IT:
hoplezec.cz

Nový článek!

Evropský pohár v ledolezení BratislavaAnglika Reiner vyhrála, startovali i Češi
Evropský pohár v ledolezení respektive drytoolingu na umělé stěně hostila o víkendu Bratislava za účasti světové star z Itálie Angeliky Reiner i českých drytoolistů. Angelika vyhrála, z našich byl nejlepší Tomáš Indra, který skončil ve finále 8. ... celý článek
 Komentáře (6)[úpravy]
13.12.2017 sth
Informace z ledolezení
Sotva skončilo léto, už se to hemží zaručenými zprávami o tom, jak nás čeká arktická zima. Zkušený ledolezec tuší, že to nebude tak žhavé, v tomto případě tak chladné, přesto však věří a doufá. ... celý článek
 Komentáře (10)[úpravy]
31.10.2017 Slávek Matuška
Kalendář UIAA svěťáků v ledolezení 2018
Mezinárodní unie horolezeckých svazů UIAA zveřejnila prozatímní kalendář závodů Světového poháru v ledolezení 2018. Závodit se má ve Švýcarsku, Itálii, Číně, Jižní Koreji a v Rusku. Ledolezení se bude prezentovat také jako ukázkový sport na zimní olympiádě v Jižní Koreji. ... celý článek
 Komentáře (0)[úpravy]
21.08.2017 sth
Mistr světa v ledolezení na rychlost diskvalifikován za doping
Mistr světa v ledolezení na rychlost Rus Pavel Batushev byl diskvalifikován za doping. V těchto dnech to oznámila UIAA.
... celý článek
 Komentáře (15)[úpravy]
16.07.2017 sth
MČR v ledolezení na rychlost Adrex Ice Run 2017 bude !!!Liberec 18.2.
Přestože aktuální pohled na teploměr naznačuje blížící se jaro, stav ledu v liberecké ledové aréně je stále velmi dobrý. Podle předpovědi nás ... celý článek
15.02.2017 Robert Šimice
Vírský cepín 2017už tuto sobotu - změna kvalifikace
Již tuto sobotu proběhne tradiční závod na rychlost na vírském ledu. Letos půjde o 1. kolo českého poháru v této disciplíně. Oproti minulým ročníkům přichází pořadatelé se změnou kvalifikace. ... celý článek
 Komentáře (1)[úpravy]
07.02.2017 Slávek Matuška
SP v ledolezení Rabenstein, Itálie
Poslední závod Světového poháru v ledolezení sezóny v Rabensteinu v Itálii byl tento víkend už zase bez české účasti. Rychlost vyhráli opět Rusové, obtížnost Korejci ... celý článek
 Komentáře (212)[úpravy]
29.01.2017 sth
SP v ledolezení Jižní Korea
Další závod Světového poháru v ledolezení byl tento víkend v Jižní Koreji a na obtížnost vyhráli Korejci Park Hee Yong a Song Han Na Rai, v rychlosti zvítězili Rusové Pavel Batushev a Natalia Belyaeva. ... celý článek