALOSAJ)6a OS, 6a OS1044
1274.Křížek Jenik (Jeňýk)VIIIb OS, VIIb OS1044
1278.H Vojta (hrassek)6 OS, 5 OS, 5- OS1041
1279.Hľadaj Juraj (kecupko)7 OS, 6+/7- RP1032
1280.Beneš Ondra (ondra benes)5.13b PP1031
1281.Černošek Jakub (jakubcernosel)7- PP, 5+ OS, 5+ PP1028
1281.Janák Jiří (jandahnata)7+ RP, 7- RP1028
1283.Hujová Kateřina (kackahujova)6a OS, 6a+ flash1025
1283.Přibil Jirous - Jiří (jirous)5.13b PP1025
1283.Jumbo Tomáš (jum6o)6a OS, 6a+ flash1025
1286.Fišer Michal (majkl)9 OS1022
1287.S J (Maskara)7 RP, 7 RP1020
1288.Neubauerová Nicole (nikoikoi)5+ OS, 5- OS, IV OS, 3 OS1018
1289.Tomsik Libor (yeckel)6+ RP, 5+ OS, 6 RP1017
1290.Chotěborský Jan (Jcht)6 OS, 5 OS, 4+ OS1016
1290.Martis Radovan (Radovan Martiš)6 OS, 5 OS, 4+ OS1016
1290.Králík David (westige1)5+ OS, 5+ OS, 5 OS1016
1293.Papiez Problemovy (Papiez)8a RP1014
1294.Polívka Ondřej (smoljacek)5- OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS1013
1295.Pírek Jirka (Leff)6 OS, 5 OS, 6- RP1008
1296.. . (Wondas)8a PP1006
1296.Cáder Peter (kmeto)8a PP1006
1296.Sládek Tomáš (sladic)9+/10- PP1006
1296.Chvála Jan (zabicka)9+/10- PP1006
1296.Duchoň Tomáš (BS540)9+/10- PP1006
1296.Buzák Filip (buzo)9+/10- PP1006
1302.Kučírek Václav (PD)8a solo1004
1303.Cimprich Vladimír (Ladis)8- PP, 6 flash1003
1304.Matějová Lenka (zoellka)5- OS, 5+ PP, 4b OS, 3+ OS, 4 PP, 5+ RC, IV RC, 6- RC, 6 RC, 6+ RC1001
1305.Kostka Matúš (kuko)9+/10- PP1000
1305.Šindelová Kateřina (kačka)8a PP1000
1305.Šofránko Ján (Janko)9+/10- PP1000
1305.Zachariáš Jan (Zacharda ml.)9+/10- PP1000
1305.Cmunt Aleš (mesiiash)5+ flash, 5 flash, 5- flash, 4 flash, 3+ flash1000
1305.černý daniel (osman)9+/10- PP1000
1305.Ondrová Kristýna (kikuska)9+/10- PP1000
1305.Smrek Dávid (fejsis)9+/10- PP1000
1305.Plevko Tomáš (samoT)8a PP1000
1305.DEJDAR RICHARD (SPIDERRD)9+/10- PP1000
1305.Vlček Antonín (Tonny)8a PP1000
1305.Veselský Ondřej (PacesOV)9+/10- PP1000
1305.Svobodová Tereza (terasv)8a PP1000
1305.Fiala Adam (fialka)8a PP1000
1305.Jančar Dalibor (Lepra)8a PP1000
1320.Peťo Miroslav (Miro)10- RK999
1321.Horák Pepa (horakpepa)6- OS, 5 OS, 6- flash, 7+/8- RC997
1322.Kadleček Honza (krotitel)VIIIa OS, VIIb OS994
1322.Kozlíková Kateřina (Kozlik)VIIIa OS, VIIb OS994
1322.Karel Michal (miguel)7 OS, 6- OS994
1322.Vacek Radek (RadekV)5+ OS, 5+ OS, 6 PP994
1326.Polasek (Michapo)5 OS, 5- OS, 4 OS, 3 OS993
1326.Šanca Marek (maaara)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 6a AF, 6a+ AF993
1328.Štěpán (S.v.T)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5+ AF992
1328.Janků Igor (IJ)6a RP, 5b OS, 5a RP992
1330.Jasko Samo (sjasko)6- OS, 5a OS, 5- OS991
1331.Kvapil Radek (Radek Kvapil)7 solo, 6 RP, 5+ RK988
1332.Trtilek Martin (Maserius)5.13a RP985
1333.David Petr (davidp)7 RP, 6+ OS982
1334.Dolejš Martin (norek.no)6- OS, 6- flash, 6- flash978
1335.Hekrle Pavel (Heki)6- RP, 4 OS, 4 OS, 4+ RP, 4 solo976
1336.Bucharová Anna (Bucharka)7- flash, 6+ OS975
1336.Dzúr Ondrej (Zrzavec)7 flash, 6 OS975
1336.Pekárek Ondra (pekoš)7 OS, 6 flash975
1339.Resch nejml. Petr (Péťa Resch)8a/8a+ RK974
1340.oddil horolezecky (Jawarath)5 OS, 4+ OS, 4 OS, 3+ OS973
1340.Kudlacek Martin (mkudlacek)5+ OS, 5 OS, 3 OS, 3 OS973
1342. (karelwimmer)7b+ OS972
1342.Bareš Josef (JosefBareš)6 PP, 4 OS, 4 OS, 4 OS972
1342.Havlíček Jakub (havlj)5+ OS, 5 OS, 6- flash972
1342.Calda Vladimír (caldic)9- OS972
1346.Gromus Tomáš (tgromus)7 RP, 7- RP970
1347.nemo (NEMO)7 OS, 5+ OS969
1348.Rybvá Barbora (Rybka)6 OS, 5 OS, 4 OS966
1348.Michálek Jakub (kubalek)5+ OS, 5+ OS, 4+ OS966
1348.Ondráčková Petra (pixyk)6+ OS, 4+ OS, 4 OS966
1351.Kobolka (ROKO)6+ RP, 5+ RP, 5 RP, 4+ RP965
1352.mládek ivan (zzz_zdeněk)9+ RP964
1353.Horvath Marian (Hormar)7- flash, 7- RP963
1353.Míšek Jakub (Farqal)4 OS, 3 OS, 3 OS, 3 OS, 2 OS, 2 OS, 5 AF963
1355.b tomas (01021981)9+ RP960
1355.Jelínek Šimon (JelenS)7c+ RP960
1355.Marik Libor (libormarik)V OS, V OS, II OS, 2 OS, 1 OS960
1358.Mrázek Martin (mrazejk)VIIIa PP, VIIb solo, 5 solo958
1359.Flegl Timoty (timoty)5.10b flash, 5.10a flash, 5.10d AF957
1359.Pejcharova Martina (pejchy)VIIa flash, V OS, IV OS, V RP957
1361.Hůrka Michal (brouk)6+ RP, 5 OS, 4+ OS, 7- AF, 7-/7 AF956
1361.elisova klara (žofie)6a+ flash, 6a flash956
1361.Vyhnal Michal (Mik)IXa PP, VIIb PP956
1361.J. Vojta (miteka)7 flash, 6+ flash956
1365.Baran Marek (kiwi)5+ OS, 5a flash, 4c flash, 3 OS955
1366.Stráník Štěpán (Š Stráník)7C+ solo954
1366.budinsky richard (korba)7C+ solo954
1366.Šárnik Michal (mysiak)5b OS, 5c RP, 4c OS954
1369.Střílek Vladimír (LArock)9 flash953
1370.Kandrík Mojmír (Cyril)9+ PP950
1370.Peltrám Václav (Venca)9+ PP950
1370.IF Ivana (reziva)9+ PP950
1370.Jalč Vláďa (Ladan25)7c+ PP950
1370.Pekárek Stanislav (peky)7c+ PP950
1370.Skřejpek Lukáš (ukasek)9+ PP950
1370.Stanislav Kvak (Kvak)9+ PP950
1370.Zemanová Ajka (Ajka)9+ PP950
1370.Bláha Jindřich (zewl)9+ PP950
1370.Rozsypal Aleš (le big zloba mac)9+ PP950
1370.Kotera Honza (Hook)9+ PP950
1370.Janda Pavel (Mark27)9+ PP950
1370.Kudrová Nelly (1980)9+ PP950
1383.Říha Jirka (Atuin)6+ flash, 5 OS, 4 OS947
1383.Minchev Ivan (ivanbg)6 flash, 5- OS, 5- OS947
1385.Vrzal Ondra (Guruondra)6+ OS, 6+ OS, 7+ AF, 7 AF946
1386.vicik rudolf (rudys)VIIb OS, VI OS, VI PP944
1386.Kupský Pavel (pavel K.)6+ OS, 6+ OS944
1386.Šilar Jan (Speedy)6a OS, 5c OS944
1386.Ešler Ondřej (esler)6a OS, 5c OS944
1386.Tomanová Anna (Ance)6+ OS, 6+ OS944
1391.Parkan Jiří (Parkis)6+ OS, 6- RP, 5 RP, 6+ RC942
1391.Svoboda Viktor (Vikýsek)6+ RP, 6 RP, 4+ OS942
1393.novacek michal (miseva)5 OS, 5 OS, 5- OS941
1394.Merunka Michal (Michal161)5- flash, 4+ flash, 4+ flash, 4 flash, 4 flash940
1395.Pelant Radim (rapel)7 OS, 6 RP, 7+/8- AF, 6+ AF938
1396.Kalman Petr (Petis)9/9+ RP935
1396.john martin (johnny)9/9+ RP935
1396.Poláchová Martina Anna (Marca)V OS, IV OS, III OS, III OS, III OS935
1399.Pištěcký David (Pisti)6 OS, 5+ OS, 4+ RP933
1400.Vrbka Tomas (teo)6+ OS, 7- RP932
1400.Piverková Johanka (johankapi)7- OS, 6+ RP932
1400.Przechowski Kryštof (gozon)VIIIb RP, VII OS932
1400.nebesky vašek (glock)7- OS, VIIc RP932
1404.Matoušek David (dejf)9/9+ PP931
1404.Polasek Pavel (e-nomad)5- OS, 5 flash, 5- flash, 4 flash931
1406.Holan Aleš (kkkralik)6+ RP, 6 RP, 6- RP930
1407.Kokavec Dominik (Dominik Kokavec)6- OS, 5+ flash, 5+ flash928
1407.Lucza Viktor (vyktor)7- flash, 5 OS, 4- flash928
1409.Bílek Miroslav (Stařec)5+ RP, 4 OS, 3+ OS, 3+ OS, 3 OS927
1410.Janhuba Petr (pjh)7- PP, 4+ OS, 5 solo926
1411.ZORORO ZORORO (zororo)9/9+ PP925
1411.Obst Petr (Ptí)9/9+ PP925
1411.Glosova Kacka (gloska)VIIIa flash, VIIb OS925
1411.Reschová Pavla (P. Reschová)VIIIa flash, VIIb OS925
1411.Vrtik Pavel (baca)9/9+ PP925
1411.Dvořák Tomáš (Tomáš Dv.)9/9+ PP925
1417.Medved (ursus)7- RP, 7- RP924
1418.Jirouš Oldřich (oldak)7- RP, 5a flash, 5 RP923
1419.Němý Miloš (milo)8+/9- OS922
1419.H. Petr (hruši)7b OS922
1419.Pýcha Tomas (pychin)7b OS922
1419.Sedláček Vojtěch (climberx8)7b OS922
1419.Košťál Miroslav (mira.k)7b OS922
1424.Štěpánek Michal (BuckTheBug)6a+ OS, 5+ OS919
1424.Gazdarica Miloš (epiraten)7- OS, 5+ OS919
1424.Homolka Václav (vhomolka)7- OS, 5+ OS919
1424.moldřik miroslav (miroslav78)5- OS, 4+ OS, 6- PP, 4 PP919
1428.Čermák Tomáš (Eric)5 OS, 4 OS, 4 OS, 3 OS918
1429.Sudík Jiří (sudajs)5 OS, 5 OS, 4+ OS916
1429.Vacek Tomáš (SeahawkCZ)5+ OS, 5+ OS, 4 OS916
1431.Březina (Splash)V flash, V flash, V flash, IV flash, IV flash, VI RC915
1432.Fickuliaková Katarína (Katarina)9 RP910
1432.Těšitelová Eva (EvaT)9 RP910
1432.Šomvársky Jan (Johny11)9 RP910
1432.schneider jan (honzac)7- RP, 7- PP910
1436.Kaniak Jan (Hassan)V flash, V RP, V RP, IV flash, III OS, III flash909
1437.Černý Tomáš (Jerry)5+ OS, 5 OS, 5+ RP908
1438.Mílek Michal (misak)9 PP906
1438.Ďoubal Ondřej (doubalík)Xb PP906
1438.Petečel Jaroslav (jarda)Xb PP906
1438.Woki Woki (Woki)9 PP906
1438.Havelka Lukáš (luctramp)7c PP906
1438.Vittek Michal (Belda)V OS, V OS, II OS, IV RP, IV RP906
1438.Ulrich Pavel (Kulda)7c PP906
1438.Šimek Janýs (Janýs)9 PP906
1438.Prikryl Lukas (lukula)9 PP906
1447.hammerschmied Lukáš (Luky1992)9 solo904
1448.Volf Jakub (ganja)9- flash903
1448.Bláha Jakub (kejbynator)9- flash903
1448.Žák martin (martin žák)9- flash903
1451.Petula Libor (Libi)9 PP900
1451.Gajdošík Patrik (gajdosik)9 PP900
1451.Barjak Patrik (Patrik)7c PP900
1451.Budík Honza (climber.men)9 PP900
1451.náchodský tomáš (Bublifuk)9 PP900
1451.Prokopová Katka (Katka Prokopka)9 PP900
1451.Kovaříková Nina (ninka)9 PP900
1451.Culek Honza (hclimb)Xb PP900
1451.Gunda Maťo (MG)7c PP900
1451.Hnizdilova Sona (Sona)7c PP900
1451.Dolejš Ondřej (tutschnjaaack)7c PP900
1451.Košťálová Alena (Akvi)6b PP, 6a PP900
1451.Sládek Daniel Sládek (Daniel Sládek)9 PP900
1451.Výšek Honza (Malej bejk)Xb PP900
1451.Brodský Břéťa (BB)9 PP900
1451.Pavlata Marek (titanhead)Xb PP900
1451.Za Hon (sHerpa)9 PP900
1451.Kozic Pavel (Mejby)9 PP900
1451.Vágner Hubert (Hugobert)9 PP900
1451.kukolová pavla (kukolka)9 PP900
1451.Klíma Petr (želvička)9 PP900
1451.Slezák Ondřej (Karbous)7c PP900
1451.orlik martin (orlici martin)9 PP900
1451. (EvaK)9 PP900
1451.Malina Vašek (VaclavMalina)9 PP900
1451.Wolf Tobias (Tobias_Wolf)Xb PP900
1451.Novacek Honza (coko)7c PP900
1478.Bahenský Petr (Koloťuk)VI OS, 5- OS, III OS, 1 OS, VIIb AF899
1479.Kment Martin (mrkm)5+ OS, 5 PP, 4+ PP, 4 PP, 4 PP897
1480.Killa Masta (šimon)6+ RP, 6 PP, 5+ RP895
1480.Nováková Alena (alena)6a OS, 5b OS, 6a AF895
1482.Holas Ondřej (Cool)6+ OS, 6 OS894
1482.Holas Ondra (Holasek)6a OS, 5b OS894
1482.Synková Petra (PetaPeta)6+ OS, 6 OS894
1482.Suchý Ctirad (dryson)VIIc OS, VIIb OS894
1486.Konečný David (orlík)6- OS, 6 RP, 5 RP892
1487.Buchal Petr (Busa)5+ OS, 4+ OS, 4+ OS891
1487.Buček Aleš (Al-ash)5+ OS, 4+ OS, 4+ OS891
1489.Künkel Sven (Sven)6 RP, 6 RP, 4+ RP, 4 RP890
1490.Fak Luky (841205)4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 5 RC, 6 RC, 4+ RC, 4+ RC, 6 RC888
1490.Engel Michal (MajklE)4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS888
1492.Šneiberg Ignác (igislav)7+ OS, 5 RP886
1493.Zahrádka Jakub (Kubaz92)5+ PP, 4 OS, 4 OS, 5 RP, 5+ -, 6+ -, 6- -, 5 RC, 5 -885
1494.xxx zuzana (sue)7- OS, 6 RP882
1495.Vraný Honza (vraňas)9-/9 PP881
1495.KočKa (3k)7b+/7c PP881
1497.crhan josef (josef crhan)6 RP, 6 RP, 6- RP880
1498.Šťastný Mikuláš (Miky)5+ OS, 5 OS, 5 RP879
1499.Cap David (becquerel)7- PP, 6 OS878
1500.Chlup Roman (MG.3)9-/9 PP875
1500.Smitková Zuzana (zuza)6a OS, 5c flash875
1500.vích pavel (smrtak)9-/9 PP875
1500.Štikarovský Jakub (Štika)9-/9 PP875
1500.Kika Kristina (Kika)9-/9 PP875
1500.Rysová Jana (Bejby)9-/9 PP875
1500.Procházková Tereza (Rezi)6a OS, 5c flash875
1500.Částek Ondra (ondrej.castek)9-/9 PP875
1500.Hrdličková Jana (Ozvěna)7 flash, 5 OS875
1500.M. Wolfová Jitka (Jí)9-/9 PP875
1500.Polišenský Lubomír (Luba_P)9-/9 PP875
1511.Kučera Roman (Kůča)8+ OS872
1511.Klapal Olin (Olin)IXc OS872
1511.Machů Vlasta (chrocht)7a+ OS872
1511.Mestek Michal (spooker)8+ OS872
1511.. (Litlos)8+ OS872
1516.Jendřejasová Tereza (Tery)6a+ RP, 6a RP870
1517.Macharáček Jan (machar006)9- RP864
1517.Brož Radek (Brozik)Xa RP864
1519. (Gabriela Vrablíková)Xa RP860
1519.jiracek pavel (paliczaak)7b+ RP860
1519.Brouček Michal (_brouk_)9- RP860
1519.Mázlová Jitka (JIŤA)Xa RP860
1519.Štěpánek Michal (Joshka)9- RP860
1524.Štverák Jakub (pida cb)9- PP856
1524.Pokorný Matouš (Mattesson)9- PP856
1524.Hejbal Pavel (pH)VIIIa flash, VIIb flash856
1524.nosál noso (nos)9- PP856
1524.Berka Martin (Berťas)Xa PP856
1529.Balihar Jakub (balihjak)6 RP, 6 RP, 5+ RP855
1530.Wohlleben Michael (MichaelW)9- solo854
1530.Kratochvíl Jan (Kraťas)5 OS, 5 OS, 5 RP854
1532.Bažant Jiří (jíra)8+/9- flash853
1532.Šafář Martin (safi)8+/9- flash853
1532.liskova klára (klarus)7- PP, 6+ flash853
1532.F P (peutetre)7b flash853
1536.Goga Brano (Brano Goga)7b+ PP850
1536.Nagy Vladislav (vladislavnagy)9- PP850
1536.Hruška Robert (Hruskarob)9- PP850
1536. Jára (EDÚ)9- PP850
1536.Řitička Ondra (boreal)Xa PP850
1536.Ludvik O (ludes)9- PP850
1536.Štekl Jiří (Freegeorge)9- PP850
1536.Černá Lenka (trnka)Xa PP850
1536.Pokorný Michal (Mihel)9- PP850
1536.Macháč Martin (spike)9- PP850
1536.peklo (peklo)7b+ PP850
1536.Švihálek Ondřej (ondrejek)9- PP850
1536.Gálet Tomáš (Galos)9- PP850
1536.Ipon judista (Radis)Xa PP850
1536.Horáček Zdeněk (Pajout)9- PP850
1536.Folwarczný Bronislav (Bruno)7b+ PP850
1536.jerry PM (jerrymyn)Xa PP850
1536.Kirchner Filip (Moare)9- PP850
1536.Bardas Tomáš (bambus)Xa PP850
1536.a a (lMartinl)9- PP850
1536.Budinská Eva (chimenea)9- PP850
1557.Kolář Adam (ada)6+ OS, 6- OS844
1557.Manufactory Flower (flowerman)6 OS, 6 OS844
1557.Borovička Erik (Žeryk)6+ OS, 6- OS844
1557.Krempaský Lukáš (vaajko)6+ OS, 6- OS844
1557.Skotálek Jan (honzaskotalek)6 OS, 6 OS844
1557.Bedřich Tomáš (ricoo)6+ OS, 6- OS844
1557.Záleský Dominik (zalesdom)6 OS, 6 OS844
1557.Andrejko Pavel (pinpaan)6 OS, 6 OS844
1557.Podgorny Radek (rpodgorny)6+ OS, 6- OS844
1557.Novosad Roman (bloud)VIIb OS, VIIb OS844
1567.Tic Pavel (paveltic)6 RP, 5- OS, 5+ RP842
1568.Kurdiovský Tomáš (kurdiovsky)5- OS, 4+ OS, 4+ OS841
1569.Chládek Roman (longin)6+ PP, 5+ flash, 5 PP840
1570.Prokop Šimon (schimon)6+ OS, 6+ RP836
1571.Skapa Ondřej (xixitt)7- OS, 6- RP832
1571.Kohut Lukáš (LukasKo)5c OS, 6a RP832
1571.Pokorný Jan (Krutor)7- RP, 6- OS832
1574.Bláha Jakub (Jakub.Bláha.bufo)7b/7b+ solo829
1575.Byrtus Ales (ajk)7- RP, 6+ RP828
1576.- - - marek (maslak)6 RP, 5 RP, II OS, 4 RP, 3 RP824
1577.R P (PR)7a OS822
1577.Strnad Michal (Kuře)8 OS822
1577.Vykydal Radek (rada)8 OS822
1577.Gaida Aleš (al-gaida)7a OS822
1577.Louka Louka (Louka)7a OS822
1577.Hrozová Lucie (Lůca)8 OS822
1577.Suchý Zdeněk (iceclimber)IXb OS822
1577.Žákovský Martin (Jacques)7a OS822
1577.Korytář Václav (biry.)7a OS822
1577.Švácha Jirka (sandokan)8 OS822
1577.Matějec Mirek (Horomirek)8 OS822
1577.Bahník Michal (Bahno)7a OS822
1577.B Honza (oual)7a OS822
1590.Teichman Cestmir (adrrock)VIIIb RP, VIIb RP820
1590.cendula peter (cendp1am)VI OS, VII RK, VIIb RK820
1590.Vrabko (Vlades)7- RP, 6+ RP820
1593.Janíček Oto (2319)6+ OS, 5+ OS819
1593.lhota kuba (jakubb)6+ OS, 5+ OS819
1593.Čermák Tomáš (Tomš)6+ OS, 5+ OS819
1593.Badea Andrei (andrei)6+ OS, 5+ OS819
1593.Sikora Jiri (Siky)6+ OS, 5+ OS819
1598.Klimánek Tomáš (Klíma)4+ OS, 4 OS, 4- OS, 3 OS818
1599.Žahourek Martin (lenin)5 OS, 4+ OS, 4 OS, 8- -816
1599.Valkoun Míša (Misanek)5- OS, 5- OS, 4 OS, 5 RC816
1599.Nehasil Ondřej (ardno)5 OS, 4+ OS, 4 OS, 4 -, 5+ -816
1599.Spilka jan (jenspl)5 OS, 4+ OS, 4 OS816
1599.nebeský václav (glock19)5 OS, 4+ OS, 4 OS816
1599.Jandáková (Nathalie)5a OS, 4c OS, 4 OS816
1599.Dvořák Michal (Michal.D)5 OS, 4+ OS, 4 OS816
1606.Maděra Michal (Myšák)7b RP814
1606.Foltánek Martin (Mauglan)8+/9- RP814
1606.Šedivec Vratislav (vratislav)8+/9- RP814
1609.Čambula Jarda (cambejk)7- RP, 5+ OS811
1610.Huhulák Radovan (RadovanHUHU)8+/9- RP810
1610.ajjajaja jdfjsdkgffdklg (shaman)7b RP810
1610.Zapal Jan (zapal)8+/9- RP810
1613.Švestka Jiří (Qido)8+/9- PP806
1613.Vančura Vašek (Šampon)7b PP806
1613.Šimandl Jiří (šimi.j)8+/9- PP806
1616.Lukavská Kateřina (Kača)6 RP, 6- RP, 5+ RP805
1616.Ředina Tomáš (tom.redina)5+ PP, 5 RP, 4+ PP, 4 RP, 4 RP805
1618.Žáček Vašek (véna)5- OS, 5- OS, 5 RP804
1618.Maralík Marek (Marek)6 OS, 4 OS, 4+ RP, 5+ RC804
1618.Nedas Jiří (nanaki)5 OS, 5 OS, 4+ RP804
1621.Turek Tomáš (tarci)7a+ flash803
1621.Pavelka Filip (filippavelka)8+ flash803
1621.Bartoník Petr (Piterx)7a+ flash803
1621.Valoušek Honza (rejtmon)8+ flash803
1621.??? xxx (SandRei)IXc flash803
1621.Kreisinger Jan (654321)8+ flash803
1621.Janoušková Nikola (špageta)7a+ flash803
1628.Homola Ľuboš (lubos)8+/9- PP800
1628.kubicek jakub (kubas)8+/9- PP800
1628.Stejskal Roman (Stejsi)7b PP800
1628.Černý Rostislav (rostinek)8+/9- PP800
1628.McBurza (McFrantišek)7b PP800
1628.Bzirská Anežka (agnes)5.12a PP800
1628.Vincourková Jana (vinjan)7b PP800
1628.Houdová Gábina (Gabča)8+/9- PP800
1628.Rozsypal Tomáš (Torouš)7b PP800
1628.Břicháček Libor (Bafik)8+/9- PP800
1628.Mikušová Klára (Karlosík)8+/9- PP800
1628.Kaprál Tomáš (Kapr)7b PP800
1628.Jarolík Václav (washa)8+/9- PP800
1628.Duda Matej (matej.duda)7b PP800
1628.Dylinowiczova Dylina (Angua)8+/9- PP800
1628.Klinkovský Jiří (Jurda)8+/9- PP800
1644.R Z (Z.Resch)8-/8 OS797
1644.Kosikova (erca)8-/8 OS797
1644.Pokorná Maťa (Mata Durga)8-/8 OS797
1647.Dankova Kristyna (Tyna)5.9 OS, 5.8 OS, 5.10b AF795
1648.Zounkova Radka (R411)6+ OS, 5 OS794
1648.plocek honza (honzaplocek)6 OS, 6- OS794
1648.Švec Michal (Michal)6 OS, 6- OS794
1651.Jícha Radek (rjicha)VI OS, VIIa RP, VI RP792
1652.Merenda Lukáš (lmerenda)5+ OS, 4 OS, 4 OS791
1652.Hála Kamil (Kejma_je_Král)5- OS, 4+ OS, 4 OS791
1654.Charvát František (FERY)VIIa RP, VI RP, V RP, V RP, VIIa RC790
1655.Cvrček Matouš (Matouch)6 OS, 6+ RP782
1655.mynar jakub (kapustnak)6+ OS, 6 RP782
1657.Drbohlav Lukáš (Knedlajs)8/8+ flash778
1657.Kubíček Tomáš (TomasKubicek)6+ OS, 4 flash, 4 flash778
1659.XXX Špajda (Andrea)6 OS, 6 flash, 6+ AF, 5+ AF777
1660.Čačková Lýdia (LydiaC)6- RP, 5 RP, 4 RP, 4 RP, 3+ RP, 3 RP775
1661.Bláha Jindřich (Jindřich)8- OS772
1661.Švigler Lucian (Biciste)8- OS772
1661.VO Sten (sten vo)5+ PP, 5+ PP, 4 OS, 4 PP772
1661.Jedlička Jakub (jedlija6)8- OS772
1661.Bartoň Tomáš (tommz9)6c+ OS772
1661.Kučera Petr (Frips)IXa OS772
1661.Zelvap (zelvap)8- OS772
1661.Drnec Honza (sperou)8- OS772
1661.Vrzba Vojtěch (Salamandra)8- OS772
1661.Foltýn Květoslav (samyk)IXa OS772
1661.Havlíček Jakub (Havlis5)8- OS772
1672.Reinoldová Kateřina (kreinoldova)5+ flash, 5 flash, 5+ RP770
1673.Kassak Petr (Pavouk)6 OS, 5+ OS769
1673.Kalábová Tereza (sya)6 OS, 5+ OS769
1673.Tony An (atropyn)6 OS, 5+ OS769
1676.Blast (NuclearBlast)5 OS, 4 OS, 4 OS766
1676.Fučíková Alena (fufina)5 OS, 4 OS, 4 OS766
1678.Hartmann Petr (Petr93)8+ RP764
1679.Čermák Miloš (losolos)7 RK, 6 RP759
1679.Šourek Radek (rsourek)5+ flash, 5+ flash, 4+ flash759
1681.Janda Jan (Hondzik)7- OS, 5- RP757
1682....... ..... (Jarovit)8+ PP756
1682.Holas Petr (holas.p)VIIc flash, VII flash756
1682.Pavelcová Tereza (Teriér)7a+ PP756
1682.Fialová Bára (Baru Fialova)7a+ PP756
1682.Fousek Jindra (jindro)6+ flash, 6 flash756
1682.Szentesi Martin (sentik)8+ PP756
1688.Kašpar Martin (Derib)7- RP, 5+ RP, 4- RP755
1689.Slováček Mirek (MirdaS)5 OS, 4 OS, 5 RP754
1689.krulisova gabriela (gabinka.12)VII RP, VI RP, VI RP, II solo754
1689.Pavlů Karel (karlos.p)7A+ solo754
1689.Jelínek Martin (alfi4)8+ solo754
1689.Šindelář Ondřej (o.sindelar)V OS, V OS, VI RP754
1694.Budík Honza (budik)8 flash753
1694.Čapliar Radovan (Climber)8 flash753
1694.Velfl Lukáš (Fik)8 flash753
1694.Fojtík Víťa (Fojtas)7a flash753
1694.Rohlíček Vítek (weer.climber)IXb flash753
1694.Eger Tomáš (tomaseg)6+ flash, 6+ PP753
1694.Prassassin (Prassassin)7A flash753
1701.martulka martulka (martulka)5 flash, 5- flash, 4+ RP, 4 RP751
1702.Vlk Marian (Vlčák)8+ PP750
1702.Šimonek Jirka (jirka.simonek)7a+ PP750
1702.Kremla Jan (Honza-Coach)7a+ PP750
1702.Budik Honza (hanys_havirov)8+ PP750
1702.Trnková Lenka (ltrnkova)IXc PP750
1702.Bufka Ondra (BUF)8+ PP750
1702.Sedláčková Eva (EliskaS)8+ PP750
1702.Sušina Tomáš (Echis)8+ PP750
1702.Chytil Martin (martinchytil)8+ PP750
1702.Egan Egan (egan)8+ PP750
1702.Bezděk Jakub (gramla)7a+ PP750
1702.Sikora Jakub (Siki 007)8+ PP750
1702.Rys František (piskar108)IXc PP750
1702.Jehlička Miloš (Jehla)IXc PP750
1702.Pohořelský Emil (Em)8+ PP750
1702.Sýkora Jan (sejček)IXc PP750
1702.Judista (Waza-ari)IXc PP750
1702.Winnfield Jules (Ezechiel 25,17)8+ PP750
1720.Stejskal Jakub (States)7+ RK, 6 RK748
1721.Lukeš Martin (sadboy)VI OS, V OS, IV flash747
1722.Hron Adam (hadam)VIIa OS, VIIa OS, VIIb AF745
1723.sikora jakub (siki)6 OS, 5 OS744
1723.klečka jirka (kAkAsHi)6 OS, 5 OS744
1723.Gregor Ondřej (Gregi)6 OS, 5 OS, 6- -744
1723.Svobodova (Elif)VII OS, VI OS744
1723.Novotný František (Nakkor)5 OS, 4 OS, 5 PP744
1723.sparky Honza (sparky)6- OS, 6- OS744
1723.Kocian Jan (kozell)VIIb OS, VI OS744
1730.Strelec Martin (Gandhi)5+ OS, 4 OS, 4- OS741
1730.Slouka Petr (Petrsl)5+ OS, 4 OS, 4- OS741
1730.H. Radek (Radeg)VIIa OS, IV OS, III OS, IV RC, VIIa RC741
1730.Dvoracek Dan (cpt_pickard)5- OS, 4+ OS, 4- OS741
1734.Novotný Petr (petasn)IV OS, IV OS, III OS, III OS738
1735.Gygal Radek (gyga)VI OS, V OS, II OS, VI AF737
1736.Zavřel Michal (zavirak)VIIb OS, VIIb RP736
1736.Gildorr (Gildorr)5 OS, 5 RP, 5 solo736
1736.Slánská Veronika (Bikerka)5c OS, 5c RP736
1739.Hnízdo Jirka (Jirka H.)8/8+ RP735
1739.Vysloužil Aleš (Alda) (Aliosa)8/8+ RP735
1741.Poliček Petr (qetr)6+ OS, 6- RP, 7 AF733
1742.Kratochvíl Pavel (kratocpa)7 OS, IV RP732
1742.P Pavel (_$)6+ OS, 6- RP732
1744.Blaťák Jan (xblatak)7- flash, 5- flash731
1745.Klofáč Petr (Klofi)6c+/7a flash728
1746.Snopko David (Kojak)6+ flash, 5 OS725
1746.Hartmann Petr (spider93)8/8+ PP725
1746.Mokrý Jan (mokros1981)8/8+ PP725
1746.Lněnička Tomáš (tomaslnena)8/8+ PP725
1746.Groh Radosalv (Radar)VIIa OS, VIIb flash725
1746.Hefnerová Hana (Hafina)8/8+ PP725
1752.Hruš Tomáš (_Tom)IV OS, IV OS, III OS, 1 OS723
1752.Kováčik Juraj (Jury)7+/8- OS, 7 AF723
1754.pady zzz (zzz)6c OS722
1754.Bajus Adam (Adam.b)6c OS722
1754.rajcan pavol (daben)6c OS722
1754.grolmus jiří (jirmi)6c OS722
1754.Hudak Martin (lef)6c OS722
1754.Nečas Petr (neca)6c OS722
1754.Vondrášek Štěpán (wondrs)7+/8- OS722
1761.Koudelka Franta (Franta Koudelka)7 RP, 5 RP720
1761.Bobková Lulu (Lulu)6a RP, 5c RP720
1761.Nový Richard (richi)6+ RP, 6+ RP720
1761.Hajek Ludvik (luda)7- RP, 6- RP720
1761.Roupa Lukáš (Roupíno)VIIIb RP, VI RP720
1766.Novak Jiri (jirinov)6 OS, 5- OS719
1766.Džugašvili Emil (HY.man)6 OS, 5- OS719
1766.Bočan Josef (Joe002)5C OS, 5- OS719
1766.Krmenčíková Jana (dzejna)6- OS, 5+ OS719
1770.Krejčí Jan (Krejca)4+ OS, 4 OS, 4 OS716
1771.XPetr XPetr (petrdolejsi)6+ OS, 5+ RP, 7+/8- AF, 6+ AF, 6 AF, 7 AF715
1772.Lovecka Lucka (Lutzka)7a RP714
1772.Vojtek Lukáš (Lukáš)8 RP714
1772.- - (Správce)8 RP714
1772.Uřídil Martin (plantaznik)8 RP714
1776.Novosad Roman (Stary)7- PP, 6- PP712
1777.Pilarcik Lukas (pilo)6+ RP, 5+ OS711
1777.Švehlík Matej (Sid)6+ RP, 5+ OS711
1779.Kaňová Klára (Kajka)8 RP710
1779.- - (stepantomas)7a RP710
1779.Dostál Slávek (dosi)7a RP710
1779.Janata Marek (marek.j)IXb RP710
1779.Klempera Vojtěch (Klempy)7a RP710
1779.Na pobřeží Kafka (Kafka na pobřeží)7a RP710
1779.Vařeka Martin (martin13)7a RP710
1779.baca (jergus)7a RP710
1779.kardhordo ladislav (Lacopaco)6+ RP, 6+ PP710
1779.y x (Peut)8 RP710
1779.Michalička Tomáš (tmichalicka)8 RP710
1790.Řehák Milan (Monroe)7a PP706
1790.Polák Petr (ppolak)7a PP706
1790.Žák Radek (zakra)8 PP706
1790.cho ri (Piškot)IXb PP706
1790.Hodek Michal (Jorn)8 PP706
1795.Prokop Jiří (Spy.Dr)V OS, V OS, V RP704
1795.Novák Petr (cimprcampr)7A solo704
1797.Bunk Marek (MáraB)8- flash703
1797.Handlíř Petr (celvinix)8- flash703
1797.ličko vojta (vojta)8- flash703
1797.Ženíšek Michal (michalcz)8- flash703
1797.Adámek Petr (Sol)5.11b flash703
1797.hammerschmied Lukáš (Lukáš15)8- flash703
1797.Švecová Kateřina (katus111)8- flash703
1797. (rocky721698791)8- flash703
1797.chovan (smooloo)IXa flash703
1797.Češpivo Jan (beer)6 flash, 6+ PP703
1797.Bieláková Michaela (Misa)8- flash703
1808.kammie (kammie)4+ OS, 4+ OS, 3+ OS701
1809.Černý Aleš (mikes)8 PP700
1809.Kadlec Miroslav (m.k.)8 PP700
1809.Cásková Kateřina (keitina)7a PP700
1809.Šálek Jan (čaj)8 PP700
1809.Dvořáček Milan (joker)8 PP700
1809.Brejníková Lucka (Lucík)8 PP700
1809.Harna Filip (Fufa)8 PP700
1809.Petečelová Blanka (Blančák)7a PP700
1809.Kejdanova Tereza (Terkakejdanova)7a PP700
1809.Stehlík Tomáš (stehlik.tomas32)6+ PP, 6+ PP700
1809.Nakládalová Lucka (Naky)IXb PP700
1809.Tichá Dita (Dita)8 PP700
1809.Dvořák Ondra (zelva_ninja)7a PP700
1809.J. Rudolf (Rudolf)8 PP700
1809.Galušková Johanka (Johy)8 PP700
1809.Štambachr Jakub (stambik)8 PP700
1809.Jurečka Jiří (cistokrevnypes)7a PP700
1809.Katrňák Tomáš (TomasKa)8 PP700
1827.Pfeifer Honza (kur.e)IXc RK699
1828.Kubín Zdenek (Stylgar)5 OS, 4 OS, 3 OS696
1828.Doležal Jan (doza102)5 OS, 4 OS, 3 OS696
1830.Pich Petr (matyy)VIIa OS, VI OS694
1830.Hanuš David (DavidH)VIIa OS, VI OS694
1830.Jehla (Matt)6- OS, 5 OS694
1830.Pavlov Martin (vlasycz)6+ OS, 4 OS694
1830.Konečná Veronika (flea)5b OS, 5a OS694
1830.Seqi Ludek (Seqi)5b OS, 5a OS694
1830.Müller Matěj (matesus)5+ OS, 5+ OS694
1837.ká abdul (abdul ká)5 RP, 5 RP, 4+ RP, 4 RP690
1838.orac maros (maclimber)8-/8 RP685
1839.Jezkova Jana (glenalbyn)5a OS, 5 RP, 4 RP, 3 RP, 6b+ RC, 6b RC, 6a RC682
1840.Kaštánek Petr (Simatteo)6- RP, 5+ RP, 5- RP680
1840.Novy Peter (Pioter)6 RP, 5 RP, 4+ RP680
1842.Ondra Ondra (OndraProjekt2007)VIIc RP, VII RP678
1843.Cooprová Bubi (mountainini)8-/8 PP675
1843.Gutt Petr (gutnecht)VIIb flash, VI OS675
1845.Miroslav Guttner (Gíťa)VIIc RP, VIIb RP674
1845.Říha David (Dejviii)7- RP, 5 RP674
1847.Sobek Pepa (Pepé)6b+ OS672
1847.Moravcová Eliška (Eliz)7+ OS672
1847.Kotrla Pavel (Rocko)7+ OS672
1847.Pokorný Čestmír (Cesta)6b+ OS672
1847.Neskudla Jan (JanBan)6b+ OS672
1847.Machar Honza (Machar)6b+ OS672
1847.Hák Zdeněk (haxon)VIIIc OS672
1847.Hazuková Veronika (Veru)6b+ OS672
1847.Langer Petr (Longer)VIIIc OS672
1847.Šťastný Roman (Roumes)7+ OS672
1847.Novák Jan (HonzaJan)7+ OS672
1847.Buchta Jaroslav (jemba)7+ OS672
1847.Čiviš michal (cbl)6b+ OS672
1847.otta vojta (wocas)VIIIc OS672
1847.Korelusová Jana (mandelinka)6b+ OS672
1847.Kimitin Timi (myky)7+ OS672
1847.chlebo (leziempredennicek)7+ OS672
1847.Jamrich Tomáš (dejvid)7+ OS672
1847.Sedliský Martin (matha)7+ OS672
1847.asfdkk Buejja (Kostička)7+ OS672
1847.Kowalski Filip (Fkey7)6b+ OS672
1868.Fraenkl Max (Macek)VIIc RP, VIIb RP670
1868.Kabourek Martin (m.kabourek)6+ RP, 6 RP670
1868.Mikuláš Bořek (Borek)5+ OS, 5 OS, 6 AF670
1871.Bárta Aleš (Alimer)5+ OS, 5 OS669
1871.Marcin Tomáš (t.marcin)5+ OS, 5 OS669
1871.Babiář Josef (Nell)5+ OS, 5 OS669
1871.stára ruda (ruda)6- OS, 5- OS669
1875.Olbert Jan (Moula)4 OS, 4 OS, 4 OS666
1875.Hujíček Matouš (matouš)4 OS, 4 OS, 4 OS666
1877.Kos Zdeněk (turd)8- RP664
1878.Valcek Mirek (Mrázek)IXa RP660
1878.knybel ondrej (kybl)8- RP660
1878.Pospíšilová Radka (Komi)8- RP660
1878.Novák Jan (Novy)IXa RP660
1878.Kelinkova Alenka (alenka)8- RP660
1878.Altman Petr (petalt)8- RP660
1878.Czermak Damian (Czermuh)IXa RP660
1878.Hrabal Martin (Raptor)8- RP660
1878.Matuška Fanda (FANDAM)8- RP660
1878.Ganzar Vladimír (Ganzi)8- RP660
1878.Kostelanský Peter (Zunio)8- RP660
1889.Sedláček Jura (JuraMura)6 OS, 5+ RP657
1890.Dubaj Peter (Bombaj)8- PP656
1890.Starý Tomáš (Timy)VIIb flash, VIIa flash656
1890.Red (Red)8- PP656
1890.Vršek Jan (Hrashka)8- PP656
1890.Ježek Václav (sdvsdv)6c+ PP656
1890.Mamut (Ofčák)8- PP656
1890.Jerman Honza (Thingol)8- PP656
1897.Martin Martin (macik32)8- solo654
1897.M Vojta (mici xxx)IV OS, IV OS, VI RP, VI -, VI -, VIIc -654
1897.Pražák Lumír (LumirP)IXa solo654
1900.Haluzova Eva (flashoun)7+/8- flash653
1900.Filip Jakub (Jakub Filip)6c flash653
1900. (HonzaV)6c flash653
1903.Sikora Ondřej (TonyOsoba)7- flash, 5 RK, 6 RC652
1904.Masinsky Petr (masha)4+ OS, 4 OS, 3+ OS651
1905.Dub Petr (petrdub)6- OS, 5+ flash650
1905.Brodská (Grünová) Monika (Mončičák)8- PP650
1905.Martinka Juraj (jumar)8- PP650
1905.Czyž Robin (robin.czyz)8- PP650
1905.Laburda Tomáš (labusak)8- PP650
1905.Tejnská Veronika (placka)6c+ PP650
1905.Srholec Jakub (kuba89)8- PP650
1905.Smutný Vladimír (vilik)8- PP650
1905.Otto Dominik (Sokol)IXa PP650
1905.Mašík Adam (AdamM)6c+ PP650
1905.Jonák Martin (Jouny)8- PP650
1905.Chrobok Patrik (Rychlin)8- PP650
1905.Chudáček Zdeněk (chudy)8- PP650
1905.M P (Uzlar)6c+ PP650
1905.Trojan Tomáš (Pizzař)VIIc OS, V solo, II solo650
1905.Strouhal (Strouhal)8- PP650
1905.Příborský Jan (Hans82)8- PP650
1905.Šimek Jakub (Bebul)8- PP650
1905.Pavlík Roman (ZZromanZZ)6c+ PP650
1924.Kaller Lukáš (L-U-K-A-S)7- RP, 5- RP649
1925.Runkas Martin (Rumcajs)IV OS, III OS, III OS, I OS648
1926.Erhart Kristof (Airech)7/7+ OS647
1927.K T (Goli)4+ OS, 4 OS, 3 OS646
1928.Kratschmer Karel (Kaďas)VIIa OS, V OS644
1928.Sedláček Daniel (DanielS)5+ OS, 5- OS644
1928.Černohlávek Lukáš (cerno)5 OS, 5 OS644
1928.Gelnarová Veronika (Ell)5+ OS, 5- OS644
1928.Klega Honza (Hanz)5b OS, 4c OS, 6a RC644
1928.Němec Jan (Rusi)6 OS, 4 OS644
1928.Kotrady Tomáš (tomas.k)6 OS, 4 OS644
1928.