LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Když se držíš, nemůžeš spadnout!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

San Vito Lo Capo

Všechny průvodce  
Databáze cest  
Tisk  
 Stát 
Itálie
 Kraj 
Sicílie
 Materiál 
vápenec
 Charakter 
sport, 3 - 8b+ (⌀ 8-)
 Jištění 
nt. bh.
 Klasifikace 
1200 cest
   
 Okolní oblasti
 Castelluzzo
 Custonaci

 Přístup 
Skály:
Nejlépe z malého letiště Trapani Birgi či většího Palerma. Pak buď vlastním autem či autobusem do turistického centra San Vito Lo Capo.
 Popis oblasti 
Kvalita oblasti


Krásná zimní jarní a podzimní sportovní oblast s několika sektory i s více-délkovým lezením. V oblasti San Vito Lo Capo se nachází téměř 1200 cest ve zhruba 30+ sektorech. Některé z těchto sektorů se ještě dělí na pod-sektory většinou pojmenované podle nejvýznamnější cesty. Ty však v tomto průvodci jsou zanedbány.

Styl lezení:
Charakter lezení je velmi rozmanitý, najdete zde téměř všechny typy lezení i když v centrální části San Vita převažují spíše kolmé až položené stěny a tudíž převaha spíše lehčích a technických cest.

Vybavení:

Cesty jsou moderně odjištěny nýty nebo bohrháky, s bezpečnými rozestupy. Výjimečně lze použít vklíněnce a smyčky, ale ty spíše jen na dojištění či na vícedélkách. Lano stačí 60 m mimo San Vito v Castelluzzu a Custonazi je lepší mít 70+. Na vícedélky je vhodné mít lana dvojitá.

Klima:

Hlavní stěna je orientována na jihozápad. (odpoledne na slunci). Je zde však i několik stěn, které nabídnou i nějaké to lezení ve stínu.
Například Rocca Firriato, Nuove Osessione, Catedrale Nell Deserto, Parco Cerriolo.

Potraviny a voda:

Nejlepší nákupní možnosti jsou v městečku San Vito Lo Capo, které se nachází nad skalami asi 2 km. Hned na hlavní příjezdové silnici na okraji San Vita se nachází nový supermarket Mio Mercato s ideální dostupností od skal. Dole v městečku jsou restaurace a malé obchody s potravinami. Voda se kupuje balená, voda v kempu je pitná, ale není příliš vhodná pro dlouhodobé pití.

Kemp bivak:

Spaní je nejlepší ve vyhlášeném lezeckém kempu hned pod skalami - El Bahira. Lezeckým kempem se ovšem stává až v mimo sezóním období. Jinak v okolí jsou asi ještě dva další kempy a mnoho apartmánů, které v období mimo hlavní turistickou sezónu nabízejí ubytování za rozumné ceny.
Spaní mimo kemp je trochu problematické, ale při zachování základů slušnosti jsou prý “carabinieri” jen v kontrolním módu a ne ve vyhazovacím či dokonce pokutovacím.

Ostatní:

San Vito Climbing Festival se každoročně koná v listopadu a již proběhl VII. ročník.
Zajímavým může být i tradiční Cous cous festival. Skály nejsou přímo součástí, ale místní pohoří je národním parkem.
Koupání v často rozbouřeném moři je asi nejlepší dole na pláži v San Vitu, nebo v malých zátokách na jinak nepřístupném pobřeží.

Varování:
Lidský odpad je jedním z hlavních problémů, které trápí území v okolí lezeckých oblastí. V případě potřeby neváhejte dojít si na záchod do kempu. Případně odpad zahrabejte a nepoužívejte vlhčené ubrousky.Skály:

Těchto 32 níže vypsaných sektorů obsahuje neustále inovovaný průvodce (6. vydání) na San Vito Lo Capo. Zahrnuje jednak lezení přímo u San Vita, ale i lezení u Castelluzza a Custonaci (Scurati). Castelluzzo i Custonaci mají na Lezci své vlastní průvodce.

San Vito Lo Capo

1. Rocca Firriato 25 cest
2. Nuova Ossessione 35 cest
3. Mt. Monaco Sperone
4. Cattedrale nel Deserto 54 cest
5. Mt. Monaco Parete Nord
6. Pizzo Monaco
7. Il grande Occhio 14 cest
8. Cala Mancina 76 cest
9. Grotta Cala Mancina
10. Fakirella Beach 39 cest
11. Parco Giochi 8 cest
12. Grotta del Cavallo 41 cest
13. Grotta dei Santi 11 cest
14. Grotta di Atze 4 cesty
15. Fakiros beach 16 cest
16. Bunker 64 cest
17. Grotta dela palma 5 cest
18. Two caves 14 cest
19. Terra media 24 cest
20. Portella delle vacche 15 cest
21. Il giardino dell’Eden
22. Nowhere 14 cest
23. Salinela Camping 61 cest
24. Sinistra pietraia 60 cest
25. Pineta 78 cest
26. Pineta Grota
27. Scomparto rifiuti 30 cest
28. Torre Isulidda 58 cest
29. Seagull cest
30. Far side 9 cest
31. Garden 10 cest
32. Valanga 22 cest

Zhruba 700 cest.

1. Rocca (Cala) Firriato

Dlouhý pás skal s několika podsektory a cestami v hodně převislém ostrém vápenci. Zatím je zde zatím 25 cest a stále se dělají nové, potenciál je nezměrný.

2. Nuova Ossessione

Vysoká stěna, která se nachází na druhé straně San vita a je ideálním terénem pro horké dny. Trochu rough lezení.

3. Mt. Monaco Sperone
Velká stěna s asi jen dvěma popsanými sportovně horskými průstupy.

4. Cattedrale nel Deserto

Stěna je součástí velké stěny s více délkami. Nabízí kvalitní lezení ve spíše vertikálních stěnách.

5. Mt. Monaco Parete Nord
Velká stěna lezení více-délkových cest v super vápenci.

6. Pizzo Monaco
Velká samostatná stěna s pěkným lezením. Najdete zde několik více-délkových cest v super vápenci.

7. Il Grande Occhio
Il Grande Occhio (což znamená "Velké oko"). je to nádherná stěna na západní straně Monte Monaka, která se tyčí přímo nad městečkem. Je těžké uvěřit, že tato stěna již nebyla odjištěna mnohem dřívěji. Tento sektor byl odjištěn díky spolupráci mezi lezci San Vito Horolezeckého festivalu, Horolezecké základny v San Vitu a Bobo's Extreme Teamu, úzké skupiny sicilských horolezců, kteří se dohodli, že budou pracovat na vybavení této stěny.
Cesty jsou velmi dlouhé, až 45 m a vedou v nádherné skále. To je oblast vysoce obtížného lezení; technicky dochází k neustálému střídání kolmých úseků s převislými, lezení po malých nebo ještě menších, případně po krápnících.
Pouhých 10 minut chůze od parkoviště.

8. Cala Mancina

Cala Mancina - to je malá chráněná zátoka uprostřed pobřeží, která také dala jméno hlavnímu sektoru. Těsně předtím, než se dostanete na parkoviště v zálivu, projíždí malá kamenitá silnice prvním úsekem kde jsou již nějaké lehčí cesty. Některé cesty v kompaktním bílém a hrubém mramoru nabízejí docela pěkné lezení. Dále za rohem dosáhnete absolutního vrcholu této části stěn, kde se nachází mnoho úžasných cest. Jsou zde cesty té nejvyšší kvality. Vedle je podsektor Grotto di Cala Mancina (také nazývaný sektor Gare) a nejde zde nádherné cesty v rozmezí 6a po ohromující 8b+.

9. Fakirella Beach
Fakirella Beach je částí pobřeží podél zdí Scogliera di Salinella, která se rozprostírá napravo od Grotta di Cala Mancina a která je více než několik stovek metrů rozbitá, některé části zdi jsou však kompaktní a vyzývají k rozvoji. Zde je sektor Scotties World s aktuálně 12 cestami. Stejně jako jméno naznačuje, že to byl Scott Titt, který zde začal bouchat, potenciál pro nové cesty v tomto odvětví je stále obrovský. Vedle toho správného je další vynikající sektor, který byste neměli nechat ujít - Campo Base. Délka 20 až 30 m dlouhých tras je bohatá na rozmanitost. Od 5a do 8a najdete všechno. Pokud máte zájem riskovat delší pády a můžete vylézt do třídy, měli byste zkusit Ragazzo e 'proprio stupido (8a). Trasa začíná v zadní části jeskyně a byla od zemského zámku zachycena impozantním způsobem s pády dlouhými 15 m, dokud nebyly všechny šrouby na svém místě. Ale žádné starosti, ostatní cesty jsou mírnější.

10. Parco Giochi
Parco Giochi je velmi příjemně situovaný sektor o několik set metrů dále za Fakirella Beach, kde si můžete vybrat z 8 cest, po stěnách s malými chyty.

11. Grotta Cavallo
Grotta del Cavallo je název jeskyně ležící asi 100 m dále, vpravo, kde lze nalézt cesty o délce až 30 m. Už z dálky uvidíte obrovský portál jeskyně, která vypadá jako velká ústa ve stěně Salinely. Před ním je obrovská hromada štěrku, která dává představu, že střecha jeskyně musela být než před časem mnohem větší. Zde si můžete vychutnat tufa lezení po více či méně vertikálních stěnách.

12. Grotta dei Santi
Grotta dei Santi je nedávno otevřený sektor. Dosáhnete středně velké jeskyně asi 50 m dále po cestě podél útesu. Je zde jen pár cest.

13. Grotta di Atze
Grotta di Atze je název malého sektoru se 2 cestami a 2 projekty. Ale takřka všude na celé útesu jsou volné směry pro prvovýstupy, zejména v nižších obtížnostech.

15. Fakiros beach
Horší přístup.

16. Bunker 64 cest
Rozsáhlý co do velikosti, sektor.

17. Grotta dela palma 5 cest
Je to malý sektor zleva ohraničený širokou průrvou a zprava navazující stěny s dvěma jeskyněmi. Osamocenost a kvalita cest

18. Two caves14 cest

19. Terra media 24 cest

20. Portella delle vacche 15 cest

21. Il giardino dell’Eden

22. Nowhere 14 cest

23. Salinella camping
Salinela camping - jsou stěny ležící hned nad kempem El Bahira. Také je tento sektor někdy označován jako El Bahira. Lezecké cesty zde jako první začal vrtat Brit Scott Titt. V současné době je zde více než 60 cest. Jedná se o poněkud nenápadný sektor, s několika podsektory, které jsou skryté za stromy podél zadní hranice kempu. Jsou tu spíše menší a i méně zajímavé stěny, které jsou od sebe odděleny zarostlými části stěn. Budou zajímavé asi pro všechny, kteří pobývají v kempu a ocení velmi krátké přístupy. Nejvíce vlevo se nachází podsektor Silenzio, je v klidné části nad nepoužívanou částí kempu mezi zadním plotem kempu a následujícím oplocený soukromým pozemkem. Silenzio je 20 m vysoká stěna s převislou horní částí. Najdete cesty od 7a až 7c od Karstena Oelzeho. Vpravo od něj je pěkný pod sektor Pizzerie. Tim Titt zde udělal 2 cesty v malé jeskyni. stěny následující právo jsou cesty Orchid, Mad White rabbit, Kloboučník, ution, zrzka, Anita a White walls. Na tuto poslední stěnu se někdy svítí silnými reflektory během noci. Pro přístup do celého sektoru El bahira se prosím zeptejte na recepci!

24. Sinistra Pietraia
Sinistra Pietraia je asi lezecky nejzajímavější sektor, který se nachází hned napravo od sektoru Salinella camping. Cesty zde jsou ve všech obtížnostních stupních a jedná se o cesty různých stylů, některé jsou až 30 m dlouhé. Z cest, které stojí za přelezení jsou to hlavně pěkná vytrvalostně boulderová 7a až 7b, které se nachází vpravo od nápadného kýlu s cestou Kingline, která stále čeká na volný přelez. Pak je plotnová část s cestami po ostrém vápně. Ještě více napravo, kde je černé vodní potrubí zásobující kemp, je pár skvělých cest. Respektive všechny cesty jsou perfektní lezení v kompaktní stěně po dírách a krápnících. Nevynechte ani obrovský komín, kudy vede cesta . Kdo má silné prsty na mělké dvoudíry nechť se pustí do místní dream cesty Wonderworld (8a+/b).
Naopak pohodáři pro vás bude skvělá dlouhá Rosso e Nero (6a+).

25. Pineta 78 cest
Je také krásný a velmi rozsáhlý sektor s místy i cestami kde využijete celou délku lana. (30+m). Lezení je ve víceméně kolmých a položených stěnách a krásném drsném vápenci.

26. Pineta Grotta 21 cest
Zastrčený a před sluncem ukrytý sektor
The wish, 7c

27. Scomparto rifiuti 30 cest

28. Torre Isulidda 58 cest
Krásný sektor s lehkými cestami a i několika těžšími. Vysoké stěny.

29. Seagull 25 cest

30. Far side 9 cest

31. Garden 10 cest
Zastrčený sektor se spíše podprůměrnou kvalitou cest, dobrý je na dni s vyššími teplotami, je totiž odpoledne ve stínu.

32. Valanga 22 cest
Sektor se nachází nad hlavním pásem skal nad silnicí spojující San Vito s Castelluzzem.
Najdete zde lehčí a pak v boční stěně i několik moc pěkných těžších cest.

Průvodce Sicily-Rock přináší popisy 110 nových cest, to znamená, že v oblasti by mělo být nyní více než 800 cest.
Vedle tohoto průvodce existuje ještě konkurenční průvodce od Versante Sud zahrnující celou Sicílii (nákresový). A také nedávno vydaný od Vertical life (na foto podkladu).

Dalším foto průvodcem po celé Sicílii je od Vertical Life průvodce Sportclimbing in Sicili.

Oblast je, podle mého názoru, nejlépe popsána v posledně vydaném průvodci Sicily-Rock z nakladatelství Gebro. Sestavil ho Karsten Oelze a Harald Rocker. A je z roku 2016.


Nové 7. vydání z nakladatelství Gebro se objeví již tento rok.


 

Rocca Firriato


   Název  Klas.  Charakter     
1Coldstarter’s Warm-up7a+převislásíla
2The Farthest Shore7bpřevislásíla*
3Garefield8apřevislávytrvalost**
4Roof Rabbit8apřevislávytrvalost****
5Archmage1převislávytrvalost
6Il Pandoro7a+převislávytrvalost***
7Soffice E Fragrante7cpřevislávytrvalost
8Il Taglia Erbe7a+převisláboulder*
9Rocking All The Way7a+převislávytrvalost
10Hard As A Rock6bpřevislávytrvalost
11Eduard Mani Di Forbice6cpřevisláboulder**
12Rampo6b+převislátechnika1*
13Big Guns7bpřevislásíla
14Rock´n Roll Damnation7a+převislávytrvalost
15Let There Be Rock6b+kolmátechnika*
16La Strega6cpřevislátechnika*
17Easy-deasy6a+/6bkolmáboulder2
19Gilead7apřevislávytrvalost2
20Shardik7b+převislávytrvalost***
21Pedal To The Metal8apřevislávytrvalost***
22Maturin8a+převislávytrvalost**
23It's A Long Way To The Top6c+převislátechnika***
24Snoopy6c+převisláboulder1
25Gemi6bpřevislátechnika

 Nová cesta 
Název
Klasifikace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.


Nuova ossessione


   Název  Klas.  Charakter     
1Star Tak5cpoloženátechnika1
2Litigio Inutile6akolmátechnika**
3Mal Di Reni6bkolmátechnika
4Nanni Nani7apřevislátechnika**
5?7bpřevislávytrvalost
6La Prima Del Paolotto6a+kolmátechnika1
7Makita Ko6b+kolmátechnika1
8Ma Quando Si Asciuga?6b+kolmátechnika1
9Principino6b+převisláboulder4**
10Probabilmente Era Naturale6ckolmátechnika1
11Senza Nome6akolmátechnika2
12?6akolmátechnika1
13?6c+převislávytrvalost1**
14Sicilia6b+3
15Cerott´Volante7a+kolmátechnika4
16Scusassi...7a+kolmávytrvalost5
172 Annni Per Convincersi8a+převislávytrvalost
18I 2 Storditi7b+převislávytrvalost5
19Stringi Il Tuo An7a+převislávytrvalost71
20Stringi Il Tuo An Extension8akolmátechnika1***
21Genoma Poco Fortunato7bpřevislávytrvalost1
23Stramberie7akolmávytrvalost4
24Riscaldamento Lento6bkolmávytrvalost5
26Szvetlana6b1
28Carico A Ciuccioli7apřevisláboulder2
29Rigore E Follia6b+převisláboulder1
30La Salsiccia Non Mi Ringhia6bkolmáboulder1

 Nová cesta 
Název
Klasifikace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.


Mt. Monaco Sperone Nová cesta 
Název
Klasifikace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.


Cattedrale nel deserto


   Název  Klas.  Charakter     
Pixel7a+kolmátechnika2
1Gastrite Magica7a+kolmátechnika1**
2Transmaghreb7b+kolmátechnika
3Kellogs Direct6c+kolmátechnika1
4Kellogs6bkolmátechnika**
5Journeyman7ckolmátechnika
6Freebird6akolmá6
7Sicilianità6b+kolmáboulder4
8Passeggiata6apoloženátechnika
9Doors Of Durin6ckolmátechnika1
10Watcher In The Water6ckolmátechnika
11Piovono Mucche6ckolmátechnika1
12L'Uomo Potenziale6b+kolmátechnika2
13Il Sale Della Terra6b+kolmátechnika2
14La Mano Nera6ckolmátechnika1**
15Cous Cous Fest6bkolmátechnika
28Gambero Rosso6b+kolmá1
29Donna Frugata6ckolmáboulder31*
30Come Lacrime Nella Pioggia7bkolmátechnika51
31Blowin' In The Wind7b+kolmátechnika2**
32Biaggi Verso Infinito7akolmátechnika3
33Viaggio Meso Inf7akolmátechnika1
34Pinelsa6a+kolmá3
35Terremoto Ci Fu7akolmátechnika1
36La Corte Dei Miracoli7bkolmávytrvalost1
37Piedi Piedi6bkolmá6
38Sqrillescion6c+kolmá2
39Assassinio Nella Cattedralle7a+kolmávytrvalost5
40Niente Ci Fece6ckolmátechnika11
41E' Un Mundo Difficile7a+převislávytrvalost4**
42Nero D´Avola7akolmátechnika31
43Procedura D'Urgenza6akolmá6
44Gianni E.......5ckolmávytrvalost5
45Calcarea6bpřevislávytrvalost3
46Culo Di Gomma6b+položenátechnika1
47Equilibrio Instabile6c+kolmávytrvalost1
48La Presa Della Pastiglia6a3
49Saettone6a+4
50Comment Te Dire Adieu? 6ckolmá21
51Trade-Union6a+položenátechnika5
53Zio Pera6bkolmátechnika1
54Pinotto6bpřevislávytrvalost3
55Boundage6a+převislávytrvalost1*
56Il Gobbo Di Notre Dame7apřevislátechnika2

 Nová cesta 
Název
Klasifikace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.


Monte Monaco Parete Nord


   Název  Klas.  Charakter     
4November Sun7bpřevislávytrvalost**

 Nová cesta 
Název
Klasifikace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.


Pizzo Monaco Nová cesta 
Název
Klasifikace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.


Il grande occhio


   Název  Klas.  Charakter     
1Vento Assassino6cpoloženátechnika*
2Rambo8aboulder2**
3Bobos Extreme Team7a+převislávytrvalost**
4L'Invulnerabile8apřevislávytrvalost
5Ali Di Cera8apřevislávytrvalost1**
6Iris7c+převislátechnika1***
7Occchio Malocchio6b+kolmátechnika1***
8Magic Mashroom6cpřevislátechnika11**
9Ne Abbu Ne Maraviglia6c+kolmátechnika
10L'Amore Di Un Padre8a+převisláboulder***
11Ciovunu Cacocciouli8a+převisláboulder
12Visioni7b+převislávytrvalost

 Nová cesta 
Název
Klasifikace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.


Cala Mancina


   Název  Klas.  Charakter     
1Salto Nel Buio5a
2Felice6apoloženátechnika1
3La Caduta Degli Dei5a1
4Melodico5bkolmá1
5Oggi Bentalan1převisláboulder
6Attenzione6bpoloženátechnika4
7Giornata Ecologica6bkolmátechnika81**
8Topi Sfrattati6akolmá4**
9Liquirizio E Mentine6a+položenátechnika2
10Oltre Manica6akolmá3
11Graticula6b+kolmátechnika3**
12Slay Back6bkolmátechnika6
13Super Santos7c+převisláboulder4**
14Stolen Glory6akolmávytrvalost6*
15Bean Me Up Scottie7akolmásíla7**
16Tu Sei Bea5c+kolmá1
172. Verusch4apoloženátechnika
18Kraxelstandl4bpoloženátechnika
19Für Irene5ckolmátechnika*
20No Postcard Home5apoloženátechnika
21Leuchtturm7apřevislásíla2
22Jammin'In The Name Of The Lord6akolmátechnika1
23Bad Seis6akolmá1
24Fearless Boogie6a+vytrvalost3
25Silly Games8akolmátechnika1
26Ritter Sport6a+kolmá13
27Forgefix6bkolmátechnika15*
28Alfa Romeo7a+kolmá211*
29I 30 Secondi Di Veronica7a+kolmáboulder2
30April Skies5c+kolmáboulder4
31Walk The Dinosaur5a3
32Johnnie Walker7a+položenátechnika11
33The Riddle7apoložená261
34Jam Or Jump7bboulder62**
35If Cows Had Wings4bkolmátechnika2
36Tu Mio5b2
37Strani Sono....Senza Pancia5bkolmátechnika2
38Donati A Gianni5a1
39Gerbil3položenátechnika
40Tortoise3položenátechnika
41Kittens4bpoloženátechnika
42Puppy4bpoloženátechnika
43Goldfish4bpoloženátechnika
44Marmot4bkolmátechnika1
45Performing Seals4bkolmátechnika1
46Rabbit4akolmátechnika1
47My Little Pony4ckolmátechnika4
48Lions Tigers And Bears5bkolmátechnika8**
49Sheep5bpřevislá4
50Beautiful Hamster5a4
51Nathalie6a+kolmá6
52Patrick6cpřevisláboulder1
53Sergio6bpřevislásíla4
54Alicia6a+kolmátechnika8

 Nová cesta 
Název
Klasifikace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.


Grotta Di Calamancina


   Název  Klas.  Charakter     
1Il Ladro Di Panda6b+kolmáboulder7
2Caldo Umido6bkolmásíla26*
3Acqua Panna7c+kolmátechnika191**
440 Out 80 In7c+převisláboulder2**
5Variante Robin8a+převisláboulder2*
6Batman8bpřevisláboulder1**
7Frida In The Water7cpřevisláboulder5*
8Canna Biologica6a+převislátechnika5
9La Nnicchia6a+převislávytrvalost4
10Chr.is.to7c+převislásíla131***
11Mal Di Schiena7b+převislávytrvalost1161**
11Mal Di Schiena Přírodní Varian7c+41**
12Banana Biologica7a+převislávytrvalost24**
13Red Necks6bpřevislávytrvalost1261
14Coast To Coast7a+/7bpřevisláboulder3
15Figlia Di Nessuno7bkolmátechnika14
16Toyo 176ckolmátechnika24**
17Just A Moment8a+převisláboulder
19Sea Sinphony8a+převisláboulder11***
20Mava7cpřevislávytrvalost
21Mava Direct8b+převisláboulder
22I Miei Primi 40 Anni7cpřevisláboulder9**
23Cardamomo7a+převislátechnika2*
24Noel5ckolmátechnika4
25Nives5cpoloženátechnika2

 Nová cesta 
Název
Klasifikace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.


Fakirella Beach


   Název  Klas.  Charakter     
1La Rizzagliata7apřevislátechnika4
2Rinazina6b+kolmátechnika6
3Piovo No Capre6a+kolmátechnika4
4Ciao Ori6akolmátechnika4
5Le Sirene Di Cala Mancina6a+kolmátechnika2
6Debs5ckolmátechnika1
7Nessuna Conquista E Per Sempre6ckolmátechnika3
8Scotties World6c3*
9Stresstest6bkolmátechnika4
10Senne Tuntsci6a+kolmátechnika4
11Muni6ckolmátechnika4
12Maria5bkolmá4
13Elisa5bkolmá5
14Circo Il Mirco Gino7atechnika
15Chiara5c+kolmátechnika5
16Ragnetta6bkolmátechnika7
17Mollobblocco6bkolmátechnika6
18Via Delle Zanzare6a+kolmátechnika8
19Nini6akolmátechnika11**
20Crusader7b+kolmáboulder1141***
21Spacelab7c+převislátechnika3***
22Team Work7c+kolmáboulder4**
24Il Ragazzo E Proprio Stupido8astropvytrvalost1**
25Johny Dalla Bocca Larga8a+převislávytrvalost1**
26Viva Massimo Tartaglia7ckolmávytrvalost3**
27Il Mio Ennesimo Compleano7cpřevisláboulder7***
28Sopravvissuto7cpřevislátechnika6*
29Passepartout7akolmátechnika12
30Bianca6ckolmátechnika17**
31No Drill No Party5bkolmátechnika1*
32Mannara6akolmátechnika4
33Scorpione In Letargo6apoloženátechnika1
34Calze Nere6a+kolmátechnika8*
35My Head Hurts5bkolmátechnika2
36Evil That Man Do5ckolmátechnika2
37Cimitero Delle Lumache6akolmátechnika5
38Dolores6bkolmátechnika14**
39Mezzi Crucchi6a+kolmátechnika9*
40Miracoli6b+kolmátechnika4**
41Ladri Di Moschettoni6bkolmátechnika6
Nati Il Primo Marzo6a+kolmávytrvalost1

 Nová cesta 
Název
Klasifikace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.


Parco Giochi


   Název  Klas.  Charakter     
1Goatbuster6c+převislásíla5
2Variante X7apřevisláboulder4
3Ypsilon6akolmátechnika3*
4Cardo Mannaro8a+převislásíla1*
5No People No Stress6ckolmávytrvalost3**
6La Mia Ombra7a+kolmáboulder4*
7Non E Mai Troppo Tardi6ckolmávytrvalost2*
8Cuscino Di Suocera6cpoloženásíla1*

 Nová cesta 
Název
Klasifikace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.


Grotta del Cavallo


   Název  Klas.  Charakter     
1Senza Nome5bpoloženátechnika1
2?3položenátechnika1
3Senza Nome6akolmátechnika1
4Senza Nome6a+položenátechnika6*
5Cali...baba8akolmátechnika1*
6Smoking Aces7a+2
7Senza Nome7bkolmáboulder1
8Birdwatching7a+převisláboulder12**
9Baywatching6c5
10Il Domatore Di Capre6b+kolmávytrvalost9****
11Il Capodoglio7akolmátechnika3
12Gaspare6c+4
13Buco Di Fix7b+kolmá11
14Via La Discordia6c+převislátechnika3
15Melchiorre6bpřevislávytrvalost21
16Baladassarre6b+převislá14
17Araba-Tatti7b+převisláboulder1
18Mescuitos7c+převisláboulder1
19Archeotalpa7b+převislávytrvalost5**
20Tubo Di Friend7cpřevislávytrvalost42***
21Balu Yoghi E Bubu7b+převislátechnika61****
22No Bulls No Shit7c+kolmátechnika3
23Bue6ckolmáboulder5
24Asinello6b+převislávytrvalost2

 Nová cesta 
Název
Klasifikace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.


Grotta dei Santi


   Název  Klas.  Charakter     
1Iddu8a+převisláboulder1**
2Segesta8a+převisláboulder
3Tsingy Rouge8bpřevisláboulder
41.20 € Variante8apřevisláboulder11**
6Terra Media7cpřevisláboulder
7Tu Vo Fa' O Calibano6b+převislávytrvalost1
8L'Ora Degli Eroi7apřevisláboulder
9Mpacchiapecura7c+převisláboulder*
10Bedda Mactri7ckolmáboulder

 Nová cesta 
Název
Klasifikace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.


Orange wall


   Název  Klas.  Charakter     
54 Nodi6akolmátechnika**
Allargalo Stretto6bpřevislátechnika***
Meteoriti6a+/6bkolmátechnika
Minchiamannoia6a+převislátechnika**
Orange Man6b+převislátechnika*
Prua Al Vento5c+kolmátechnika
12Zuzú6bkolmátechnika
13?5c+kolmátechnika*
144:447b+převislátechnika**
15Shark Attack7b+kolmátechnika**
16Incontri Ravvicinati Del 4°Tip8akolmáboulder1*

 Nová cesta 
Název
Klasifikace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.


Fakiros Beach


   Název  Klas.  Charakter     
1Ombrero6bkolmátechnika*
2Palme Cane7a+kolmá2****
3Sgrilletta6ckolmátechnika4
4Labirinto6bkolmátechnika
5Crazy Diamond1převislátechnika
6Wish You Were Here7akolmávytrvalost
7Ferry Well!6bkolmátechnika**
9Eternal Dancer6c+položenátechnika
16Wunskonzert5c+kolmátechnika*
17Pepinos 60er6akolmátechnika
18Tinas Praline5ckolmátechnika1**
19La Formica5bkolmátechnika1
19Mazina6akolmátechnika*
20Kelli6bkolmátechnika2*
21Merlino6a+kolmátechnika*
22Vetter Sepp5ckolmátechnika
23Cao Cesko5cpoloženátechnika**
24Flic5bpoloženátechnika1
25Alicia5c+kolmá1
26It's OK5c+kolmá2
27IL Nipote6akolmá
29Nives Rosa Tiss5bkolmá2
30Ildefonso5ckolmátechnika1
31Swiss Friends6a+kolmávytrvalost1
33Maté6ckolmáboulder21
34Sinistrella6apoloženátechnika1

 Nová cesta 
Název
Klasifikace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.


Grotta di Atze


   Název  Klas.  Charakter     
1Saubazis1převisláboulder
2Wellengang1převislásíla
3Picasso8apřevislávytrvalost**
4Atze7b+převislávytrvalost**

 Nová cesta 
Název
Klasifikace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.


Bunker sector


   Název  Klas.  Charakter     
Blitzkrieg7b+převislávytrvalost31***
1Pilastrino5c+kolmátechnika
2Colazione Piu5bkolmátechnika**
3Strapiombino5c+převislátechnika1*
4Classic Deluxe6a+položenávytrvalost3***
5New Years Greetings6apoloženátechnika*
6Alles Im Lot6b+kolmátechnika
7Silvester6akolmávytrvalost2
9A Chardonnay Cowboy6bpřevislásíla2
10Magic Woman6bpřevislásíla7**
11Intermezzo6ckolmátechnika4
12Dreams Got Reality6apřevislávytrvalost1
13Vietato Sporgersi6b+kolmátechnika6
14Tick5apoloženátechnika**
15Trick5bpoloženátechnika1
16Track5apoloženátechnika
17Alligator6bpřevislávytrvalost5
18Dall´Alba Al Tramonto Direct7bkolmátechnika1
19Kaiman5c+kolmátechnika2
20Leguan6akolmáboulder2
21Waran6a+kolmáboulder2
22Kaktus5bkolmáboulder2
23Ruck Zuck6akolmáboulder5
24Arrivederci Ingrid5c+kolmátechnika4
25Il Ritorno5ckolmátechnika5
26Via Kuchenklub5bkolmásíla4
27Via A Sinistra5akolmásíla4
28Fessurina5ckolmásíla4
29Happy Otzis5c+kolmásíla3
30La Piccola5bkolmáboulder1
31Il Nonno5bkolmáboulder1
32La Nonna5bkolmáboulder1
33La Femmina5bkolmáboulder2
34Per Giorgio Il Mio Amico6apoloženátechnika2
35Für Christian5cpřevislávytrvalost1
36Due Giganti Sulla Roccia6a+převisláboulder3
37Curtain Call4c1
38End Of An Era4c1
39The Last Dance5a1
41Red Arete5cpoloženátechnika3
42Right Wall6a1
43Giant Slalom6a2
44Super G6bkolmávytrvalost4
45Lo Stagnone6apřevislávytrvalost13
47Tanti Auguri Daniele6b9
48Blitz And Donner7a+převislávytrvalost15
49Sturmtruppen7bpřevislávytrvalost2
50Eternit7a+převislátechnika*
51Ciciulio A.A:7a+převislávytrvalost9
52Dall´Alba Al Tramonto6b+převislávytrvalost51
53Sposero Pippicalzelunghe6cpřevislávytrvalost92**
54Il Ritorno Dei Nomadi6c+převisláboulder11
55Fotonic People8a/8a+kolmáboulder1
61Per Sempre6akolmátechnika4
62Gatto Silvestro6a+kolmátechnika31
65Lotta Col Vento6ckolmá4
66Un Mondo A Parte6c+boulder5
67Megghiu Pessi Ca Depressi6bpřevislávytrvalost3
68I Benefattori6akolmátechnika2
69Primo Trip5bkolmá3
74Licantopia6a+převislávytrvalost6
75Profondo Rosso6c+převislátechnika
76Gayordo7bpřevislásíla3
77Scassapagghiaru7a+převislávytrvalost4**
78Ricotta Salata6a+převislávytrvalost8
79Lenny5bpoloženátechnika
80Arthur4cpoloženátechnika
81Diversion7apřevislásíla1
82Central Pillar5bkolmátechnika*
83Trad Route4bpoloženátechnika
84?7a+převisláboulder
91Upside Down 7c+stropsíla1
92Inside Out7cstropsíla**

 Nová cesta 
Název
Klasifikace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.


Casa Claudia - Terra Media


   Název  Klas.  Charakter     
Basta6b+převislávytrvalost1
11Easy For You5akolmátechnika3**
12Easy For Me6a+položenátechnika3
14Serpente Nero6bkolmátechnika3*
15Cosi Mi Piace5c2
16Re Del Mare6akolmátechnika2*
17Mare E Brutto6akolmátechnika2**
18Casa Claudia6bkolmásíla4
20Anaconda6ckolmáboulder6
21Lieto Fine6c+kolmátechnika2
22Sono Felice7akolmátechnika3
23Madmax7486cpřevislásíla1
24Lo Spigolino6a+kolmátechnika1

 Nová cesta 
Název
Klasifikace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.


Portella delle vacche


   Název  Klas.  Charakter     
For Anna Maria5bkolmátechnika1
For Snails5apoloženátechnika1
Stay Straight5ckolmátechnika1
1Car Wreck6apoloženátechnika1
2Close To Home4apoloženátechnika
3On A Wet Day5bpoloženátechnika
4Madmans Slab3položenátechnika
5The Last Move6bpoloženátechnika2*
6The Other Last Move6a+převisláboulder2
7Stira Stira6b+převislásíla1
8I Patati Su Megghiu Ra Canni6ckolmátechnika1
9Tu Mi Turbi7akolmátechnika3
10Vamos A Pilus6bkolmátechnika2
12Blind Date6bkolmáboulder1
16Victorinox6cpřevislátechnika1
17Blade Runner6b+převislátechnika1
18Escavastor6bkolmátechnika
19Allarga I Tuoi Orizonti7c/7c+kolmátechnika1*
20Knock Out 8a+převisláboulder4**
21Seven Lives8apřevislávytrvalost5**
22Ramin6bkolmátechnika2
27Fay Is The Boss6akolmátechnika22

 Nová cesta 
Název
Klasifikace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.


Il paese piccolo


   Název  Klas.  Charakter     
1Via Giuliano5bpoloženátechnika1
2Don Pedro5c+položenátechnika*
3Tibi5cpoloženátechnika1
4Phoenix6b+kolmátechnika21*
5Espresso6b+kolmáboulder2*
6A Passatempo6apoloženátechnika3**
7Vento Caldo6b2
8Sono In Fuga6a1
9Ciao Ossi! 6b4
10Eselparty6a+2
11Brunella5c+1

 Nová cesta 
Název
Klasifikace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.


Il Giardino Dell Eden


   Název  Klas.  Charakter     
1Storico-Mille Baci6a+kolmátechnika
3Enforico7b+/7cpřevisláboulder3*
4Arattaajatta6b+převisláboulder2*
5Senza Poura6a+převislásíla3*
6Sogni D'Oro5bpoloženátechnika1
7Tanto5c+položenátechnika1*
8In Visita5bpoloženátechnika1*
9Flip5cpoloženátechnika
10Flop5apoloženátechnika

 Nová cesta 
Název
Klasifikace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.


Nowhere


   Název  Klas.  Charakter     
1Warm Up4apoloženátechnika
2Cool Down4apoloženátechnika
3Revenge Of The Ghost Thistles6akolmávytrvalost1
4Monsters Versus Aliens6a+kolmátechnika2
5Creature Of The Black Lagoon6akolmátechnika1
6Attack Of The 50ft Woman6apoloženátechnika1
7Forgotten Realms6a+kolmátechnika*
8Spidi Gonzales6b+kolmátechnika
9Balet6bkolmá2
10Low Energy Akku6akolmátechnika1
11High Energy Akku6bkolmáboulder1
13La Perla In Rosa6bpřevislávytrvalost2

 Nová cesta 
Název
Klasifikace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.


Salinella camping


   Název  Klas.  Charakter     
1End Of Silence7bpřevislávytrvalost**
2Sirocco7b+převislávytrvalost
3Jaegers App7cpřevisláboulder
4Soundcheck6c+kolmátechnika
5Beatbox7b+převislávytrvalost
6Make Some Noise7apřevislásíla
7Pizza3položenátechnika
8Pasta3položenátechnika
9Gelati3položenátechnika
10Four5cpoloženátechnika
11Senior Moment5bpoloženátechnika
12Foot Up5bpoloženátechnika1**
13Frankishe5b1
14Destination Unknown5c1
20One Step Beyond6akolmátechnika2
21I Feel Weak7apřevislásíla
22Green Wings5apoloženátechnika1
23Spider5c+kolmásíla5
24Fragant5c+položenátechnika3
25Butterfly5apoloženátechnika2
26Giant4apoložená3
27Bee4bpoložená4
28Wasp5bkolmá5
29Humpty Dumpty6ckolmásíla1
31Tweedledum6c+kolmátechnika
32Mad Hatter6bpřevislásíla3
33Rabbit Hole6cpřevisláboulder*
34Drink Me5bpoloženátechnika2
35Eat Me4bpoloženátechnika1
36Delusion6b+převislávytrvalost4
37Conclusion5c+kolmávytrvalost2
38Pollution7b+kolmáboulder11*
39Gehe Duschen6bkolmá3
40Solution5apoloženátechnika2**
41Susie6apoloženátechnika1
42Für Sofia4bpoloženátechnika
43Two Girls5apoloženátechnika3
44Easy Over5ckolmásíla2
45E.J.A.6a+kolmávytrvalost7
46Redhead6a+kolmávytrvalost4
47Red Planet6akolmátechnika5
48Last Orders6akolmásíla3
49JWLG6a+kolmátechnika3
53Blue6b+převislásíla1
54Benny5bkolmásíla1
55Trouble5ckolmásíla1
56Windstorm6bkolmáboulder1
57Medusa7a+kolmá2
58White Wall7akolmáboulder4***
59Edge5bkolmá1
60Petra6b+kolmátechnika2
61Lucilla6bpřevislátechnika2
70Gate Of El Bahira7Bstropsíla1
71Gatekeeper7Cstropsíla

 Nová cesta 
Název
Klasifikace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.


Sinistra Pietraia


   Název  Klas.  Charakter     
1Panorama6bkolmátechnika2
2Findus6bpoloženátechnika1
3El Bahira5bpoloženátechnika7
4Roasting Meat5c+kolmávytrvalost18*
5Burning Fart5apoloženátechnika41
6Easter Sacrifice5bkolmátechnika6
7Mc Fish6apoloženátechnika10
8White Shark5ckolmávytrvalost8
9Swordfish7apřevisláboulder7*
10Just For Fun4ckolmátechnika7*
11Moonbootica7cpřevisláboulder1**
12Kingline1převisláboulder
13Seltsam Anmutende Volls Packen7bpřevislávytrvalost14**
14Knochenmanderl7apřevisláboulder14*
15Boandlkramer7apřevisláboulder13
16In Summe Gelungen6bkolmátechnika24*
17Cat Walk6c+kolmáboulder252**
18???6c+boulder23
18Shirtcut6apoloženátechnika17
19Surprise6c+převisláboulder3
20Je Heißer1kolmáboulder
21Fingerpeeling7b+kolmáboulder1
22Pilar6akolmátechnika6*
23Chaos6c+kolmáboulder5
24White Slab6akolmátechnika21**
25Cha Cha6akolmáboulder14**
26I Like Polka6a+položenátechnika9
27Rumba6a+kolmátechnika13***
28Samba6bkolmátechnika6*
29Wilkinson6akolmátechnika7
30Gilette7bkolmátechnika5**
31Red Alert7c+kolmáboulder127***
32Poccahontás Loveline8apřevislávytrvalost3**
33Red Peperoni7apřevislávytrvalost13***
34Dreamworld8a+/8bpřevisláboulder21****
35San Vito Festival8a+převisláboulder**
36Pipeline7b+/7ckolmáboulder1282**
37Black Snake7b+kolmátechnika18**
38Rosso E Nero6a+kolmávytrvalost1261**
39Walk The Line7b+kolmáboulder8***
40Fun To Funky6bkolmátechnika14**
41Ashes To Ashes6b+kolmávytrvalost3*
42Monsun Wedding7apřevisláboulder12**
43The Red Pillar6cpřevislávytrvalost10**
44Tarantula7bkolmátechnika6*
45Blue Elephants7a+kolmásíla7*
46Green Spiders6a+kolmávytrvalost181**
47Black Beetle6b+kolmátechnika4
48Fast Cars And Freedom6c+kolmátechnika2
49Retrobolter6a+kolmátechnika1*
50Thin Red Line6b+kolmátechnika2*
51Chiusky E Karma7b+kolmáboulder2**
52Now It Is History6c+kolmátechnika3
53Ober Hit6b+kolmátechnika
54Carly5bpoloženátechnika4
55Carly B6bpoloženátechnika2
56Dumbo5apoloženátechnika4
57Punch Line6bpoloženátechnika3
58Big Ears5apoloženátechnika4
59Flapper6a+položenátechnika2

 Nová cesta 
Název
Klasifikace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.


Pineta


   Název  Klas.  Charakter     
1Grumpy5c3
2Dozy3položenátechnika5
3Dopy2položenátechnika2
4Sneezy4bpoloženátechnika4
5Bashful5ckolmátechnika9
6Doc5ckolmátechnika7
7Happy6a7
8Snow White4bpoloženátechnika
9Razorhead5c+položenátechnika
10Baying For Blood6a+kolmátechnika2*
11Pump It Up6bpoloženátechnika
12Little White Bull5c+položenátechnika
13Tractors In Ucrainian5cpoloženátechnika3
14Via Cogna6akolmátechnika4*
15Brave Old Way6apoloženátechnika62
16Straight Into Heaven6bkolmávytrvalost5**
17Forza6ckolmávytrvalost3
18Gratulazione Rich5cpoloženátechnika3
19Diedro Macari6a+položenátechnika3*
20Ave5cpoloženátechnika7*
21Bella Italia6apoloženátechnika8**
22Pretty Woman6b+kolmátechnika3
23The Sound Of Cows6apoloženátechnika71
24Welcome To Sicily6a+73**
25Via Lucertola5apoloženátechnika2
26Spigolo5c+položenátechnika4
27Joyride L15cpoloženátechnika4*
27Joyride L26b+kolmáboulder3
28El Schuppo6akolmátechnika6
29Traumpfeiler6akolmávytrvalost9**
30Il Parallelo6bkolmátechnika
31Finale Grande6b+kolmáboulder21
32Hinkfuss6bkolmáboulder4**
33Via Della Grotta6bkolmáboulder8**
34Blutbad6cpřevisláboulder10*
35Fakir7bkolmátechnika1
36Fakirella6ckolmátechnika10*
37Festa Siziliana6ckolmásíla7**
38Mamy And Lucy6bkolmátechnika1
39Mamy And Lucy Extension7b+převisláboulder6
40Fine Di Vacanza7bpřevislá3
41Gecko6c+převislátechnika41*
42Renaissance6a+kolmátechnika2
43PG. Careglio6b+položenátechnika1
44?7a+kolmáboulder1**
44Caduta Sassi6bkolmátechnika2*
46Forest7bkolmátechnika1*
47Via Rossa6a+kolmásíla15*
48Horstl's Vibes7c+kolmátechnika3**
49A Destra E A Sinistra6akolmáboulder6*
50The Hole6ckolmáboulder4**
51Solo Con Te6a+položenátechnika4

 Nová cesta 
Název
Klasifikace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.


Pineta Grotta


   Název  Klas.  Charakter     
1Per I Nostri Amici6b+kolmávytrvalost16*
2The Wish7ckolmávytrvalost151***
3The Wish Comes True7c+převisláboulder11***
5Soundgarden7cpřevislásíla13**
6Soundgarden Ext.8a+převisláboulder3***
7Ietta Sangu7cpřevislátechnika**
8Il Minotauro7bpřevislávytrvalost10
9Menage A Trois7a+převislásíla5**
10Lo Chiamavano Trinita7c+převislásíla2
11L’Uomo Delle Caverne7cpřevisláboulder
12Schattenlinie8apřevislávytrvalost7*
13Schattenkrieger1převisláboulder
14Way Of Ligth4apoloženátechnika1
15Das Totenschaf L14cpoloženátechnika1
17Caveman6bpřevisláboulder1*
18Yoshimi Battles The Pink Robot7astropsíla
19Straight Edge6apřevislátechnika2
20Deception5bpoloženátechnika2
21Dogs Bites Man6a+kolmáboulder5

 Nová cesta 
Název
Klasifikace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.


Scomparto rifiuti


   Název  Klas.  Charakter     
Per Loro6akolmátechnika1
Per Lui6bkolmátechnika1
1Tre Fratelli5bkolmásíla1
2Gabs6a+převislásíla1
3Stevie6b+kolmáboulder2
4Chris5c+kolmásíla2
5Happy Birthday5bkolmásíla1
6Diedro Giallo5cpoloženátechnika1*
7Il Cielo Sulla Terra6apoloženátechnika
8Sanduhrparadies6bkolmátechnika
9Samuel4bpoloženátechnika1
10Timmy4bpoloženátechnika1
11Via Egadi4cpoloženátechnika1
12Talia5apoloženátechnika1
13Red Corner4cpoloženátechnika1
14La Bella Vita6ckolmáboulder1
15Alan5bkolmá6
16Kurt6bpřevislá11
17Lisa6a+položenátechnika12
18Dave5c+7
19Clean Me6akolmávytrvalost1
19Swissmade6c+převislávytrvalost6**
20Rothko7b+/7cpřevislávytrvalost22***
21Venus6c+převislávytrvalost1***
22O Brothers6c+kolmá3***
23Aus Kurtz Wird Witzig5ckolmá2*
24Fratello Caldo7a+kolmátechnika6**
25Il Polpo6ckolmátechnika4**
27Il Calamaro6b+kolmátechnika2*
30Rogers Route5bpoloženátechnika

 Nová cesta 
Název
Klasifikace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.


Torre Isulidda


   Název  Klas.  Charakter     
Marisol6akolmátechnika2
1Il Malino5cpoložená1
2Per Mia Moglie6akolmá1
3Rußkäfer 6akolmá2
4Due Ragazze Svizzera5c+2
5Hot September5bpoloženátechnika1
6Papa's Work6akolmá15*
7Papa's Project6cpřevislávytrvalost4
8One For Karsten6c+převisláboulder3**
10Too Scared For Trad7cpřevislávytrvalost2
11Bolt Product6c+převislá6
12Under A Dead Cow5akolmá1
13Bridget4b3
14The Cel. Way Of The Dead Cows4ckolmá5
15Tower Route6akolmá5
16Sole Mio6akolmá12
17Stargate7cpřevislátechnika16***
18Tower Route Direct6ckolmáboulder5**
19Sticky Fingers7bkolmátechnika4*
21Bloody Micky6b+kolmátechnika
22Tower Pillar6akolmá5
23Tower Ramp5bpoložená3
24Sky Walk6a+kolmá10
25Anton Aus Tirol6apoloženátechnika13
26Luigi5c+5
27Grazie Micchele6b+kolmávytrvalost11**
27Il Serpente Del Mare6c+2
29Red Bull6a15
30Toro Rosso6cpřevislátechnika6***
31La Fesura5cpoloženávytrvalost1
33La Sicilia Della Mia Infanzia6c+převislávytrvalost61****
34Destra Di Toro6akolmátechnika14***
35Barracuda7akolmátechnika11*
37Coccodrillo6akolmátechnika11**
37Cocodrillo6akolmá1
38King For A Day5b3
39Matter Of Trust5ckolmá3
40Scott's Quota5ckolmá5
41Waiting For Moretti5bkolmá5
42Sore Fingers, Hot Feet4cpoložená4
43Arete Route5a2
44Face Route5a2
45Original Route31
46A Kind Of Madness5a2

 Nová cesta 
Název
Klasifikace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.


Terra Media Nová cesta 
Název
Klasifikace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.


Seagull


   Název  Klas.  Charakter     
16 M Slab3položenátechnika
2Longer Slab4bpoloženátechnika
7Fortuna5a1
8Accesso3položenátechnika31
8Diana6a2
9Ripido E Facile6b+převisláboulder1
10Attenzione Soffitto6a+kolmávytrvalost1
12Alex G.6a+kolmátechnika3
13Up And Down5b2
14I Did It My Way5ckolmávytrvalost6*
15Hanging Though6b+kolmáboulder32*
18Bee Sting7bpřevislávytrvalost3
19Josef's Crack6c+/7apřevisláboulder5
20Don't Disturb The Seagull7apřevislátechnika5***
22Clean Break6c+převislátechnika31***
23Break Time6b+převislátechnika3**
249 O'Clock On The Moon6bkolmátechnika4
25Soap Opera7cpřevisláboulder**
27Lo Spigolo Marisa6a+kolmáboulder3

 Nová cesta 
Název
Klasifikace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.


Garden


   Název  Klas.  Charakter     
1Grenn Thumb6a+kolmá1
2The Knife6bkolmáboulder1
3Tulip6a+kolmáboulder1

 Nová cesta 
Název
Klasifikace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.


Valanga


   Název  Klas.  Charakter     
1La Aggiunta6apoloženátechnika
2Uscita Di Sicurezza5c+položenátechnika
3Corsia Di Scorpasso6a+kolmátechnika
4Strisciata6akolmátechnika*
5Lollipop6b+kolmátechnika
6Crazy Corner6bpoloženátechnika*
7Colpo Di Sole6bkolmátechnika*
8Un Dileto6bkolmátechnika
9Senza Scuola5c+kolmátechnika*
10In Medias Res6apoloženátechnika
11E Gentile6apoloženátechnika
12Primavera5apoloženátechnika
13Ciao I Inverno5c+položenátechnika*
14Brock W. W. 5akolmátechnika
15La Prima Per Luca6apoloženátechnika*
16San Vizo6a+položenátechnika*
17Collana Di Perle6b+kolmáboulder**
19Maxmara7c+kolmátechnika1

 Nová cesta 
Název
Klasifikace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.Reklama:
 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.