LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Love to climb? So do we.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Prachovské skály - vyšel nový lezecký průvodce
Sport climbing in Arco - nový průvodce na skalky v Arcu
The Push: příběh Tommyho Caldwella

Závody
EP ledolezení Finsko (24.02)
AIX Ádr Boulder Session 2018 (24.02)
BigWall Open 2018 (24.02)

Žebříček
Cesty:
1.Ondra 13978
2.Konečný 11843
3.Pail 11550
Bouldry:
1.Stráník 11475
2.Ondra 11450
3.Jungling 11000
Hory:
1.Coubal 6441
2.Šuraba 6358
3.Nikita 6157

Výsledky
Silvestrovské Hejnice (29.12)
Mistrovství ČR rychlost (16.12)
Mistrovství Slovenska obtížnost (09.12)

Deníčky
4393 lezců
668483 cest
Nové přelezy:
Pim Pam Po 7c/7c+
Via Del Os 8a
Camino A L 8a+
Walk The L 7b+
Hipotermia 7c
La Montana 8a+/8b
Conan El F 7b+
Zmatený Pe 8A/8A+
El Chorrin 7c+
Altos, Gua 8a

Stěny
SAUNA - Plzeň
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5

Prodejny
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Rock Point OC Olympia - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

5. kolo Rock Point Boulderzávody Teplice/Metují

on line report

Martin Stráník a Petra Růžičková vyhráli dnes 5. kolo Rock Point Českého poháru v boulderingu dospělých v Teplicích nad Metují. Druzí byli Jakub Jedlička a Edita Vopatová, 3. Jakub Lyčka a Eliška Vlčková.

Výsledky finále mužů:
1. Martin Stráník (3 topy, 4 zóny)
2.Jakub Jedlička (1t, 4z)
3. Jakub Lyčka (1t, 3z)
4. Jan Jeliga                   
5. Martin Dvorský                 
6. Olin Klapal             
7. Rishat Khaibullin     
8. Štěpán Stráník                   
9. Jan Chvála       
10. Jakub Konečný     
11. Michal Uhříček               
12. Jakub Skočdopole
13. Martin Šifra

Martin Stráník

Martin Stráník finále


Petra Růžičková

Petra Růžičková finále


Jakub Jedlička

Jakub Jedička finále


Edita Vopatová

Edita Vopatová finále



Jakub Lyčka

Jakub Lyčka


Eliška Vlčková finále

Eliška Vlčková


Výsledky finále žen:

1. Petra Růžičková (2 topy, 4 zóny)
2. Edita Vopatová (2t, 3z)
3. Eliška Vlčková (1t, 3z)
4. Dominika Dupalová           
5. Kateřina Zachrdlová                                 
6. Daniela Kotrbová                               
7. Eliška Novotná                                                          8. Natálie Tužová

publikum finále muži

Finále muži


Finále muži

Finále muži


publikum finále ženy

Finále ženy


Podrobné výsledky
finále Muži
Součet 1.b. 2.b. 3.b. 4.b.
Pořadí Jméno Divize Stát t pt z zt pt pz pt pz pt pz pt pz
1 Stráník Martin Scarpa, Singing Rock, High Point, SherpaFood, HKChoceň CZE 3 4 4 9 0 6 1 1 1 1 2 1
2 Jedlička Jakub LKP, Makak, Baterca, Komorní výtah CZE 1 1 4 11 0 6 1 1 0 1 0 3
3 Lyčka Jakub Družba Ostrava, Aguglia CZE 1 1 3 5 0 0 1 1 0 3 0 1
4 Jeliga Jan Big-wall.cz, Horoguru.cz, Třináctka CZE 1 2 3 5 0 0 2 2 0 1 0 2
5 Dvorský Martin Lokalblok , SCVM CZE 1 2 3 7 0 0 2 1 0 4 0 2
6 Klapal Olin TR Walls CZE 1 3 2 4 0 0 3 2 0 0 0 2
7 Khaibullin Rishat KAZ 1 4 3 5 4 2 0 1 0 2 0 0
8 Stráník Štěpán Scarpa, Singing Rock, LUJS a HK Choceň CZE 0 0 4 9 0 3 0 1 0 1 0 4
9 Chvála Jan HK Polička, Ocún, AIX CZE 0 0 3 4 0 0 0 1 0 1 0 2
10 Konečný Jakub HO svč Lipník n/B CZE 0 0 3 7 0 0 0 1 0 1 0 5
11 Uhříček Michal HO SK Prostějov/Hidetaka Omice CZE 0 0 2 3 0 0 0 1 0 2 0 0
12 Skočdopole Jakub Scarpa, Aguglia, Arev, CT, HOLipník CZE 0 0 2 7 0 0 0 2 0 0 0 5
13 Šifra Martin HK Lanškroun, Saltic CZE 0 0 1 2 0 0 0 2 0 0 0 0


finále Ženy
Součet 1.b. 2.b. 3.b. 4.b.
Pořadí Jméno Divize Stát t pt z zt pt pz pt pz pt pz pt pz
1 Růžičková Petra Prostějov/HUDY, Move Holds, FotoSkoda, FotoPv, Midori CZE 2 2 4 7 0 1 1 1 1 1 0 4
2 Vopatová Edita Rock Point, CT climbing Technology, Easyclimbing.cz CZE 2 3 3 3 1 1 2 1 0 1 0 0
3 Vlčková Eliška Ocún, AIX, Big Wall CZE 1 2 3 5 0 2 0 1 2 2 0 0
4 Dupalová Dominika Lokalblok CZE 0 0 4 9 0 3 0 1 0 1 0 4
5 Zachrdlová Kateřina CZE 0 0 3 3 0 1 0 1 0 1 0 0
6 Kotrbová Daniela BigWall, Midori CZE 0 0 3 5 0 2 0 1 0 2 0 0
7 Novotná Eliška HO Komorní výtah CZE 0 0 2 11 0 0 0 5 0 6 0 0
8 Tužová Natálie HO Komorní výtah Liberec / Rafiki CZE 0 0 1 3 0 0 0 0 0 3 0 0





Odpoledne lezli kvalifikaci muži. Do finále postoupili:
Martin Stráník, Jan Jeliga, Jakub Lyčka, Rishat Khaibullin (KAZ), Jan Chvála, Michal Uhříček, Štěpán Stráník, Jakub Skočák Skočdopole, Martin Dvorsky, Jakub Konečný, Martin Šifra, Jakub Jedlicka, Olin Klapal

Z dopolední ženské kvalifikace předtím postoupily do finále:

Petra Růžičková, Edita Vopatová, Daniela Kotrbová, Katty Zachrdlova, Eliška Vlčková, Dominika Dupalová, Eliška Novotná a Natálie Tužová.

Výsledky kvalifikace
Muži
Součet 1.b. 2.b. 3.b. 4.b. 5.b. 6.b.
Pořadí Jméno Divize Stát t pt z zt pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz
1 Stráník Martin Scarpa, Singing Rock, High Point, SherpaFood, HKChoceň CZE 5 9 6 8 1 0 1 1 3 3 1 1 1 3 1 1
2 Jeliga Jan Big-wall.cz, Horoguru.cz, Třináctka CZE 5 13 6 10 1 6 1 1 3 3 1 1 2 0 2 2
3 Lyčka Jakub Družba Ostrava, Aguglia CZE 5 15 6 11 2 0 2 2 2 3 1 2 2 6 2 2
4 Khaibullin Rishat KAZ 4 7 6 8 2 0 1 2 1 0 1 1 2 2 1 2
5 Chvála Jan HK Polička, Ocún, AIX CZE 4 7 6 9 1 2 2 2 1 0 1 1 2 0 2 2
6 Uhříček Michal HO SK Prostějov/Hidetaka Omice CZE 4 8 6 9 2 0 1 1 1 1 1 1 3 0 1 5
7 Stráník Štěpán Scarpa, Singing Rock, LUJS a HK Choceň CZE 4 8 5 7 0 0 2 2 2 4 1 1 1 0 1 1
8 Skočdopole Jakub Scarpa, Aguglia, Arev, CT, HOLipník CZE 4 12 6 12 4 0 1 1 2 7 1 1 3 0 1 3
9 Dvorský Martin Lokalblok , SCVM CZE 3 5 6 8 2 0 1 1 2 0 1 1 1 0 1 3
10 Konečný Jakub HO svč Lipník n/B CZE 3 5 5 6 0 0 1 1 1 0 1 1 2 0 1 3
11 Šifra Martin HK Lanškroun, Saltic CZE 3 6 6 9 1 0 2 2 1 0 1 2 2 0 2 2
12 Jedlička Jakub LKP, Makak, Baterca, Komorní výtah CZE 3 6 5 9 3 0 1 1 0 0 1 2 3 0 1 3
13 Klapal Olin TR Walls CZE 3 7 5 7 1 0 1 1 0 0 1 1 2 0 2 5
14 Šolc Jan move HOLDS, move climbing, ON_OFF Productions CZE 3 8 5 12 4 0 1 1 0 0 2 3 2 0 3 4
15 Běhounek Michal Lezecká akademie, BoulderBar, Patagonia, Namche CZE 3 11 5 7 2 0 1 1 0 0 1 1 2 0 1 9
16 Kliger Petr Žacléř, Singing rock, Saltic, TBTraining CZE 3 11 4 7 0 0 1 1 2 0 1 6 0 0 3 4
17 Chytil Martin Ho SVČ Lipník nad Bečvou, Triop, Climbing technology CZE 3 11 4 8 0 0 3 6 0 0 1 3 2 0 2 2
18 Urbášek David HK Lanškroun CZE 3 16 3 6 0 0 1 1 0 0 1 8 0 0 4 7
19 Pařil Richard BoulderBar CZE 3 17 6 19 3 0 5 5 5 0 1 2 1 0 4 10
20 Kendík Jan Directalpine, HO Komorní výtah CZE 2 2 5 10 0 0 1 1 4 0 1 1 3 0 1 0
21 Novák Jan TJ Sparta Kutná Hora, Wild Country CZE 2 3 5 9 0 0 2 2 2 0 1 1 3 0 1 0
22 Horáček Zdeněk ON_ OFF Productions CZE 2 4 4 8 2 0 1 2 0 0 3 0 0 0 2 2
23 Skála Lukáš VirginGrip CZE 2 5 5 14 0 0 3 3 3 0 2 2 3 0 3 0
24 Střílek Vladimír HK Polička CZE 2 6 5 12 0 0 2 3 5 0 1 3 2 0 2 0
25 Pochman Štěpán lezecká akademie, boulder bar CZE 2 6 3 8 0 0 3 4 0 0 3 0 0 0 2 2
26 Lukášek Tomáš HO Komorní Výtah, Directalpine CZE 1 1 3 7 0 0 1 1 0 0 2 0 0 0 4 0
27 Koníček Cyril Alfa Brno CZE 1 1 1 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
28 Trojan Vojtěch Scarpa, Baterca CZE 1 2 5 6 0 0 1 0 1 0 1 2 2 0 1 0
29 Švec Martin HO SK Prostějov CZE 1 2 5 8 1 0 1 2 0 0 2 0 1 0 3 0
30 Řitička Ondřej HIDETAKA CZE 1 2 3 10 0 0 2 2 0 0 5 0 0 0 3 0
31 Zemčík Matěj CZE 1 2 2 5 0 0 1 2 0 0 0 0 0 0 4 0
32 Kubíček Jan CZE 1 2 2 7 5 0 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0
33 Hlinka Ondřej Lanovka CZE 1 2 2 9 0 0 2 2 0 0 0 0 0 0 7 0
34 Hašek Ondra HO Komorní Výtah CZE 1 3 5 20 7 0 3 3 0 0 2 0 5 0 3 0
35 Gotthard Martin Horolezci Jesenik CZE 1 3 3 10 2 0 3 3 0 0 0 0 0 0 5 0
36 Karban Filip Experts_Weather CZE 1 3 2 11 0 0 0 0 0 0 2 3 0 0 9 0
37 Machatý Ondra CZE 1 16 1 11 0 0 11 16 0 0 0 0 0 0 0 0
38 Mlejnek Jan Experts_Weather CZE 0 0 3 5 0 0 0 0 2 0 2 0 0 0 1 0
39 Sedláček Tomáš Restday CZE 0 0 3 8 4 0 0 0 0 0 2 0 0 0 2 0
40 Muráň Dalibor Colich, Lezetop Písek CZE 0 0 3 16 0 0 4 0 6 0 6 0 0 0 0 0
41 Damašek Jan Carat CZE 0 0 2 11 0 0 1 0 0 0 0 0 10 0 0 0
42 Haas Jakub CZE 0 0 1 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
43 Souček Marek CZE 0 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0
44-45 Podoba Peter HO Pohodička Slaný CZE 0 0 1 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4 0
44-45 Sekyra Daniel CZE 0 0 1 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4 0
46-57 Mikulenka Vojtěch Onyx CZE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
46-57 Chvojsík Petr CZE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
46-57 Hájek Jiří DDM Duha Ústí nad Orlicí CZE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
46-57 Barchánek Michal GVP CZE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
46-57 Vyhnal Michal Horoguru CZE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
46-57 Lintymer Pepa HO Pohodička CZE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
46-57 Janeček Michal Boulder Nová Lesná SVK 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
46-57 Reblan Štefan HO Bordeaux CZE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
46-57 Dlouhý Tomáš notorwomic CZE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
46-57 Zlatník Pavel HO Vrchy CZE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
46-57 Pirkl Jiří HOVRCH CZE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
46-57 Hrabec Lukáš CZE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

kvalifikace Ženy
Součet 1.b. 2.b. 3.b. 4.b. 5.b. 6.b.
Pořadí Jméno Divize Stát t pt z zt pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz
1 Růžičková Petra Prostějov/HUDY, Move Holds, FotoSkoda, FotoPv, Midori CZE 6 7 6 7 1 1 1 1 1 1 2 2 1 1 1 1
2 Vopatová Edita Rock Point, CT climbing Technology, Easyclimbing.cz CZE 6 15 6 15 2 2 1 1 7 7 1 1 2 2 2 2
3 Kotrbová Daniela BigWall, Midori CZE 5 10 5 7 0 0 1 1 1 1 2 2 2 5 1 1
4 Zachrdlová Kateřina CZE 5 10 5 10 3 3 1 1 4 4 1 1 0 0 1 1
5 Vlčková Eliška Ocún, AIX, Big Wall CZE 4 12 4 7 0 0 1 1 4 8 0 0 1 2 1 1
6 Dupalová Dominika Lokalblok CZE 3 3 5 6 0 0 1 1 2 0 1 1 1 0 1 1
7 Novotná Eliška HO Komorní výtah CZE 3 5 4 5 0 0 1 1 1 1 2 0 0 0 1 3
8 Tužová Natálie HO Komorní výtah Liberec / Rafiki CZE 3 7 4 9 0 0 1 1 0 0 2 0 4 4 2 2
9 Bílková Karina Adidas, Lokalblok CZE 2 2 4 11 0 0 1 1 7 0 0 0 2 0 1 1
10 Pivoňková Katarína HO METROPOL, Košice SVK 2 2 2 2 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1
11 Vajcová Štěpánka CZE 2 3 4 6 0 0 1 1 0 0 3 0 1 0 1 2
12 Klemšová Lucie CZE 2 4 4 10 0 0 1 1 0 0 4 0 2 0 3 3
13 Scheuerová Veronika HK Lanškroun z.s., Saltic, Forea, TBtraining CZE 2 6 4 9 0 0 2 2 0 0 3 0 3 4 1 0
14 Kaletová Tereza Tendonblok Ostrava CZE 2 10 2 5 0 0 2 3 0 0 0 0 0 0 3 7
15 Šebestíková Anna CZE 1 1 2 4 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 3 0
16 Procházka Nina Rock Edge Prešov SVK 1 1 2 5 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 4 0
17 Šulcová Anna BigWall CZE 1 2 2 3 0 0 1 2 0 0 0 0 0 0 2 0
18 Vyhnalová Hana Horoguru CZE 1 2 2 4 0 0 1 2 0 0 0 0 0 0 3 0
19 Vitáková Pavla CZE 1 2 2 5 0 0 1 2 0 0 0 0 4 0 0 0
20 Vašková Jana FCU CZE 1 2 2 6 0 0 1 2 0 0 0 0 0 0 5 0
21 Berčíková Marie CZE 1 3 2 3 0 0 2 3 0 0 0 0 0 0 1 0
22 Radouchová Anežka CZE 1 3 1 2 0 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0
23 Bartošová Nikola Green Trees Monkeys SVK 1 4 1 4 0 0 4 4 0 0 0 0 0 0 0 0
24 Slunečková Karin --- CZE 1 8 1 5 0 0 5 8 0 0 0 0 0 0 0 0
25 Jelečková Tereza Green Trees Monkeys CZE 0 0 2 6 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 5 0
26 Pavelcová Tereza Sokol ČB CZE 0 0 2 12 8 0 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
27-30 Kořená Kateřina Družba Ostrava CZE 0 0 1 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
27-30 Miltrová Barbora HO Pohodička Slaný CZE 0 0 1 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
27-30 Hujová Kateřina CZE 0 0 1 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
27-30 Houdová Gábina HO Pohodička Slaný CZE 0 0 1 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31-34 Kobelová Martina HO Start, Družba CZE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31-34 Zemánková Kateřina HO Pavoučci Liberec CZE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31-34 Kučerová Veronika HoSport CZE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31-34 Kalová Michaela CZE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Bližší detaily máme v on line reportu níže.

Z kvalifikace mužů:

ČP boulder Fesťák


ČP boulder Fesťák 2017 Martin Stráník


Sestřih videa z ženské kvalifikace:




Začátek byl o hodinu zpožděn, protože byla mokrá stage kvůli noční bouřce.



Budeme aktualizovat...

sth   [úpravy] 22:00 26.08.2017Tisk 

Reklama:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Online?17:34:41 26.08.2017
Zdravím, Dnešní Teplice nejsou někde k vidění online? Děkuji
Tomodpovědět 
 Re: Online?18:55:58 26.08.2017
Taky by mě to zajímalo, nikde jsem to nenašel. Díky
Losikodpovědět 
  Re: Online?19:45:56 26.08.2017
Video online tentokrát nedělali.
 Standaodpovědět 

 přenos20:08:19 27.08.2017
Velká škoda, že nebyl přenos. Moc to nechápu.

A největší škoda, že nebylo letos komentované aspoň MČR. Vloni byl komentátorský výkon jeden z nejlepších, možná nejlepší, co jsem kdy slyšel. Dost jsem se zasmál. Před borcema, co to komentovali, klobouk dolů. Borci - klobouk dolů! Doufám, že si to komentování ještě někdy zopáknete
odpovědět 

Lezec.cz je hlavním mediálním partnerem ČHS na internetu

Fasádní Servis
Fasádní Servis® hledá spolupracovníky do týmu pro Čechy a Moravu.


 Foto dne:

Silence 9c
 Databáze cest:
Všechny cesty (124760)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
SO-Pfeiler 5+ Dachstein
Po 7A Holštejn
Conan El Follarín 7b+ Jaén
Zmatený Pegas 8A/8A+ Bystřička
El Chorrinilla 7c+ Jaén
Nově komentované:
Pim Pam Pons L1+L2 7c/7c+ Chulilla
Zmatený Pegas 8A/8A+ Bystřička
Chytrá Blondýna 7A Harasov
All Cats Are Black At Night 7b+ Castelluzzo
Zákon Velkých Čísel 7 Prokopské Údolí

 Nově v diskusi:
Re: Vrtačka do skal | Re: Vrtačka do skal | Re: foto dne | Re: foto dne | Re: Vandalove na pisku | Re: plýtvání | Re: Vrtačka do skal | Re: Vandalove na pisku | Re: Vandalove na pisku | Re: 80m Lano |

 Nové komentáře:
Re: Co to bylo za led | Re: titulek | Re: Srovnání 2 | Re: Co to bylo za led | Re: Srovnání 2 | Re: titulek | Re: titulek | Re: Klaňajte sa múdrosti slov prorokových | Re: Srovnání | Re: Energia, Kefalin? |

 Kde to vře:
Vnitřní motivace a lezení (75)
Pirmin Bertle: odmítám shození Meiose z 9b na 9a+ od Adama Ondry (41)
Svieže ovocie na horách? Ochutnajte expedičné balíčky LyoFood (25)
Adam Ondra dal 9a+ flash, jako první v historii (20)
Film o rychlovýstupech Kiliana Jorneta na Everest bez kyslíku (20)
Adam Ondra a jeho cesta k 1. světovému 9a+ na flash (19)
Výstupy roku: Mára Holeček se Zdeňkem Hákem a Adam Ondra (17)
Adam Ondra vylezl další novou cestu za 9b (15)
Lezení v Poříčí nad Sázavou (13)
V sobotu 17.2. Vírský cepín nebude (8)

 Nově v inzerci:
Lezení Ostrava | Malarone | Lyzarska helma Cebe | Icebreaker panské triko-dlouhý rukáv | Black Diamond Guru + Marker tour F10 | Arco | Skialp-vázání,boty,pásy | Lenin PEAK 7000mnm | PETZL GriGri2 | K: boty Scarpa Cinque Terre |

 Anketa:
Jak funguje váš HO?
 Pravidelné časté akce 
 939 
 Akce jednou za měsíc 
 515 
 Akce párkrát ročně 
 547 
 Jen výroční schůze 
 507 
 Co je to HO? 
 643 


Cestovní pojištění objednejte na Srovnejto.cz.
Mají přímo sekci cestovní pojištění na hory.
 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  cookies       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.